Şimdi Ara

Kollarımı omuzumdan yukarı kaldırınca uyuşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
9.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle Kollarımı omuzumdan yukarı kaldırınca kollarım uyuşuyor ve Bacaklarımı altıma alıp oturduğumdada altıma aldığım bacağım uyuşuyor. uyurken fark etmeden bir kolumu altıma almışım sabah kalktığımda mosmordu.Bişey bilenler cevap verebilirmi?

• Omzundan yukarı kaldırınca sorun olması n. Thoracicus longus hasarından olabilir beyin cerraha görün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kanımda problem oldugunu sanıyordum ?
  • bacaklarınızı altınıza alıp oturduğunuzdaki durum zaten normal bişey kan akışını azalttığınızdan dolayı. uyurkenki olay da gene kan akışının azalmasından.

ilk bahsettiğiniz şey ise süreyle alakalı eğer hemen kaldırdığınızda bişey oluyorsa ilk önce aile hekiminize daha sonra da o çözemez ise onun sevk edeceği doktora görünmeniz daha iyi olacaktır.
    ama uzun sürelerde gene bir miktar uyuşmanın olması normaldir gibime geliyor
  • Banada şöyle bişey oluyor kollarımı yana açınca parmak uçlarım uyusuyo sadece sinirlerle ilgili bisemi acaba

• LimonKolonyasi L kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sorunumu bi çözemedim ne olduğunu da bilmiyorum kollarımı yana açınca parmak uçlarım uyusuyo sadece sinirlerle ilgili bisemi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan.erbasss

Hocam benim sorunumu bi çözemedim ne olduğunu da bilmiyorum kollarımı yana açınca parmak uçlarım uyusuyo sadece sinirlerle ilgili bisemi acaba

Torasik outlet sendromu var büyük ihtimalle, bir araştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.