Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Anpa gross markette gördüm. Pandemi başlarında eczaneden küçük sprey şişesinden almıştım güzeldi beğenmiştim. Neredeyse kolonya fiyatına.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mocle kullanıcısına yanıt
    Anpa gross hakkında bilgin yok açıkçası ancak dermoseptin yığınla sahtesi var piyasada dikkat edin. Esenyurtta depolarda, apartman bodrumlarında yığınla sahte dezenfektan ve temizlik malzemesi üretiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 13 Eylül 2020; 16:35:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Uzun zamandır CRS maskeyi ben de denemek istiyordum, konuda görünce getirden 10lu sipariş verdim alışveriş yanında.

Maskeler ihraç ürünü, zaten firma Almanya ve Polonya da büro açmış direkt satış yapıyor. Tip IIR sertifikalı, meltblown katman mevcut, lastikleri şu ana kadar gördüğüm en yumuşak ve rahat lastikler, teli rahat şekil alıyor yanlardan kapatıcılığı iyi. Ancak yüzü çok küçük olanlar ya da kadınlar için bir miktar gevşek gelebilir belki.

Ayrıca kafadan geçmeli cerrahi maskesi de var

sipariş verdiğiniz linki verebilir misiniz?

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Getir uygulaması üstünden aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mihoku

Hayat Kimya 100 lük Evony maskeye zam yapmış. Fiyatı 64,99 TL den 82,29 TL ye çıkmış. 17,3 TL lik bir zam konusu. Sebebi nedir acaba ?
    bunu gördüğüm iyi oldu tam alıyordum vazgeçtim 20 lira pahalıya alacağıma gider citygross dan 7,80 e 10 lusunu alırım
  • Mihoku kullanıcısına yanıt
    Arz talep meselesi hocam millet evony e yüklenmiş bugün dışarı çıktım bir sürü kişide evony vardı kulak lastiklerinden tanıdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar maske için bi öneriniz var mı goodcare ve evoby çok övülmüş değer mi sizce almaya

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Venex markasını alın muazzam kaliteli maskesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

Denemek için 25 tane aldım 50tl gelsin bakarız.
    Teşekkürler.
  • Roll Maske Ankara'da ecza depolarında mevcut ancak fiyatı 40 adet için 100 TL
    Yasak olmasına rağmen bu şekilde nasıl satış yapabiliyorlar anlayamıyorum.
    Almak isteyen arkadaşlar eczanelere sorabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

Arz talep meselesi hocam millet evony e yüklenmiş bugün dışarı çıktım bir sürü kişide evony vardı kulak lastiklerinden tanıdım
    Doğru. Bir tane marka şöyle kaliteli, makul fiyatlı ve ulaşılabilir bir maske yapsa hepsinin fiyatı iner aslında.
  • bi sürü denedim hakkaten evony en rahat ve kalitelisiymiş arkadaş. diğerlerine boşa para vermişiz.
  • syengec kullanıcısına yanıt
    İlk tepki, oradan hiçbir şey almamak tabi, ikinci olarak da bilinçli bir tüketici olarak şikayet hakkımızı kullanmak. Daha önce sektör hk güncel detaylı bilgi sahibi arkadaşlar paylaşmıştı, 1 adet en kaliteli maskenin maliyeti max 50-60 kuruş imiş. Önce konuşun yasal fiyat bu, tanesini 1TL den almak istiyorum deyin, yok olmaz diyorsa yapın şikayetinizi, gerisini onlar düşünsün. Maliyeti belli, depo çıkış fiyatı az çok belli, hala fahiş fiyat çekmek nedir? Aç gözlü herifler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 14 Eylül 2020; 11:38:51 >
  • Güvenilir firmaların dezenfektanları:

Eczacıbaşı (Maratem):
    https://www.akakce.com/dezenfektan/maratem.html

Konya şeker (Torku):
    https://www.akakce.com/dezenfektan/torku.html

Litre fiyatı 20TL'nin altında. Fiyatları gayet makul. Merdivenaltı ne idüğü belirsiz ürünlerdense güvenilir bilinen firmaların ürünlerini alınız.

• arda4 kullanıcısına yanıt
    Pandemi başlangıcından bu yana kullanıyorum, Dermosept Handplus'ı da ekleyebiliriz bu listeye. Kokusu, kalitesi her bakımdan hiç sıkıntı yaşatmadı. HB den litresi n20TL civarında alınabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: arda4

Güvenilir firmaların dezenfektanları:

Eczacıbaşı (Maratem):
    https://www.akakce.com/dezenfektan/maratem.html

Konya şeker (Torku):
    https://www.akakce.com/dezenfektan/torku.html

Litre fiyatı 20TL'nin altında. Fiyatları gayet makul. Merdivenaltı ne idüğü belirsiz ürünlerdense güvenilir bilinen firmaların ürünlerini alınız.
    Dezenfektan konusunda piyasanın en iyilerinden biri bu ama neden forumda ilgi görmediğini anlamadım.http://www.derenilac.com/product/derhand-plus/

Markanın yeni sahibi ise Ecolab.https://www.ecolab.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 14 Eylül 2020; 11:54:43 >

• Arkadaşlar b good bi haftadir kullanıyorum
    Cok memnun kaldım.
    Daha önce
    Mardenim
    Akyel ve akyel yerine gelen baska Bir marka kullandım
    Siralamam
    B good 9 puan
    Mardenim 8.5 puan
    Akyel 8 puan.
    Kesinlikle kaliteli maske alin fiyatı ne kadar olursa olsun kendinizi ailenizi riske atmayın lutfen

• Crystalin 1 lt Antiseptik & Dezenfektan internette her yerde fiyatı fix olarak 184 tl ye satılıyor.
    Bu ürünün alternatifi var mı?
    ayrıca 200ppm aktif klor içeren bir ürünü 1/10 su ile inceltin diyor.
    Başka satıcı 5 litre aktif klor içeren ürünü 250 tl ye satıyor ve 200ppm aktif klor içerdiği için inceltilmeden direk kullanın diyor.
    Hangisine inanalım?
    Konu karışık
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.