Şimdi Ara

koinim TC kimlik no kabul etmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayıt olurken tüm bilgilerimi ve TC kimlik nomu yazdım ama TC Kimlik no geçersiz uyarısı veriyor? Nerede hata yaptım?

• daha önce o TC kimlik numarası kullanılmış ise kabul etmiyor bunu destek birimine yaz başka bir hesapta kayıtlıysa o hesabı kapatsınlar ve koinim niye kullanıyorsun ki BTCTurk veya paribu kullan daha iyi
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    LTC için istemiştim hocam. Paribu kullanmıştım :) E-posta attım pazartesi-cuma arası cevap verilecekmiş

Daha önce kayıt olmuştum sanırım o yüzden
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Evet daha önce sadece kimlik numaranızı yazdıysanız belgelerinizi gönder'meseniz bile sisteme o kimlik numarasını kaydediyorlar o hesabı silseniz dahi onlara bildirmeyene kadar o kimlik numarası üzerine yeni hesap açtırmıyorlar.
    LTC ve Birçok altcoin için Poloniex'te kullanabilirsiniz.
    poloniex hem yabancı hem ingilizce hem bana göre değil. kimlik bilgisi de istiyor. oldukça acemiyim :) 25 ağustosta yeni yerli borsa açılacak. 10 farklı koin olacak. inşallah düşük yatırımcıya kimlik bilgisi istemez :)
    poloda 2000 dolara kadar doğrulama istemiyor ve çok üst düzey ingilizce bilmene gerek yok ki ginede senin tercihin v
    koinim destek hesabından e-posta geldi. hafta sonu olduğu için şaşırdım sorunca mesai yapıyoruz dedi

kimlik ve adres bilgilerimi istedi. daha önce kayıt olurken bu bilgileri verdim mi bilmiyorum. ne yapmamı önerirsiniz?
    Türkiye'deki bulunan bitcoin borsalarının (Paribu,Bitkapital,BTCTurk,Koinim) hepsi kimli onayı istiyor bunlar
    -Kimliğinin önlü arkalı fotoğrafı
    -Adına gelmiş son altı ay içindeki bir fatura filan olması gerek adresini göstermen için
    -Şöylede bir fotoğraf çekmen gerek kağıtta yazan yazıyı yazıp böyle bir fotoğraf çekmen gerek

illaki LTC TL olarak almak istiyorsan alabileceğin Tek borsa budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 18 Eylül 2017; 8:0:31 >
    Ve bence hesap onayı yapıp boşuna bu borsaya bilgilerini gönderme pişman olursun koininm bu son Bitcoin'deki düşüş sırasında siteyi 3 saatliğine kapattı o arada içer de parası olan BTC olan kimse alım satım yapamadı müşterilerden çok büyük zarar edenler oldu tabi Koinimde parayı cebe indirdi o arada yani müşterilerini dolandırdı çoğu kişi artık koinim borsasını kullanmayacağını söylüyor o yüzden Türk borsalarından (BTCTurk,Paribu) BTC alıp poloya atıp LTC alman daha iyi olur bence
    o siteyi kapatma olayını biliyorum. btc işini paribudan hallediyorum. sadece bir defa 115 tl yatırıp 123 TL çekmiştim. o kadar küçük bir yatırımcıyım

koinimden 185 TL LTC alsam 200 TL'den satınca kaç TL komisyon kesiyorlar?

eposta işini hallettim erişim sağlayabiliyorum şimdi.

poloniex'te 1-2 tane LTC almak için kimlik bilgisi şart mı ?
    poloda 2000 dolara kadar kimlik bilgisi istemiyor
    koinim borsasını ben kullanmıyorum artık ama yanlış hatırlamıyorsam %0.4 komisyon alıyordu
    tamam hocam paribudan 100-200 TL'lik BTC alıp poloniex'e atmayı deneyeceğim. oradan LTC'ye çevirmeyi denerim

bir kaç video izleyip öğreneyim :)

LTC için telefonda cüzdan önerir misiniz yoksa poloniex'te mi bırakayım? ( al sat yapmak için )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 18 Eylül 2017; 14:42:23 >
    al-sat için borsada tutarsan daha iyi olur uzun vadede saklayacaksan kişisel cüzdanında tut
    Benim 1 LTC alabilmem için 0.014045 BTC sahibi olmam mı gerekiyor?

• Arkadaşlar koinimden hesap açmıştım ancak burdaki yorumları okuduktan sonra orda devam etmeli miyim bilemedim. Sizce en iyi site hangisi al sat yapmak için?
    evet o anki btc alış ve satış fiyatı neyse o fiyattan btc olarak poloda bulunan birçok altcoini alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

evet o anki btc alış ve satış fiyatı neyse o fiyattan btc olarak poloda bulunan birçok altcoini alabilirsin

Hocam bana da bir tavsiyede bulunur musunuz
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    al-sat için koinimi tavsiye etmem daha birkaç gün önce bitc dip seviyelere geldiğinde site çöktü kimse alım veya satım yapamadı borsaya para yatırıp düşük fiyattan almak isteyenler alamadı %20-%30 zarar edenler oldu borsanın yaptığı açıklama ise şu
    Sayın kullanıcımız,

Oluşan yoğunluktan dolayı sistemimize erişimde problemler yaşanmaktadır. Bu durumun çözümü için sitemiz kısa süreliğine bakıma alınmıştır.

Yaşadığınız aksaklıktan ötürü özür diler, anlayınız için teşekkür ederiz.
    Koinim Ekibi

koskoca borsa ufak bir yoğunluktan dolayı çökmüş çoğu kişi düşüşte kendilerinin siteyi kapatıp bitcoinleri ucuzdan aldıklarını filan söylüyor
    sen gine araştır ama bence hiç bulaşma BTCTurk,Paribu kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenmate

al-sat için koinimi tavsiye etmem daha birkaç gün önce bitc dip seviyelere geldiğinde site çöktü kimse alım veya satım yapamadı borsaya para yatırıp düşük fiyattan almak isteyenler alamadı %20-%30 zarar edenler oldu borsanın yaptığı açıklama ise şu
    Sayın kullanıcımız,

Oluşan yoğunluktan dolayı sistemimize erişimde problemler yaşanmaktadır. Bu durumun çözümü için sitemiz kısa süreliğine bakıma alınmıştır.

Yaşadığınız aksaklıktan ötürü özür diler, anlayınız için teşekkür ederiz.
    Koinim Ekibi

koskoca borsa ufak bir yoğunluktan dolayı çökmüş çoğu kişi düşüşte kendilerinin siteyi kapatıp bitcoinleri ucuzdan aldıklarını filan söylüyor
    sen gine araştır ama bence hiç bulaşma BTCTurk,Paribu kullanabilirsin

Peki sizce hangisi hocam? Btcturk mu paribu mu

• VaqoL V kullanıcısına yanıt
    ben her ikisini de kullanıyorum hafta sonları filan Paribuya EFT geçemediğim için BTCturk kullanıyorum oraya 7/24 para yatırılıp çekilebiliyor
    paribu kullanabilirsin şu anda bir sıkıntısı yok para çekme talepleri çalışma saatleri içerisinde 5-10 dakika da onaylanır banka hesabına gönderilir yatırırken de 5-10 dakikada paribuya paran geçer ve işlem hacmide yeterli al-sat için ideal bir borsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.