Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: complete_ , complete_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.493
Cevap
180
Favori
716.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kesinlikle katılıyorum. Ofans oyuncuları gidip rakip oyuncunun arkasında durmamalı kendini biraz açığa çıkarmalı. Maçlar 6 5 falan bitiyor acayip olmuş :)

Çat birden stoperden sıyrılıyor forvetler falan gerçekçi olmayan bir animasyon. Ağır kağnı gibi oyun sevmiyorum ama bu gerçek dışı hızlı geldi bana.

• 3 yıldır oyunda rumenige rüzgarı esiyor. Durdurmak imkansız gibi. Rakipte rumenige varsa 532 formasyona dönüyorum yine de geçiyor adam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahla kullanıcısına yanıt

2021'den sonra elimde olmadığı için üzüldüğüm tek oyuncuydu. Geçen haftalarda geldiğinde tek seferde çıktı. Direkt takıma aldım.

Geçen hafta baktığımda 61 maçta 61 gol 34 Asist yazıyordu. Maç başına 1,5 gol katkısı veriyor. Hat-trick yaptığı maç oldukça fazla.

Takıma katıldığından beri -ki Romario'yu kestim, takım şahlandı. Durdurulamaz bir güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Mart 2024; 21:44:45 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Romario’ya süper yedek eklenip son 30’da alınabilir aslında oyuna. Kötü giden çok maçı çevirir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ribery1905 kullanıcısına yanıt

Ben kim form olarak çıkıştaysa onu oynatıyorum. Salah, Messi, Neymar, Del Piero, SON, Maradona, Mbappe var.

Mbappe, Rummenige, Salah olarak başlıyorum genelde. Sonrası kim çıkıştaysa o giriyor. Messi'de Süper yedek var. O yüzden onu Salah'ın yerine alıp 10 numaraya Maradona, Neymar yada Del Piero'yu alıyorum.

Son güncelleme sonrası 10 numara özellikli oyuncular artık geri gelmedikleri için maçı yorulmadan tamamlayabiliyorlar.

Kadromda çok uzun zamandır olan ama neredeyse hiç onatmadığım Haftanın oyuncusu Bellingham kartı vardı. Ağır gelmişti. Son 1 aydır sürekli oynatmaya başladım. Rakiplerdeki Gullit gibi maça direkt etki ediyor. Şutları ve pasları zaten çok iyi ama GÖ yada OOS oynadığında sürekli GF gibi ceza sahasında gol arıyor ve atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 25 Mart 2024; 22:3:50 >

4700 bayadır birikmiş coinsle açmıştım bende Rumme reisi verdiğim her kuruşa değer, sizin hesap şanslıymış tek atmışsınız. Benim önceki 1. santraforum Haaland’tı pas oyununda 10 kişi oynatıyodu, şimdi Rummenigge’ye hava hakimiyetide bastım hava topuda vermiyo

• Arsenal big time paketinden 3 oyuncuyuda çıkardım etresan şekilde hepsi süper yedek özellikli

tomiyasu 11 oyuncum oldu stoperde

martinelli ve havertz süper yedek özellikli olduğu için ikinci yarı hücüm hattını bayağı hareketlendiriyor

• CoCoiNe C kullanıcısına yanıt

Hocam burada link paylaşımı yasak mı bilmiyorum. Bir de yeterim katılım olmazsa inaktiflik bir işimize yaramaz. Bir de ben PC üzerinden oynuyorum da sıkıntı olmazsa sizin için yeterli sayı olursa atayım buraya linkini.

Messi'ye süper yedek vermenizin özel bir sebebi var mı? Fiziksel özellikleri mi etkiliyor daha çok süper yedek.

• ribery1905 kullanıcısına yanıt

10 numara'da Neymar vardı, Messi onun ve Salah'ın yedeğiydi. O dönem için sürekli yedek olunca süper yedek eklemek mantıklı oldu. Oyuna direkt etki etmesini sağladığı yazıyor, hangi güçlerine ne kadar eklendiği yazmıyor bu özellikte.

