Şimdi Ara

Komandate HAGI vs alex

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ömrümde gördüğüm en objektij kıyaslama
  • madem aldığı kupalara falan bakıyoruz r.carlos vs hagi yapalım bi de kim çıkacak,görelim
  • Alex takımına bir Avrupa kupası getirene kadar Türkiye'ye gelen en iyi yabancı Hagi'dir. Bundan bariz bir fark olabilir mi?
  • iyide istatistik hiçbişeydir deyip hagi barcada şukadar madridde bukadar maç oynadı demek nedemek

hagi iyidir hoştur ama q7 hagiyi ezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Alex takımına bir Avrupa kupası getirene kadar Türkiye'ye gelen en iyi yabancı Hagi'dir. Bundan bariz bir fark olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog
    iyide istatistik hiçbişeydir deyip hagi barcada şukadar madridde bukadar maç oynadı demek nedemek

evet kardeş messi 1 ronaldo 2 kuarezma 3 zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

iyide istatistik hiçbişeydir deyip hagi barcada şukadar madridde bukadar maç oynadı demek nedemek

• Alex penaltı atıyo beyler şuan tavan yapmış durumda milli takıma çağrılması bekleniyor avrupa kupalarında takımını nasıl sırtladığını hepimiz gördük türkiye ligi topçusu diyenleri adeta çatlattı siz hala hagiyle niye kıyaslıyosunuz sizde bi alemsiniz
  • Alex, Hagiyle kıyaslanmayı hakediyor sadece. Teknik olarak Hagi ezer ama alexinde iyi yönleri var tabi.

Quaresma diyen bjkli kardeşimiz heralde 12-13 yaşında
  • milli takım bu kadar önemli mi ya andre santos o gönünüzde büyüttüğünüz brezilya milli takımında oynuyor da noluyor?
  • bana göre alex ile kıyaslanması hagi'ye hakarettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

bana göre alex ile kıyaslanması hagi'ye hakarettir.

yapma ya niye bir açıkla bakim
  • biri türkiyenin yıldızı diğeri dünyanın
  • Hagi isterse uzaylı olsun, isterse size göre Dünyanın en iyisi olsun. Zerre kadar umrumda değil. Alex gelip 7 senede mükemmel ötesi olağanüstü işlere imza attı. Hagi'nin ne yaptığı umrumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Hagi isterse uzaylı olsun, isterse size göre Dünyanın en iyisi olsun. Zerre kadar umrumda değil. Alex gelip 7 senede mükemmel ötesi olağanüstü işlere imza attı. Hagi'nin ne yaptığı umrumda değil.

Ok kib
  • Bu konu niye ısrarla açılır anlamam, ben Alex Hagi'den iyidir diyen fenerli görmedim hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Hagi isterse uzaylı olsun, isterse size göre Dünyanın en iyisi olsun. Zerre kadar umrumda değil. Alex gelip 7 senede mükemmel ötesi olağanüstü işlere imza attı. Hagi'nin ne yaptığı umrumda değil.

Mükkemmel olağanüstü dediğin işler nedir orayı açarmısın biraz aydınlat bizi
  • Dk 2.25 Alex'i 30'undan sonrada seyredeceğiz çünkü Hagi'yi 30'undan sonra gördük gibi birşey yazmış biraz fail olmuş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: @TETİKÇİ

quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

bana göre alex ile kıyaslanması hagi'ye hakarettir.

yapma ya niye bir açıkla bakim

videolar, istatistikler, dünyaca tanınma, aldığı ödüller, oynadığı takımlar, başarıları, onun hakkında dünya futbolcularının ne söylediği bunları yazmaya kalksam roman olur. sana kısaca şöyle özetleyim:
    bazı başarılar yereldir. örneğin köyde bir çiftçinin fazla hasat alması. bu tüm köyde konuşulur ama köyden dışarı çıkmaz.
    örneğin: alex-türkiye
    bazıları da evrenseldir. örneğin uzaya çıkmak. tüm dünyada konuşulur.
    örneğin: hagi-DÜNYA

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.