Şimdi Ara

KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
930
Cevap
10
Favori
43.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oasis of the Seas

quote:

Orijinalden alıntı: defected

2 oyun parasına şunu alıyorum

https://store.nike.com/tr/tr_tr/pd/air-jordan-legacy-312-ayakkab%C4%B1s%C4%B1/pid-12444215/pgid-12589523

allahtan bu sene adam gibi oyun yok

Yine sen ve saçma yorumların...

Red Dead Redemption 2
    Assassin’s Creed Odyssey
    Forza Horizon 4
    Battlefield V
    Fallout 76
    Call of Duty Black Ops 4
    Hitman 2
    Call of Cthulhu
    Just Cause 4

Bu da sana kapak olsun. Oyun yokmuş

donanımhaber tarihindeki en boş üyesin

lütfen beni blokla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• defected kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şeyi senin için düşünmüştüm. Adam yıl da belki 1 kere giyeceği ayakkabı ile oyunları kıyaslamış

Bloklandın bay gereksiz.

• xbox gold a bu ülkede kaç kişi 440 lira verecek gerçekten ciddi olarak merak ediyorum ? Keşke satış rakamlarını bir yerden bulabilsem.
  • PSN+ içinde bir zaman gelecek büyük ihtimal bakalım Playstation Türkiye nasıl bir fiyat belirleyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

PSN+ içinde bir zaman gelecek büyük ihtimal bakalım Playstation Türkiye nasıl bir fiyat belirleyecek
    Psn e bu kadar trajik bir zam geleceğini düşünmüyorum hocam çünkü plus ı ücretsiz kullanma imkanıda var.

• KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada]

• Imax adlı konu sahibi arkadaş xbox one x e 5000 tl olacak dediğinde onlar satıcı uydurması diyen arkadaşlar nerede at gözlüklerini çıkarsınlar her neredeler ise
  • Şu anda dijitali 400 lira olan oyun 3-4 ay sonra en fazla %60 indirme girsin hadi ordan fiyatı 160 lira olsun o bile fazla indirimde bile oyun alamayacağız sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Psn e bu kadar trajik bir zam geleceğini düşünmüyorum hocam çünkü plus ı ücretsiz kullanma imkanıda var.

Alıntıları Göster
    350 - 400 arasi bir rakam bekliyorum hocam ben. ücretsiz kullanan 150 liraykende kullaniyordu 180liraykende. bu fiyat artısini etkiliyen bir etken deyil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Thanossss

Imax adlı konu sahibi arkadaş xbox one x e 5000 tl olacak dediğinde onlar satıcı uydurması diyen arkadaşlar nerede at gözlüklerini çıkarsınlar her neredeler ise
    bunlar iyi günler hocam n11 de 6 7 bine xone x satanlar var dedim ama millet onlar kafasına göre satıyor dediler

şuan 2700 tl dediler ee gold fiyatı neden 3 katı zam geldi ozaman o laf atanlar bunuda açıklasınlar

ps4 pro 3500 tlye çıkmışken xbox ta sürekli 2700 tlden satılacak hali yok live gold 439 tl olmuş xone x te 4 5 bin olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 16 Eylül 2018; 14:52:51 >
  • One x 1 aylığına 1999tl'sına satılmıştı. O süre zarfında konsolu alanlar seviniyorlardı ki, şimdi de live gold ve gamepass zamları duyuruldu. Ps tarafında neler göreceğimiz belirsiz. Yalnız oyun işi artık lüksten de öte acayip bir hal almış durumda!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

One x 1 aylığına 1999tl'sına satılmıştı. O süre zarfında konsolu alanlar seviniyorlardı ki, şimdi de live gold ve gamepass zamları duyuruldu. Ps tarafında neler göreceğimiz belirsiz. Yalnız oyun işi artık lüksten de öte acayip bir hal almış durumda!
    mediamarkt 1800 tlye satıyordu en son n11 de 1750 tlye kadar düştü sonra herkes fiyatı arttırdı bazı yerde 2700 tlden satıyor

artık 2700 tlyi bile görürsen şükret yeni zamlı stoklar gelince o fiyatı bile bulamayacaksın
  • Ben indirimli fiyattan one x aldığım için, şu an sadece live ve gamepass zamlarını düşünüyorum. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

350 - 400 arasi bir rakam bekliyorum hocam ben. ücretsiz kullanan 150 liraykende kullaniyordu 180liraykende. bu fiyat artısini etkiliyen bir etken deyil bence

Alıntıları Göster
    Ben o kadar beklemiyorum hocam öyle olursa ps Türkiye kendi ayağına sıkar. Benim bir sürü tanıdığım arkadaş var ayda 2 kere hesap açmaya üşenip yılda 150 lira veren. Ama öyle 300-400 gibi rakamlar olursa kimse üşenmez açıkçası hesap açıp plus almaya korkunç rakamlar çünkü bunlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    KONSOL FİYATINA OYUN DEVRİ BAŞLIYOR [ANA KONU] [Güncel Bilgiler Burada]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 16 Eylül 2018; 15:55:51 >

• Xbox one x'i 1999tl'sına satıldığı süreçte satın aldım diyorum. Bu fiyatları bana neden gösterdiğinizi anlamadım.
    çünkü ben n11 de 6 7 bin tlye satılıyor artık mağazalarda 4 5 bin olur dediğim zamanlarda sende tepki göstermiştin

amerikada 400 500 dolarlık konsol vergilerle zaten aynı fiyata geliyor 2700 tlye satılıyor o fiyatlar olmaz vs yazıyordunuz

buna istinaden bende güncel fiyatların fotosunu attım şuan konuda sen oldugun için
  • N11'de 6-7 bin lira fiyat çeken firma, resmi xbox satışı yapan bir firma değildi, halen daha değil. Dikkat çekmek amacıyla açılmış bir ilanı o günün şartlarında Teknosa veya Mediamarkt ile kıyaslamakta yanlıştı. O yüzden cevap yazmışımdır. Bu durumda hiç bir şeyi değiştirmez.

Kaldı ki 3 firma arasındaki fiyat farkları ortada. Devletin dövizi dengeleyemediği bir süreçte, bu firmalardan birisi yanında oyun olan paket için 5299, diğeri 5699 yazıyorsa, bu da normal değildir.
    Hocam siz one x’i satmıştınız dıye hatırlıyorum?

• Alıyorum, satıyorum. Sonra tekrar alıyorum. Mesela elimden kaç tane xbox 360 ve xbox one geçti sayısını unuttum. Konuyu iyice sabote ettim. Neyse arkadaşlar sizlere kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.