• Oyunun en kötü neymarı

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

Bunun yüzünden yaratıcı oyun kurucu olan yılan gibi neymarları sildim. Bu kart kamyon gibi dönmüyor. Top ayağından geç çıkarıyor. hemen kaptırıyor. İleri gitmez. Kaçmaz. Oos slk sla her yerde pasif kalır. Var mı bu karttan verim alan ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • waddey22 kullanıcısına yanıt

Bende yedeklerde 60dan sonra oyuna alıyorum genelde yorgun defansın üzerine. Oos de asla oyun kuramaz ama ben sol açığa yakın GF olarak kullanıyorum, pasları kötü olsada hızıyla adam geçmesi ve bitiriciliği iyi gibi geldi bana

Oyundaki en seri hareket eden, çalım atıp hızlanan ve en iyi şut atan kartlardan biri. Bende de var, arkadaşımda da. Co-op oynarken sürekli kullanıyoruz. Sürekli gol buluyoruz.

Belki kullandığınız diziliş yada taktik ile alakalıdır. Ben SF oynatıyorum. Çok lazım olursa OOS'ye alıyorum. Arkadaşıma pozisyon kartı bastırdım. SĞA olarak da kullanmaya başladık.

Zeitler ile kontra atak oynuyoruz. 4-2-1-3 ve 3-2-3-2 dizilişler.

Takip ettiğim bir YouTube'r videoları;

Goller;

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]LFFLyoutube
    #efootball #efootball2024 #DreamTeam #Online
    https://www.youtube.com/watch?si=E3nUqSIz0ETMZoYq&v=mf6o5OGDk28&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Mart 2024; 20:35:18 >

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt

Biz özellikle pas değerlerini biraz yükselttik, Hızından kıstık. Genelde tek top oynadığımız için pas önemli rol oynuyor.

Ben açıkta oynuyorum genelde. Pek verim alamadım ama zietler meta taktik olan 3 sfnin solunda deneyeceğim. Geriye gelen forvetlerin en kötü tarafı son çizgiye indiğinizde oyuncu penaltı noktasına geri çıkıyor. Çoğu üst sıradaki oyuncunun geriye gelen forvet kullanmaması da düşündürüyor. Cantona mesela yok oldu hiç oynatan yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pas ayarlarınız tuş ayarlarınız ne. 1 2 3 4 kademeleri vsr pas için. Ve omuzla mı ayakta müdahale mi seçtiniz

• Vieira çok azman yahu takımda varsa net olarak +1 yani. böyle bir ayak uzatma olayı başka bir oyuncu da var mı bilmiyorum. Yedek hesapla bi yere kadar geldim ondan sonra devamlı kadrosunda bu azman olan rakipler gelmeye başladı. Ama bağlantı çok iyi en azından net nedenli olmuyor kayıplar o yüzden güzel. Özlemişim ligte oynamayı. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] 

Şu var bi de kaleci Raya var defanstan R1 + Orta tuşu yani sert uzaklaştırma ile daha uzağa vuruyor, eski legend kahn da ise kısa düşüyor bu gelişine vuruşlar. Uzun degaj vs bir yetenekten dolayı mı öyle oluyor acaba kahnla gitmiyor top.

Ben seviye 2 omuzla müdahale oynuyorum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 26 Mart 2024; 23:56:10 >

Hocam bu kalas neymar.

Ben karnaval etkinliğinde verilen beleş neymarı kullanıyorum pası ve plasesi buglı gibi. Süper yedek ekledim 2. Yarı alıyorum oyuna bildiğin kobra hem esnek hem zehirleyici

• siyahla kullanıcısına yanıt

Pas 2, iyi oyuncular genelde ayakta fiziki müdahale oynuyor ama ben eğlenmek için omuz kullanıyorum

• Merhabalar abilerim kardeşlerim yeni ps5 aldim efootball 2024 indirdim arkadaşımla maç yapıyım dedim evde ama bi girdim ne takimlar var nede ayarlarda sure degistirme filan var bu sureyi nasil degistirebilirim ingiltereden 2 takim var fransa vardi o da gitmis bunun bi çözümü varmi acaba.
    Saygilar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.