Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14.957
Cevap
407
Favori
201.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1785
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 407
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • edgar1899 (691 mesaj) RANCH SOS (278 mesaj) kumdan kale (214 mesaj) abrooke139 (179 mesaj) cruze_can (175 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6811 mesaj) Mobil (4553 mesaj) Mini (1371 mesaj) Uygulama (2222 mesaj)
  • @
47 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    7 Mesaj

Merak ettim bunu çok uygunmuş. Nevgros bana yakın olsaydı alıp deneyebilirdim. Hiç olmadı arabada falan kullanılır.

|
    |
    PeTaR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Arkadaşlar 11.11 de ARE maske siparişi verenlerin ürünleri kargolandu mı acaba? Benim sadece onaylandı gözüküyor. Firmaya mesaj attım ama geri dönüş olmadı daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1085 Mesaj
    Yahu arkadaş çok mu zor bu işe develtin el atması. Bir kriter koyacak bunları karşılamayan üretim yapamayacak ve satamayacak. İnsan sağlığı bu. Bir ton maske var araştırdıkça içinden çıkamıyoruz.

|
    |
  • Teğmen
    214 Mesaj

12 Kasım'da n11 AreMedikal mağazasından sipariş verdim, 14 Kasım'da kargoya verildi olarak görünüyor. Mavi renkli.

@FastMember

|
    |
    Bahsedilenler: madgkhn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör FastMember
  • Teğmen
    159 Mesaj

ARE'nin kargolama süresi konusunda biraz sıkıntısı var sanırım. Bunu düzeltmeleri gerekiyor. Bende dün kendi sitelerinden sipariş verdim bakalım ne zaman kargolayacaklar. En son sipariş verdiğimde de geç kargolanmıştı.

|
    |
  • Binbaşı
    1308 Mesaj

SAYTEKMED nasıl bir maskedir? evony yada solycare gibi güvenilir mi?

• Yüzbaşı
    708 Mesaj

arkadaşlar Happy.com.tr kendi maskesini çıkarmış, fiyatı uygun gibi, kullnan varmı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FastMember

Arkadaşlar 11.11 de ARE maske siparişi verenlerin ürünleri kargolandu mı acaba? Benim sadece onaylandı gözüküyor. Firmaya mesaj attım ama geri dönüş olmadı daha.
    Benimki cumartesi öğleden sonra kargolandı. Gecikmeli olarak çıktı. Sizinki de muhtemelen bugün çıkmıştır. Akşam 7 civarı sisteme düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj

Ben sormustum, cumartesi kargoya verildi hepsi ama sisteme hemen dusmuyor benzeri bir bilgi vermislerdi. Bu ayni anda olan kasim kampanyalari kargolari bayagi bir kitledi.

|
    |
    FastMember kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

SAYTEKMED nasıl bir maskedir? evony yada solycare gibi güvenilir mi?

Her ikisinden de iyidir.

• Yüzbaşı
    909 Mesaj

12 kasımda trendyoldan almıştım bugün teslim edildi are maskeler , satıcı direk areydi . kutulama çok iyi sert bir kutu içinde maske kutusu vardı,

maske kutuları ve dış kutuda jelatinlenmişti , kutuları ilk siz açmanız için birde yapışkan yapıştırılmış , güven verici bir kutulaması var.

|
    |
    FastMember kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    592 Mesaj

Marka adı kısmına alvent yazınca çıkıyor.

|
    |
    darnglove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Teşekkürler cevaplarınız için.

Bugünde kargolanmazsa iptal edeceğim. Maskem bitti başka sefere sipariş veririm olmazsa. N11 de satıcıdan cevapda gelmedi henüz. Akşam kargoya verilir inşallah.

|
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj

Hocam ben aldım siyah maske tam siyah değil. Keçeli gibi duruyor sanki sprey boyayla boyanmış gibi. Akşam eve gittiğimde yetkililere mail atıp, buraya da detaylı fotoğraf paylaşacağım. Daha öncede siyah maske kullanmıştım ama kesinlikle bu şekilde değildi görüntü. Bir kutuda yeşil söyledim onu henüz açmadım. Bu şekilde olduğunu bilsem kesinlikle siyah maske sipariş etmezdim. Bütün seri mi bu şekilde yoksa bana mı böyle denk geldi onu sorup öğreneceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    warlockjr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Solycareyi bilmiyorum ama Saytek in kullanımı evonyden daha iyi gibi,hele ki tek tek paketlenmiş alırsanız süper olur,mükemmel kargo yapıyorlar,yüzde duruşu ,teli ve kumaşı süper ayrıca şık duruyor herkes nereden aldığımı soruyor,elimde hem tek tek paketli hem de 50 li 200 den fazla saytek var ,okulda çalışıyorum ve 2 saatte bir değiştiriyorum üstüste 2 maske takıyorum,Alvent in ise ma 250 ürünü iyi,bir de ARE tabii ki,maceraya gerek yok saytek,are ve alvent harici almıyorum.

|
    |
    taydin66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj

Saytek Are dan sonra kullandığım en iyi maske hatta aynı kalitede diyebilirim
    Hatta eşim ve oğlum için yine alacağım çünkü onların yüzüne Are dan daha iyi oturuyor kendime Are çocuklara saytek bundan sonra macera aramam

|
    |
    taydin66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj

Benimde ilk siparişim olacak süpermarket alışverişi ama indirim falan yapmıyor?

|
    |
    gizmoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj

Merhaba ifadeden sonra size telafi ürünü gönderdiler mi yorumlardan birinde göndermişler öyle yazılmış

|
    |
    bungee20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wuluan

Hocam ben aldım siyah maske tam siyah değil. Keçeli gibi duruyor sanki sprey boyayla boyanmış gibi. Akşam eve gittiğimde yetkililere mail atıp, buraya da detaylı fotoğraf paylaşacağım. Daha öncede siyah maske kullanmıştım ama kesinlikle bu şekilde değildi görüntü. Bir kutuda yeşil söyledim onu henüz açmadım. Bu şekilde olduğunu bilsem kesinlikle siyah maske sipariş etmezdim. Bütün seri mi bu şekilde yoksa bana mı böyle denk geldi onu sorup öğreneceğim.
    Orta katmanda kulllanılan meltblown katmanın beyaz olmasından kaynaklanıyor olabilir mi? Benim siparişim de teslim edilmiş. Eve gittiğimde kontrol edeceğim.

|
    |
  • Yarbay
    6395 Mesaj

10 lu ve 50 li maskelerde 2 al 1 öde varmış carrefourda https://www.carrefoursa.com/tr/search/?text=30284053+30280893

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.