Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.954
Cevap
268
Favori
387.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozmen81

Bende alabilirmiyim acaba ingiliz kanallari icin
    Paylaştım hocam kontrol ediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yousuf27 kullanıcısına yanıt
    Kaynak dan kastınız yukarıda ki türkvod paylaşımımıdır acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

Kaynak dan kastınız yukarıda ki türkvod paylaşımımıdır acaba.
    Evet hocam o da var farklı addonlar da var fakat o addonlar zaman zaman gidebiliyor.
    anladım türkvod çok iyi dahası neler var acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayjkartal

anladım türkvod çok iyi dahası neler var acaba
    Benim en beğendiğim addon exodus ve exodus redux. Filmleri bütün sitelerden arıyor ve altyazıyı bulup gömüyor ayrıca Robin hood tv ve Phoenix live tv var fakat onlar tam stabil değil. Skin olarak da arctic zephyr 2 Light görünüm çok sade ve güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yousuf27 -- 14 Haziran 2019; 21:21:38 >
    bilgiler için teşekkür ederim bende bi bakıp deneyeyim bakalım.
  • Samsung note 9 telefonuma kodi uygulamasını indirdim. Dosya yöneticisine türkvod eklentisini ekledim ama zip dosyasına giremiyorum. Dosya yüneticisi kısmında eklentiye tıkladığımda” Ağ sunucusuna bağlanılamadı uzak paylaşım” yazısı çıkıyor. Uygulamayı kullanabilmem için ne yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yousuf27

Hocam öncelikle kodinizde turkvod ile ilgili ne varsa silin sonra şu dosyayı:"https://dosya.co/m6xw2p67zyne/turkvod.rar.html" indirip sırasıyla repository.turkvod-2.2.1_2.zip,script.video.F4mProxy-2.8.8.zip ve plugin.video.turkvod-10.0.6.zip dosyasını kurun ve keyfini çıkarın.
    Şu videodan da anlatımı izleyebilirsiniz.
    https://ok.ru/video/1277369191040

https://eksisozluk.com/entry/78580135 linkinden alıntı yapılmıştır.

Alıntıları Göster
    Xbox da çalışır mı bunlar.

Xbox için bir anlatım yok.
    Biri yapsada YouTube a atsa baya izlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MertMeteAlp

Xbox da çalışır mı bunlar.

Xbox için bir anlatım yok.
    Biri yapsada YouTube a atsa baya izlenir.

Alıntıları Göster
    Kodi zaten xbox için yapılmış bildiğim kadarıyla YouTube videolarını araştırırsanız bulursunuz

Merhaba,
    Eklentileri paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Xbox da farklı bir işlei yok aynı şekilde yapmanız yeterli
  • Arkadaşlar turkvodu kurdum da yazıyla film arayamıyor muyuz yahu ?

Tek tek in çık mı yapıcam binlerce film arasından

Bir de popcorntime mı kodi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 25 Haziran 2019; 13:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Arkadaşlar turkvodu kurdum da yazıyla film arayamıyor muyuz yahu ?

Tek tek in çık mı yapıcam binlerce film arasından

Bir de popcorntime mı kodi mi ?
    Video/film arama bölümünün altında Roro film arama motoruna filmin ismini yazın
  • acestream kullanmanın yolu var mı Kodi üzerinden?
  • Turkvod artık çalışmıyor mu acaba bendeki sürüm 10.09. filmlerin çoğu açılmıyor.

• merhaba arkadaşlar. raspberry pi4 üzerinde libreelec kodi 18 kurdum. yanlız klavyem türkçe f kodi de klavye ayarlarında türkçe f klavye bulamadım f klavye eklemenin bir yolu var mı yardımcı olur musunuz. teşekkürler.
  • Slmlr,

ios 12.3.1 Ipad ime kodi kurdum.

Zor güç Turkvod "repository.turkvod-2.2.1.zip" dosyasının kurulumu (Local dosyalara yükleyerek) yaptım.

plugin.video.turkvod-10.0.8.zip i de yüklettim.

Ancak Turkvod u açmaya kalkınca açılmıyor ve "ooooooooooooppps" diye hata veriyor.

Çözümünü bilen var mı??.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

Slmlr,

ios 12.3.1 Ipad ime kodi kurdum.

Zor güç Turkvod "repository.turkvod-2.2.1.zip" dosyasının kurulumu (Local dosyalara yükleyerek) yaptım.

plugin.video.turkvod-10.0.8.zip i de yüklettim.

Ancak Turkvod u açmaya kalkınca açılmıyor ve "ooooooooooooppps" diye hata veriyor.

Çözümünü bilen var mı??.
    https://www.turk-dreamworld.com/threads/1219774-TDW-TURKvod-Kodi-ver-10-0-8-28-05-2019

Ben biraz uğraşarak buradaki anlatımla yükledim. Deneyin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım.

- Siteye üye olup oradaki dosyaları indirin. xml. olanı zipten çıkarın diğerlerini olduğu gibi USB belleğe atın.
    - Kodi yi kaldırıp yeniden kurun.
    -http://repo.turkvod.net kaydını yapıp kodiden çıkın.
    - Bilgisayarda "plugin.video.turkvod" isimli klasör oluşturup xml. dosyasını bunun içine atın ve klasörü USB belleğe atın.
    - TV box ana bellekten "Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/addon_data" içine "plugin.video.turkvod" klasörünü atın.
    - USB bellekten sırasıyla "script.video.F4mProxy-2.8.8 - repository.turkvod-2.2.1 - plugin.video.turkvod-10.0.8" zip dosyalarını yüleyin.

Kodiyi kapatıp açın Türkvod hazır olacak.
    Çok karmaşık gelebilir fakat bende son 2 cihaza bu şekilde yükleyebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 11 Temmuz 2019; 15:34:54 >

• turkvod pek performanslı değil bu aralar kodiyle uğraşanlar başka eklentilere yönelsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://www.turk-dreamworld.com/threads/1219774-TDW-TURKvod-Kodi-ver-10-0-8-28-05-2019

Ben biraz uğraşarak buradaki anlatımla yükledim. Deneyin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım.

- Siteye üye olup oradaki dosyaları indirin. xml. olanı zipten çıkarın diğerlerini olduğu gibi USB belleğe atın.
    - Kodi yi kaldırıp yeniden kurun.
    -http://repo.turkvod.net kaydını yapıp kodiden çıkın.
    - Bilgisayarda "plugin.video.turkvod" isimli klasör oluşturup xml. dosyasını bunun içine atın ve klasörü USB belleğe atın.
    - TV box ana bellekten "Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/addon_data" içine "plugin.video.turkvod" klasörünü atın.
    - USB bellekten sırasıyla "script.video.F4mProxy-2.8.8 - repository.turkvod-2.2.1 - plugin.video.turkvod-10.0.8" zip dosyalarını yüleyin.

Kodiyi kapatıp açın Türkvod hazır olacak.
    Çok karmaşık gelebilir fakat bende son 2 cihaza bu şekilde yükleyebildim.

Alıntıları Göster

oldu en sonda amazonda çalıştı

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.