Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
386.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Otomatik güncellemeyi kapatın yoksa yine günceller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodi 19 exodus redux eklentisi kurabilen oldumu. Nvidia shield cihazda kodi ye yükleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Kodi 19 exodus redux eklentisi kurabilen oldumu. Nvidia shield cihazda kodi ye yükleyemedim.

bende ne covenant ne de exodus kuramadım.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Kapalı diye biliyordum ama değilmiş demek. Ben 19 u kaldırıp 18.9 u kurana kadar iş bugüne sarktı. 19 u kaldırmadan son bir kere denedim, o arada Seyirtürk güncelleme aldı ve 19 la çok düzgün çalışıyor. Diğer eklentiler çok önemli değildi, eski sürüme dönmeye gerek kalmadı.

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Eklentiler Matrix sürümüne taşınmaya başladı yakında Leia sürümünde çalışmamaya başlayacaklar bence de dönmeye gerek yok.

• Serpantino kullanıcısına yanıt
    Seyirturkte yabanci dizi izleme siteleri var. TURKVOD silindi benden seyirturk haricinde turkce altyazili film dizi icerigi olan repo var mi?
  • Benimde NVidia ShieldTV üzerinde kurulu kedi kendi kendini güncellemiş , upnp (Router üzerinde ki usb hdd) her seferinde manuel olarak tanıtmak zorunda kalıyorum oysa eskinden tek tık ile giriyordum.Ek olarak open subtitel.org dan otomatik arama yapmak için artık kullanıcı adı ve şifre istiyor (Eskiden böyle bir problem yoktu).Acaba silip bir eski versiyonunu yükleyebilirmiyiz?

• Vipracing kullanıcısına yanıt

Verdiğim linkten Opensubtitles eklentisini indirip kurun bu sayede altyazıları anonim olarak indirebilirsiniz.

https://github.com/opensubtitles/service.subtitles.opensubtitles_by_opensubtitles

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

seyirTURK Kodi19 (python 3) uyumludur. Kodi 19 da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler

• Kodi'ye filmler vs. için Türkçe özet çekebileceğimiz bir kaynak ekleyebiliyor muyuz ?

Harddisc içindeki alakasız dosyaları göstermemesini nasıl sağlayabiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reef1905 -- 11 Mart 2021; 15:23:51 >
  • Youtube API key v3 ile kullandığım Kodi Youtube eklentisinde geçmiş ve öneriler sekmelerini açamıyorum. Dizinlerde açık olmasına rağmen görünmüyor kullanabilen var mı?

• reef1905 kullanıcısına yanıt

The Movie Database eklentisini kurup gerekli ayarları yaparsanız Türkçe bilgileri gösterir. 2 sene önce falan kullanıyordum şimdi durum nedir bilgim yok.

https://kodi.wiki/view/Add-on:The_Movie_Database

• MAICO kullanıcısına yanıt

Bunun için id bilgileri eklenmesi gerekiyor sanırım, bende daha sonra izle bölümündekiler çıkmıyordu id bilgilerimi girince göstermeye başladı. Kodi YouTube eklentisinde ayarlarda Custom History Playlist id bölümüne bilgilerinizi girmeniz lazım.

• Selamlar KODI'yi Android Tv'de kurdum. bu koşullarda harici video player(VLC/Mx-Player/MPC ..) ekleyebiliyor muyuz?

PC'de KODİ'nin USERDATA klasörüne bir config dosyası atarak ve editleyerek oluyormuş ama Android Tv için bu çözümü göremedim.

İşin ilginci 2 yıl önce de aynı tv'de KODI 17 versiyonuyla VLC vardı diye hatırlıyorum yani KODİ'yi açıp ister VLC'de isterse KODİ'nin playerında oynatabiliyordum diye hatırlıyorum ama aklımda yanlış kalmışta olabilir.

Harici video player isteme nedeni dahili video playerın max 1080 P'yi desteklemesi 4K filmleri oynatmak için istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futurist16 -- 22 Mart 2021; 23:19:2 >
  • futurist16 F kullanıcısına yanıt
    kodi'ye hiç bulaşmadan, direk player apk'sını kurmayı neden düşünmüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 - Kodi güncellendikten sonra harici harddisk adlarını bu şekilde göstermeye başladı. Bunu eski haline nasıl getirebilirim ?

2 - Harddisk içindeki sistem dosyalarını gizlemenin bir yolu var mı ?

3 - Afişlemeleri komple tek seferde sıfırlamak mümkün mü, nasıl ?

Konuya dair bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum...

= KODI KURULUM VE AYARLARI  [ANA KONU] =

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhabalar, kodi üzerinden tv izlemek istiyorum ve sabit bir m3u listesi mevcut mu acaba? Tamamen yasal kanallar için sabit bir ip tv arıyorum. tek derdim sabit bir adres olması sürekli değişmemesi.

• Merhaba kodi basit nasıl yükleme yapabilir
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.