Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Murat bey, maskelerde gözle görülür bir incelme var. Kumaş kalınlığı şikayetleri üzerine yapıldığı mailde söylendi. Üretimler artık bu incelikte mi devam edecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabınıza güvenerek hepsiburadadan mutlushop üzerinden 2 kutu temin ettim.

Güvenerek aldığım maske kağıt gibi geldi?? Evet gözle görülür incelme mevcut lastikleri deseniz bol daha önce kullandığım maskeyle alakası yok yazık keşke evet incelme var deseydiniz 75 LİRAM ÇÖP OLDU.

Önümüz bayram elimde başka maske yok gerçekten hala maskelerinizin arkasında mısınız mağdur oldum bunu giderebilecek misiniz?

• murat_oner M kullanıcısına yanıt
    Gramajını bilmem ama bariz bir incelik var. Eskileri kumaş gibiydi bunlar kağıt gibi, dokusu da farklı yani. Eski maskelerle sadece teli aynı kalmış galiba. Kumaş lastik değişmiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu tip değişiklikler çoğunlukla maliyeti azaltıp daha uyguna satmak için yapılır ama fiyatlara baktım da bir değişiklik olmamış anlaşılan maliyet azaltarak karı arttırmışlar. ne diyelim hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilzi -- 16 Temmuz 2021; 14:41:45 >
  • anilzi A kullanıcısına yanıt
    Biraz açıklama getrmekte fayda var.Maskelerımız piyasa ortalaması 75 gr değil 80 gr toplamındadır.Siyah maskeler 85 gr.3 kat maske filtrasyon testinde Pfe değeri %98 gelıyorsa tek katman sadece meltblown %97.5 gelir.spunbond kumaşın maskeye filtrasyon etkisi %0.5-1 aralıgındadır. Zaten maskelerımızın 5-10 gr spunbond kumaşta piyasaya göre fazlalıgı var( bizim standartımız 80 gr) neden maliyet düşsün diye gramaj düşürmesine gidelim sizce bu mantıklımı? Filtrasyon testi düşük geldi derseniz tartışır hertürlü platforma detaylı konuşuruz fakat maske ince yada kalın konusu hangi duruma göre maskeyi çöp yapar? Elinizde ince olduguna emın oldugunuz maskeyi gönderirseniz kargo ücretinide tarafımızca karsılayarak incelemek isteriz.Ankara’da iseniz fabrikamıza davet ediyorum.Tüm testleri ve ölçümleri beraber yapalım.Her türlü geliştirmeye ve öneriye firmamız açıktır.
    Bu arada daha önce siyah maskelerde 85 gr kumas kullanıyorduk çünkü beyaz meltblown kullandıgımız zaman renk grimsi bir renk alıyordu.son 2 aydır antrasit renk meltblown üretimi yaparak siyah maskeye uyguladık renk sorununu ortadan kaldırdık ve standart olan 80 grama geri çektik.Bu acıklamayı genel yazıyorum birkaç arkadasımızın sorusunada cevap olsun diye.lütfen herhangi bir öneri yada şikayetinizde bana özel mesaj atın.Sağlıcakla

• fhozbek F kullanıcısına yanıt
    Biraz açıklama getrmekte fayda var.Maskelerımız piyasa ortalaması 75 gr değil 80 gr toplamındadır.Siyah maskeler 85 gr.3 kat maske filtrasyon testinde Pfe değeri %98 gelıyorsa tek katman sadece meltblown %97.5 gelir.spunbond kumaşın maskeye filtrasyon etkisi %0.5-1 aralıgındadır. Zaten maskelerımızın 5-10 gr spunbond kumaşta piyasaya göre fazlalıgı var( bizim standartımız 80 gr) neden maliyet düşsün diye gramaj düşürmesine gidelim sizce bu mantıklımı? Filtrasyon testi düşük geldi derseniz tartışır hertürlü platforma detaylı konuşuruz fakat maske ince yada kalın konusu hangi duruma göre maskeyi çöp yapar? Elinizde ince olduguna emın oldugunuz maskeyi gönderirseniz kargo ücretinide tarafımızca karsılayarak incelemek isteriz.Ankara’da iseniz fabrikamıza davet ediyorum.Tüm testleri ve ölçümleri beraber yapalım.Her türlü geliştirmeye ve öneriye firmamız açıktır.
    Bu arada daha önce siyah maskelerde 85 gr kumas kullanıyorduk çünkü beyaz meltblown kullandıgımız zaman renk grimsi bir renk alıyordu.son 2 aydır antrasit renk meltblown üretimi yaparak siyah maskeye uyguladık renk sorununu ortadan kaldırdık ve standart olan 80 grama geri çektik.Bu acıklamayı genel yazıyorum birkaç arkadasımızın sorusunada cevap olsun diye.lütfen herhangi bir öneri yada şikayetinizde bana özel mesaj atın.Sağlıcakla

• Trendyolda 3 kutu are 90tl şuan. Link attım ama sapıttı mobilden atınca öyle oldu galiba.

• wesile kullanıcısına yanıt

B-good denediniz mi? Pandeminin başından beri B-good kullanıyorum, çok memnunum. Koruyuculuk olarak zaten en iyiler arasında. Mart/Nisan aylarında Are aldım, güzeldi ama şu son yorumlardan sonra tatmin edici yorumlar gelmezse yine B-good'la devam ederim.

• Funk Wizard F kullanıcısına yanıt

B Gold daha önce 10 paket filan kullanmıştım b-good dan are ye geçmiştim. B Gold a göre daha kalındı are. Son durumda ikisi de eşit olabilir bilmiyorum.

• Maşallah dediğimiz 2 gün yaşamıyor bgood çok iyiydi anında bozdu are mükemmel olmuştu oda bozmuş bakalım elde alvent kaldı 😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Trendyolda 3 kutu are 90tl şuan. Link attım ama sapıttı mobilden atınca öyle oldu galiba.

mavi renk değil mi?

renkli maske almaya biraz çekiniyorum, çekinmeye devam etmeli miyim?

• Hangi maskeleri kullanıyorsunuz?
    Son durumda hangi maskeyi önerirsiniz?

• birkuşgibi kullanıcısına yanıt

Fiyat bitmiş hocam tükenmiş sanırım satıcı da.

Are maviydi. Ben mavi bgood are vs kullandım. Yeşil evony de çok kullandım. Bilmiyorum hiç çekinmedim. Kalitelisi marka aldıkça çekinmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 18 Temmuz 2021; 14:38:8 >
  • Geçenlerde bir eczanede siyah bgood maske buldum,üts mobil ile tarattığımda kayıt bulunamadı yazdı,virüsün ilk çıktığı zamanlarda kullanmıştım memnundum,alıp almamakta kararsız kaldım.

• Uzun zamandır stokladığım Yeni Burun telli Areleri kullanıyordum. Bitti elimdekiler. Are ne halde ? Kullananlar bilgilendirebilir mi rica etsem ?

• gahmetk G kullanıcısına yanıt

5li aldım memmun kalmadim.

• allprndnya A kullanıcısına yanıt
    Yenilerinde bariz bir incelme mevcut. Eskileri bez gibiydi bunlar kağıt gibi sanki. Firma korumasında farklılık yok diyor. Alacaksanız toplu almayın bir paket alıp deneyin derim.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için. Peki alternatif var mı mnerebileceğiniz(normal kulak ipli olursa sevinirim bantlı değil)

• Evony maskeler A101'de 14,90 TL'ye düşmüş 50'li, 2 adet aldım ben, hem siyah hem de yeşil var. Meltblown filtreli yazıyor hepsinin üzerinde.

• 
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.