Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
386.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Android TV kutusunda Kodi nin eski sürümünü yani 18.9 olan sürümünü kullandığımda , evdeki pc den Share ettiğim Dizinleri görmede sıkıntı yaşamıyorum.. türkçe altyazı konusundada Bsplayer eklentisi ilede sorunum yoktu. ama bu yeni sürüme geçince 19.1 olana.. share edilmiş dizini görmüyor. altyazı eklentilerinde bsplayer eklentisi çıkmıyor... bu konuda çözüm öneriniz nedir...

türkçe altyazı için başka hangi eklentileri önerirsiniz...

• Peki ama ciddi fark var ve bu fark sadece Kodide. Kodi zaten baştan 1080 p ye kadar sınır vermiş.Bence sizin gördüğünüz videonom orjinal çözünürlüğü .Oyantım ise 1080 p..Neyse güzel bir tartışma konusu.:))

• ender E kullanıcısına yanıt

opensubtitles

• ender E kullanıcısına yanıt
    En güzeli
    ak4subtitles

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dezenfekte39 kullanıcısına yanıt

hiç duymamıştım deneyeyim...

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt

valla hocam ben o şekilde biliyorum. ben de bi tekrar test ederim. tekrar konusuruz

• kacanga kullanıcısına yanıt

Tamamdır...

• Kodiyi sildim gitti onunlamı uğraşacam.

• ali beyendi A kullanıcısına yanıt

Hocam mert temizer var bu konularda bilgili ona sordum o da benimle aynı şeyi söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodi, sistem arayüzünde 1080p olarak çalışır çünkü bir çok media player sistem arayüzünde 4K grafiği destekleyemez ve kasılır ama video oynatımında panel de destekliyorsa 4K çıkış verir. Bunu TV ayarlarından oynatım sırasında test edebilirsiniz.

• kacanga kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• Netflix için girdiğim mail ve şifreyi kabul etmiyo. Bunu nasıl aşıyoruz arkadaşlar? Vpn şart mı

• mrcnn1987 kullanıcısına yanıt

seyirturk kendi sitesinde :

https://seyirturk.tk

• Arkadaslar merhaba Google Chromecast kullanıyordum shielda gectım fakat kodide bir turlu pc klosurunu ekleyemedim sıfırdan basitce anlatırmısınız herseyı denedim olmadı 🤣

• BsalihBjk B kullanıcısına yanıt

Ayarlar - Hizmetler - UPnP/DLNA - UPnP desteğini etkinleştir.

Videolar - Dosyalar - Video ekle - Gözat -UPnP aygıtları - "PC adı" - Tamam

PC ile cihaz aynı ağda olmalı.

• akndgn A kullanıcısına yanıt
    Tsk ederım 👍

• BsalihBjk B kullanıcısına yanıt

PC'den izin verilmeli tabii. (Denetim masası - Ağ ve paylaşım merkezi - Medya akışı seçenekleri)

Görünecek klasörleri, Dosya gezgini - Kitaplıklar - Videolara eklemek gerekiyor bir de.

• backup programıyla aldıgımız yedek gi geri yuklerken sorun yaşıyorum. eskide hemen yuklerdi simdi yedek dosyasının içine giriyor yani başlamıyor. kodi son sürüm yüklü. sürümlemi alakalı acaba

• Merhaba, kodi 17.6 kullanıyorum üst versiyonlar cihazım da çalışmıyor, opensubtitle kurdum, alt yazıyı indşiriyorum, filmi kapatıp tekrar başlatın ca alt yazı görünmüyor,yeniden aratıyorum ve indşriyorum,her kapatıp açtığımda maalesef yeniden indirmek zorundayım ,bu konuda bilgisi olan varmıdır.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.