Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
325
Favori
600.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pandeminin ilk günlerinden bu yana B-Good marka maskeleri kullanıyorum. 3 Katlı ve Filtreli. Ben bu yüzden tercih ediyorum. Kesip baktım gerçekten de filtreli maske. Piyasadaki bir çok maske bu şartı sağlamazken B-Good'un aynı fiyata bu kaliteyi sunması tercih sebebi. İlk günlerden bu yana sürekli tüketici yorumlarını dikkate alarak lastik konusunda gelişme sağladılar. Benim gibi kafası büyük boyutta olanlar için ipleri gerçekten yeterli. Kafasına büyük gelenler var ise toka ile takabilirler. Maskenin kalitesi piyasanın üstünde. Herkese tavsiye ederim. Ben ürünü trendyoldaki aşağıdaki satıcıdan aldım. Ürünü eczaneye gidemeyenler bu linkten alabilir, ürün sağlam ve doğru geldi. B-Good 2 Kutu Filtreli 3 Katlı Lastikli Cerrahi Maske BG--2BCM05

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zahavi90 -- 5 Eylül 2020; 19:18:24 >

• B-Good tek tek paketli aldım, ipler daha esnek ve bol. Ayrıca maskenin çok genişlemiş ve incelmiş olduğunu düşünüyorum. İyi ki zamanında eski üretimlerden bolca stok yapmışım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

normal çeşme suyu koydum, o kadar incelemeye gerek yok, zaten bişey varsa alkol ve hidrojen peroksit halleder.
    Ben formülasyonu bozması açısından dikkat ettim, şimdi çeşme suyunda klor var o klor kaynayınca kaç derecede sudan ayrılır bakmak lazım, mutlaka vardır bu bilgi internette.
    Ayrıca çeşme suyunda metaller ve mineraller de var, o açıdan garanti olması ve maksimum koruma sağlaması için distile su daha iyi olur diye ben öyle yaptim

• quote:

Orijinalden alıntı: ellez78

Eczavrupa- eczaistanbul sitelerinin yeri Fındıkzade tarafında yusufpasa otobüs durağının arkasında ata taç eczanesi vardı site ofis i zaten buranın üst katında bulabilrseniz bu eczanede vardır ( ben bgod markayi buradan almıştım ellerinde yoktu üst kattan alıp getirdiler)
    bugün gittim bahsettiğiniz eczaneye ama maske yoktu internet sitesinde de bulamadım dezenfektanla birlikte satıyorlar internet sitesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3p3

Ben kullanıyorum gayet başarılı çakmak testinde ne kadar uflersen üfle sönmüyor kalin bir kumastan yapılmış maske biraz sert oldugu icin yanlarda açıklık kalıyor su geçirmiyor erkekler icin L bedeni tavsiye ederim.Yanlardaki açıklığı kapatmak için lastiğine düğüm atıp kullaniyorum

Alıntıları Göster
    Hocam bir iki sorum olacak kullanıcı olarak yanitlamaniz benim için çok önemli.

Resimdeki kulak memesinden diğerine ölçümü baz alarak mi L beden aldınız çünkü bazı kişiler orada M beden çıksa da o ölçümde yine de L alın yazmışlar da ondan soruyorum.

Bir de bu maskeyi siz nasıl kurutuyorsunuz, kullanma önerisinde elde sabunla yıkayıp saç kurutma makinesi ile kurutmaniz önerilir denmiş, biz genelde güneşte kurutuyoruz ancak bu maskeyi güneşte kurutmak acaba kumaşa zarar mı veriyor merak ettim , içerisindeki gümüş iyonlarina zarar veriyor olabilir diye mi güneşe bırakmak önerilmiyor?

• bungee20 B kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar. Forumda B-good maskelerin Temmuz üretiminin sıkıntılı olduğundan bahsediliyordu. 5 Eylül’de yorum yazmış olmanıza istinaden yakın bir zamanda sipariş vermiş olduğunuzu düşünüyorum. Size yeni gelen maskelerin üretim tarihi neydi hocam? B-good’un sıkıntılı üretimi hala devam ediyor mu onu anlamak adına soruyorum. Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    deneme amaçlı 10 adetli 1 paket hayat kimya ürünü goodcare maske aldım.dün ve bu gün iki adet kullandım,boyut ve lastik bence başarılı, burun teli çok hoşuma gitmedi ancak kullanılamayacak kadar kötüde değil.
    çakmak üfleme ve su geçirme testleri başarılı bence kullanılabilecek seviyede maskeler arasında tercih edilebilir.
  • önemli bu konu arkadaşlar.

bu hastalığa kapılmayanlar bilmeyebilir , gerçekten çok kötü.

öksürük var ama sanki ciğeriniz sökülüyor. karantinada da bekleyince daha çok kafanızda kurup ölüceğinizi hissediyorsunuz. Çok şükür devlet babamız ilgileniyor ve ilacını dağıtıyor.Devletimiz var olsun.

