Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürün çok satılan olarak görünüyor ne diyorsunuz. Satıcı da medikal ürün satan olumlu dönüşleri olan bir mağaza. (Kargo yorumları biraz olumsuz gibi sadece)

https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/bsm-2-kutu-100-adet-lastikli-burun-telli-ce-belgeli-ultrasonik-govde-3-katli-cerrahi-maske_pdp_555500089#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 14 Mayıs 2020; 4:40:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • espial kullanıcısına yanıt
    N95 ffp3 en ucuz Neresi hocam link var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    ben de 9 unda sipariş ettiydim.. ürün 2 gündür sevkedilmeye hazırdı.. azönce mesaj geldi ptt ile yollamışlar.. 1 hafta gelir umarım artık
  • LCW de siperlik satışı vardı 2 gün dayanmadı kaldırdılar. Alan kullanan oldu mu?
    Fiyatıda iyiydi 7,99

çocuk ve yetişkin için aldığınız kullandığınız bir siperlik oldu mu?
    varsa paylaşır mısınız
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani farkları neler ?
  • espial kullanıcısına yanıt
    Akyel'de nasıl bir dikim söz konusu oluyor
  • akyel ne zaman kargoya verecegi supheli
    ben iptal edip, dun buradan verilen ofimix den merev medikal siparisi verdim. bakalım kac gunde gelecek? ellerinde stok varmıs.https://ofimix.com.tr/merve-medikal-cerrahi-maske-100-lu-bagcikli-urun2673.html
  • Smoch kullanıcısına yanıt
    Farkı anlamak için 2 ürüne dikkatlice bakmanız bile yeterli. Ama öncelikle siz maske imalat işlerini netten/videolardan vs.biraz araştırın

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Akyel ben sipariş geçtikten 2 saat sonra kargoya vermişti, 22 saatte elimde oldu. Tedarik sorunu yok ise, sipariş saatine göre Kargo verilişi ancak ertesi günü bulur(diye düşünüyorum?).

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Ben whatsapp hattından stok bilgisinin doğru olup olmadığını sorduğumda yanıt vermemişlerdi.Siz iletişime geçtiniz mi? Stok bilgisini doğrulattiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackboy55555

Ben whatsapp hattından stok bilgisinin doğru olup olmadığını sorduğumda yanıt vermemişlerdi.Siz iletişime geçtiniz mi? Stok bilgisini doğrulattiniz mi?
    biraz garip bir whatsapp
    bir gun sonra cevap verdiler.ama varmıs stok
    sadece 200 TL uzeri ucretsiz kargo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Akyel ben sipariş geçtikten 2 saat sonra kargoya vermişti, 22 saatte elimde oldu. Tedarik sorunu yok ise, sipariş saatine göre Kargo verilişi ancak ertesi günü bulur(diye düşünüyorum?).
    dun konustum,net bir sey demediler.biz teslim edecegiz vs
    onumuzde bir suru sokagı cıkma yasagı var. ay sonunu bulabilir bu tip durumlarda gibi anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

dun konustum,net bir sey demediler.biz teslim edecegiz vs
    onumuzde bir suru sokagı cıkma yasagı var. ay sonunu bulabilir bu tip durumlarda gibi anladım

Alıntıları Göster
    Belki çok sipariş gelmiş ise stok zayıflamış olabilir?

Piyasa yavaş yavaş doygunluğa ulaşınca, iyi ürünler çoğalıp bollaşacaktır.

1 ay öncesine kadar merdiven altı üretim dandik maskeler bile 150tl lere sattılar ve millet birazda mecburiyetten almak zorunda kaldı, oysa bu 1TL tavan dikkate alındığında 20TL etmeyecek ürünlerdir.

Bu dandik ürünleri saf dışı bırakmak için, dikkat edip almamak lazım -ki ya piyasadan silinsin yada fiyatı ucuzlasın(gerçi çoğu kullanılacak gibi değil)

Mesela bana 2 kere kod geldi gittim eczaneden aldım. Kendim evde bezden el dikişi yapsam ondan kat kat iyi olur; o derece kalitesiz. Hükümetin vatandaşa dağıttığı maske, maske falan değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Belki çok sipariş gelmiş ise stok zayıflamış olabilir?

Piyasa yavaş yavaş doygunluğa ulaşınca, iyi ürünler çoğalıp bollaşacaktır.

1 ay öncesine kadar merdiven altı üretim dandik maskeler bile 150tl lere sattılar ve millet birazda mecburiyetten almak zorunda kaldı, oysa bu 1TL tavan dikkate alındığında 20TL etmeyecek ürünlerdir.

Bu dandik ürünleri saf dışı bırakmak için, dikkat edip almamak lazım -ki ya piyasadan silinsin yada fiyatı ucuzlasın(gerçi çoğu kullanılacak gibi değil)

Mesela bana 2 kere kod geldi gittim eczaneden aldım. Kendim evde bezden el dikişi yapsam ondan kat kat iyi olur; o derece kalitesiz. Hükümetin vatandaşa dağıttığı maske, maske falan değil...

Alıntıları Göster
    devletin dagıttıkları gercekten cop

• A350-900 kullanıcısına yanıt
    Anlatmak istediğim o değildi, adam soly maske kutusunu paint terk düzenleyip soft diye satıyor.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    O detaya dikkat etmemişim

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Gittigidiyorda bir satıcı sbs medikal ürünü sterillife satıyor. Akyele benzer şekilde 20 yıllık firmadır. Gg çeki vs olup şansını denemek isteyen olursa. Satıcı dan önce teyit alın ve mümkünse 3 kat nonwoven kumaş mı yoksa filtreli olan model mi öğrenin.

http://www.sterillife.com.tr/

Satıcı ile iletişime geçmiştim, gelen barkod sterillife ın filtresiz 2 katlı maskesine ait, satıcıyı da uyardım.

• Arkadaşlar evdeki kolonya tükenmek üzere önerdiğiniz bir yer var mı almak için...
  • n11'deki ak-yel maske ilanı satışa kapanmış var mı buna alternatif güvenilir maske ?
  • spartacus55 kullanıcısına yanıt
    İnternetten almak istiyorsanız kargo ücretsiz olarak ikisi;
    https://www.avansas.com/selin-limon-kolonyasi-bidon-900-ml-p-78354
    https://www.avansas.com/pereja-limon-kolonyasi-pet-sise-1000-ml-p-82189

Dışarı çıkma şansınız varsa, tarım kredi marketlerde 400 ml elit 8 lira. A101, BİM, ŞOK gibi yerlerde bulabilirseniz 400 ml 5.95 TL.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.