Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (816. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xSmyrNa , xSmyrNa Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.641
Cevap
181
Favori
722.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güncelleme notlarında bir şeyler yazıyordu. Profillerini güncellemişler sanırım. Tekrar almaya gerek yok. Ben de 1 oyuncu dışında artış olmadı. Salah 101 oldu +1 aldı.

"・ Menajerlerin, Takım Oyun Tarzı Ustalıklarının etkilerinde düzenlemeler yapıldı.

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]
    (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]efootball™
    INFO DETAIL | eFootball™
    https://www.konami.com/efootball/tr/topic/news/1797

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 23 Mart 2024; 23:48:56 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Selamlar

Durum bu hocam. Twitter da denk geldim düzenledim Rusça olan bölümleri :)

• Yorulmak bilmeyen press nedir arkadaş. Top tutayım taktik yapmak yasak. Rakip toptan önce ışınlnıyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt

Eşimden ve işimden dolayı Rusça biliyorum ben (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] Elinize sağlık, forumdaki arkadaşlar faydalansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 24 Mart 2024; 0:22:34 >
    Ben beceremedim mi acaba anlamadım yarın bi daha deneyeyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Buyrun hocam :) Bilseydim orjinalini eklerdim

• Yav arkadaş ne garip bi firma bu konami ya hakikaten normal TD’ler de +3 veriyor şu an. E o zaman ver abi 1500 coinimi :)

• blackprague kullanıcısına yanıt

Konaminin yaptığı en doğru şey dünyadaki en iyi menajerler tabii ki onlara +3 olacak ten hag takozu yerine. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

• Online oynama psplus ücreti artınca eski üyelikler bitti ve yenilenme az sanırım. oyunda türk oyuncularla az eşleşir oldum. Genelde hep italyan ve yunan oyuncular denk geliyor.

• Coop gireyim beceri antrenmanını alayım dedim adam r2 yi bağlamış bi yere afk bırakmış. Her gün daha rezil ne olabilir diye düşünürken karşılaşıyoruz kesin bir olayla.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 89 90 gücünde daha fazla kolektif güç kazandıran coinli menajerlerin ön hazırlığı bu. Sadece bir özelliğe +1 veren menajerleri satamadılar. Coinleri saklayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • waddey22 kullanıcısına yanıt

Benim için fark etmiyor brocum rekabetçi olarak takılmıyorum artık elde ne varsa onla oynuyorum. Zamanında ilk 250 yapmışlığım var ps tarafında bi anlamı yok.

Yalnız 1000 mbitten sonra hiç laglı maç yapmadım ve 4-5 diş geldi rakipler hep. Sanki maçlarım 100 mbit bağlantıda saat gece 2-3 teki gibi akıcı. Hangi saatte girersem gireyim böyle. Menajer falann hikaye adam gibi internet olması lazım. 1000 down 60 up fiber ile oynuyorum ciddi derecede fark var 100 mbit ile. O yüzden normal internet varsa çok kasmaya gerek yok menajer oyuncu vs diye.

• Ya bi oyunda her şey mi sıkıntı olur ya 😂 3070 takım gücüm var 2470lik takım gücüne sahip takım yapay zeka simulate maçta 4-0 yeniyo beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 25 Mart 2024; 8:38:45 >
  • 4-5 maç yaptım, Güncellemeye alışamadım, aniden hızlanan futbolcular, savunmada konumlanmaların değişmesi farklılaştırmış oyunu.

• Sadece, yan yana uzun koşularda hızı düşük yorgun defansın, oyuna yeni giren hızlı kanat futbolcusuna yetişmesini engelleseler yeterdi.

Şimdi hızlanma, çabukluk dinamiği de değişmiş.

• Daha önce olan özelliği yenilik diye getirip onu bile beceremeyen adamlara ne denir ki.

Pozisyon antrenmanında oynayabildiği pozisyonları yine çıkarıyor. Önceki oyunlarda açık renklilerden herhangi biri çıkardı ve tamamı koyu olduğunda antrenman kullandırmazdı.

• Benim oyunda en nefret ettiğim şey, oyun kendi sahamıza yıkıldığı zaman defanstan yerden pasla çıkmak istediğimizde rakip oyuncu en hantal oyuncusu ile bile +200 hız boostuyla topa koşup pas arası yapması.
    Dos bek stoper fark etmez sonik füze gibi patlayıcı bir hızla koşup o yerden pası kesiyor. Ardında şok dalgası bıraksa araya giren oyuncu daha inandırıcı olacak.

• ribery1905 kullanıcısına yanıt

Top fiziği bana bozuk geldi şutlar hızlı gibi gidiyor bir yerde balon gibi oluyor.

Defanstaki stoperler garip garip pozisyon alıyor :D gol yiyorsun direk bence sorunlu bu defans sistemi. iki stoper yan yana bekliyor forvet bomboş :) biriniz yanına gitseydiniz sohbeti bırakıp.

Oyuncuların hızı gerçek dışı hissettirdi ve rakip baskı yaparken topla çıkmak aşırı zor kesin rakibe gidiyor. Oyuncular rakip oyuncunun arkasına saklanıyor :) alışılır elbet buna da fakat çok beğendiğimi söyleyemem.

• 
Sayfa: önceki 814815816817818
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.