Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
385.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kodiyi komple kaldırıp google playden tekrar yükleyin ya da kodi.tv den rc4 sürümünü indirip kurun. şu ara 18 leia versiyonunu yayınlamaya hazırlanıyorlar. o yüzden yeni eklentiler 18 için optimize edilmiş olabilir.

bu arada sony yeni çıkan android televizyonlarında kodinin uygulama imzasını engelleyerek televizyona kurulmasını engellemiş.
  • Kurulumu tarif ederken arayüzü değiştirmeyi öğrettin sonrasında bizim arayüz değişti sen hep ilk arayüzden anlattın bu sebeple senin anlattıklarını bulamadım ve başka kaynaktan devam ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

İyi akşamlar, teşekkür ederim. KODİ üzerinden güncelleme yapıyorum olmuyor.

Youtu eden filmlerin fragmanları çalışıyor bilgiler geliyor. Ama görünüm değiştiremiyorum. YouTube normal giremiyorum, hava durumu gözükmüyor. Anlayamadım.
    Kodi'den uygulama güncellenmez hangi cihazda kullanıyorsanız onun uygulama marketinde güncelleyebilirsiniz veya APK olarak yükleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buffa

Kurulumu tarif ederken arayüzü değiştirmeyi öğrettin sonrasında bizim arayüz değişti sen hep ilk arayüzden anlattın bu sebeple senin anlattıklarını bulamadım ve başka kaynaktan devam ettim
    Arayüz değiştirmek zorunlu değildir kullanıcının tercihine bağlıdır. Arayüz değişse de yollar ve talimatlar benzerdir o yüzden 2 farklı arayüz ile anlatmaya gerek görmedim.
  • Arkadaşlar kodinin ekran çözünürlüğü 1080p bunu 720p olarak değiştirebiliyormuyuz ??

Ayarlardan sisteme girip çözünürlüğe geldiğim zaman sadece 1080p var 720p yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Bu kodiye yeni merak saldım, (Futbol yayınları için)

Tavsiye ettiğiniz repo filan varmı özelden veya burdan paylaşabilirsiniz.

Özellikle super lig ve yurt dışı maclarını hd kalitede izleyebiileceğim yayınlar arıyorum.
  • Nvidia shield kullanıyorum ve aynı ağdaki bilgisayarımın hdd sindeki film klasörüne erişemiyorum. hdd yi paylaşıma açtım ama kodi ekranında çıkmıyor bir türlü.
    yardımcı olabilir misiniz?

smb:// --> biraz bekledikten snra hata:2 paylaşım kullanılamıyor diye hata veriyor.
  • doğrudan ip adresini yazarak denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • colossol kullanıcısına yanıt
    pc windows mu (win 7 veya 10) kullanıyor? başka bir aygıtla paylaşımı görebiliyor musunuz? eğer evet ve hayır ise cevaplarınız, en son yayınlanan windows güncellemesinin ağ paylaşımını etkileyeninden etkilenmişsiniz . güncelleme geçmişinizde kb4480970 kurulu ise microsoft sitesinden kb4487345 güncellemeyi elle indirip kurmanız gerekir.

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4487345

• quote:

Orijinalden alıntı: colossol

Nvidia shield kullanıyorum ve aynı ağdaki bilgisayarımın hdd sindeki film klasörüne erişemiyorum. hdd yi paylaşıma açtım ama kodi ekranında çıkmıyor bir türlü.
    yardımcı olabilir misiniz?

smb:// --> biraz bekledikten snra hata:2 paylaşım kullanılamıyor diye hata veriyor.
    smb ayarlarını otamatik yapın
    benim de başıma böyle bir sorun gelmişti herşeyi yaptım olmadı en sonunda smb ayar yerini otamatik yaptım düzeldi
  • Agronur17 kullanıcısına yanıt
    denedim olmuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

pc windows mu (win 7 veya 10) kullanıyor? başka bir aygıtla paylaşımı görebiliyor musunuz? eğer evet ve hayır ise cevaplarınız, en son yayınlanan windows güncellemesinin ağ paylaşımını etkileyeninden etkilenmişsiniz . güncelleme geçmişinizde kb4480970 kurulu ise microsoft sitesinden kb4487345 güncellemeyi elle indirip kurmanız gerekir.

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4487345
    win 10 kullanıyorum.. kb4480970 güncellemesi yüklü değil. ona en yakın kb4480966 güncelleştirmesi var.
    Eset internet security kullanıyorum.. windows güvenlik duvarı yada Eset ten kaynaklanır mı? kaynaklanırsa nasıl görmesini sağlayacam?
  • finitura F kullanıcısına yanıt
    smb ayarlarında otomatik mod u bulamadım.

Hizmetler --> SMB istemcisi --> SMBv1, SMBv2, SMBv3 ve YOK diye minimum ve maximum protocol ayarları var.

Her iki protocol ayarları için Yok seçeneğini seçtim ama olmadı yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colossol -- 12 Şubat 2019; 21:32:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: colossol

smb ayarlarında otomatik mod u bulamadım.

Hizmetler --> SMB istemcisi --> SMBv1, SMBv2, SMBv3 ve YOK diye minimum ve maximum protocol ayarları var.

Her iki protocol ayarları için Yok seçeneğini seçtim ama olmadı yine.
    kusura bakmayın yanlış hatırlamışım yok olanı işaretleyin
  • colossol kullanıcısına yanıt
    her iki programı da geçici olarak devre dışı bırakıp denemeniz gerek o zaman. sorunu tespit etmek için.

• kodiyi güncelledikten sonra turkvod günlük dosya hatası vermeye başladı.
    güncelleme yapmadan önce bi sorun yoktu.nasıl bir yol izlemem lazım turkvod için yardımcı olur musunuz? bir şey izleyemiyorum
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    18.0 Sürüm mü kullanıyorsunuz? Bende o sürümü kullanıyorum herhangi sorun yaşamıyorum.
    Turkvod eklentisinin geliştiricisi değilim o yüzden yaşadığınız sorunun sebebini bilemeyeceğim. En iyisi verdiğim linkten üye olarak eklentinin forumuna yazabilirsiniz:https://www.turk-dreamworld.com/threads/1198409-TDW-TURKvod-Kodi-Repo-ver-3-4-1-02-02-2018?highlight=Turkvod

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

kodiyi güncelledikten sonra turkvod günlük dosya hatası vermeye başladı.
    güncelleme yapmadan önce bi sorun yoktu.nasıl bir yol izlemem lazım turkvod için yardımcı olur musunuz? bir şey izleyemiyorum
    bende güncellemeden öncede veriyordu. güncelledikten sonrada
    2-3 kere deneyince giriyor. biraz uğraştırıyor ama seyeredebiliyorum. tekrar tekrar deneyince.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    aynen hocam dediğiniz gibi arka arkaya deneyince giriyor. teşekkürler
  • Selamlar Turkvod açılmamaya başladı çalışmıyor ne yapmam lazım?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.