Allah şifa versin tüm hastalara.
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umisan

Hocam merhabalar. Forumda B-good maskelerin Temmuz üretiminin sıkıntılı olduğundan bahsediliyordu. 5 Eylül’de yorum yazmış olmanıza istinaden yakın bir zamanda sipariş vermiş olduğunuzu düşünüyorum. Size yeni gelen maskelerin üretim tarihi neydi hocam? B-good’un sıkıntılı üretimi hala devam ediyor mu onu anlamak adına soruyorum. Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Merhaba forumda genellikle 5'li paketlerin temmuz üretiminin sıkıntılı olduğu yazılıyor. Benim aldığım tekli paketler Haziran üretimi olmasına rağmen bu şekilde.
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• Ankara'da tekli paket b good bulup alan oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumdan çık veya benzeri bir şey demiyorum. global salgın ile ilgili bir konuda Dr. titrinizin anlamını çözmeye çalışıyorum. eğer gerçekten tıp doktoruysanız bunu açıklamanızı halen bekliyorum.

• ""Üretilen maskelerin yüzde 99'u standartların altında!""

https://t24.com.tr/haber/uretilen-maskelerin-yuzde-99-u-standartlarin-altinda,901262

nasıl bir ülke olduk be kardeşim? eğer bu iddia doğruysa bir kere daha umudum kırıalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 6 Eylül 2020; 13:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Hocam bir iki sorum olacak kullanıcı olarak yanitlamaniz benim için çok önemli.

Resimdeki kulak memesinden diğerine ölçümü baz alarak mi L beden aldınız çünkü bazı kişiler orada M beden çıksa da o ölçümde yine de L alın yazmışlar da ondan soruyorum.

Bir de bu maskeyi siz nasıl kurutuyorsunuz, kullanma önerisinde elde sabunla yıkayıp saç kurutma makinesi ile kurutmaniz önerilir denmiş, biz genelde güneşte kurutuyoruz ancak bu maskeyi güneşte kurutmak acaba kumaşa zarar mı veriyor merak ettim , içerisindeki gümüş iyonlarina zarar veriyor olabilir diye mi güneşe bırakmak önerilmiyor?

Alıntıları Göster
    Ölçüm yapmadan aldim daha once M bedenini aldım küçük geldi eşime verdim o kullanıyor L bedeni erkekler icin daha iyi kapatıyor M biraz küçük kaliyor yüzde... Maskeyi sabunlu suyla yıkayıp balkonda güneşin altında
    kurutuyorum gümüş iyonlarının etkisi ne kadar sürer bilmiyorum fakat yikadikca azalacağını düşünüyorum 99 yıkama garantisi veriyor tam koruma modeli daha detayli bilgiyi firmaya sormak gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Üzerindeki marka etiketi sökülebilecek gibimi?denersek maskeye zarar vermeden sökülürmü?
    Sinir olurum öyle etiketlere ondan sordum.

Alıntıları Göster
    Etiket maskenin üzerine dikilmis sökülebilir gibi duruyor
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3p3 -- 6 Eylül 2020; 13:23:46 >

• Üretim tarihi nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: m3p3

Ölçüm yapmadan aldim daha once M bedenini aldım küçük geldi eşime verdim o kullanıyor L bedeni erkekler icin daha iyi kapatıyor M biraz küçük kaliyor yüzde... Maskeyi sabunlu suyla yıkayıp balkonda güneşin altında
    kurutuyorum gümüş iyonlarının etkisi ne kadar sürer bilmiyorum fakat yikadikca azalacağını düşünüyorum 99 yıkama garantisi veriyor tam koruma modeli daha detayli bilgiyi firmaya sormak gerekli

Alıntıları Göster
    Hocam saç kurutma makinesi ile kurutun yazıyor sık sorulan sorular kısmında. Ben firmaya sorayım bu durumu bakalım ne diyecekler.

Bir de sende gri rengi var sanırım aşağıdaki resimde az da olsa gördüm, rica etsem elinde hangi renkler varsa çekip atabilir misin? Teşekkür ederim

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    İlaç mı dağıtıyor! Kinaye mi yaptın anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 6 Eylül 2020; 18:6:11 >
  • FFP3 maske önerisi olan var mı ? Satın aldığınız satıcı linki ile beraber önerilerinizi rica ediyorum.
  • Konuyu en baştan beri takip ediyorum güzel maskelerle tanıştık güzel bilgiler edindik meltblown nedir öğrendik herkesin emeğine sağlık ama son sayfalardan artık net bir çıkarım marka bulamıyoruz..

Bgood ve Akyel ve roll
    Maskeyi bir kenara bırakırsak şuandaki en alınabilir maske nedir? Toparlamak gerekirse..

Goodcare, Evony bunların da tamamen kullanıcı deneyimi farklı ne alacağımızı şaşırdık.

F/p son bahar geliyorken ne stoklayalım?
    ....

Voinmed
    Genç aydınlar teksil demişler önceki sayfalarda..

Toparlayacak biri olursa seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 6 Eylül 2020; 18:14:19 >
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.