Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] =

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
963
Cevap
182
Favori
145.065
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Medya Oynatıcılar >> = KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] =
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      620 Mesaj
      15 Mart 2019 03:11:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Bende yeni kullanıcıyım. Cihazım H96 Max + (rk3328).. Kullanmaya başlayalı henüz 1 hafta falan oldu.
      Sorum şu: Cihazda Kodi yazılım olarak RKMC 18.0 Alpha yüklü geldi ve ben bunu Kodi 18.1 sürüme yükseltmek istiyorum ama bir türlü başarılı olamadım. Acaba RKMC Kodi yazılımları resmi Kodi yazılımlarıyla (başka ifadeyle cihazımla) uyumlu değilmi ve o sebeplemi?.. Fakat webde RKMC 18.1 olarakta aradım ama bunuda bulamadım. Yüklü olanı update etmeye çalışma değilde cihazdan tamamen kaldırarak resmi Kodi 18.1 yüklemeyide düşündüm ama buna cesaret edemedim. Eğer rockchip yapılı cihazıma resmi Kodi (18.1) yazılımı uyumlu olmazsa ve yüklenemezse ne yapabilirim?! Korkum işte bu oldu. Zira Webde geri dönebilme ihtimalini düşünerek RKMC 18 sürümü Kodi aradım onuda bulamadım.
      Prpoblemim ve endişelerim herhalde anlaşılmıştır. Yardımlarınızı rica ediyorum.
      Ben de aynı cihazı kullanıyorum yeni sayılırım. Aptoide TV ile güncelleyebildim kodi ve youtubeyi. Sanırım benim cihaz rootlu, güncellerken izin ver seçeneği çıkıyor. Olmazsa root atmayı deneyin bir de.
      |
      |

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      15 Mart 2019 03:19:47
      Benim de sorum olacak. KODI'ye oyun emülatörü eklentisi yükledim. İnternet Archive Game Launcher ismi. Linki de buhttps://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=332966 . Sorunsuz yükledim. Oyunları açabiliyorum ama kontrol edemiyorum. USB gamepad var ne onunla nede kumanda, klavye ile hareket sağlayamadım. Tuş atadım olmadı. Denetleyici ayarlarından da olmadı. Nasıl yapılabiliriz gamepadle oynamayı?

• Onbaşı
      21 Mesaj
      16 Mart 2019 22:17:08
      Bir sorum olacak ben bi eklemti arıyorum turkiyede fx tv ve digiturkun film ve dizi kanalları olan acaba var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Yüzbaşı
      616 Mesaj
      17 Mart 2019 14:35:05 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse Benim de sorum olacak. KODI'ye oyun emülatörü eklentisi yükledim. İnternet Archive Game Launcher ismi. Linki de buhttps://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=332966 . Sorunsuz yükledim. Oyunları açabiliyorum ama kontrol edemiyorum. USB gamepad var ne onunla nede kumanda, klavye ile hareket sağlayamadım. Tuş atadım olmadı. Denetleyici ayarlarından da olmadı. Nasıl yapılabiliriz gamepadle oynamayı?
      Sanırım bunun için kullandığınız kontrolcünün profilini indirmeniz lazım.

Ayarlar > Eklentiler > > Depodan yükle > Tüm depolar > Oyun eklentileri > Denetleyici profilleri yollarını takip edin ve size uygun olanı indirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hayal Gücünüz Sizin Atölyenizdir

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      17 Mart 2019 14:36:32 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Ozmen81 Bir sorum olacak ben bi eklemti arıyorum turkiyede fx tv ve digiturkun film ve dizi kanalları olan acaba var mı
      Turkvod eklentisi yeterli olacaktır.

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      17 Mart 2019 15:08:07

Sorunu bluetooth gamepad ile çözdüm. Sorunsuz tuş atanabiliyor. Sanırım bendeki usb gamepadi tanıyamadı.

|
      |
      Ramazandro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      616 Mesaj
      17 Mart 2019 15:46:34 Konu Sahibi

Kablolu ile daha iyi oynanabiliyor olması lazım, snopy gibi kalitesiz kontrolcü ise bu sebeple sorun yaşamış olabilirsiniz. Hangi kontrolü ile oynuyorsunuz şimdi?

|
      |
      Int32.Parse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      17 Mart 2019 20:38:11

Kontorland markaydı uyumsuz olanı. Dualshocklu analoglu falan güzel birşeydi ama çok kaliteli bir marka değil sanırım. Snopy ile aynı kalitede gibi duruyor. Şu anda tuş atayabildiğim ise Vr box almıştım zamanında. Yanında gelen bir gamepad. Markası yok sanırım fotosunu koyayım aşağıya. Malzeme kalitesi sıfır

|
      |

• Yüzbaşı
      616 Mesaj
      17 Mart 2019 22:44:36 Konu Sahibi

Evet maalesef Snopy ve Kontorland kalitesiz ürünler çıkarıyor fazla ömürlü olmuyorlar.
      Resimdeki kumanda güzelmiş iyi oyunlar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      17 Mart 2019 23:06:58

Teşekkür ederim. Arada bir contra oynuyorum. Eskiye yad ediyoruz. Neyse ki adaptör ısınma derdi yok bunda

|
      |
    • Er
      3 Mesaj
      18 Mart 2019 10:38:09
      quote:

Orijinalden alıntı: Ramazandro Turkvod eklentisi yeterli olacaktır. Alıntıları Göster
      Turkvod içinde digiturk film kanalları nerede..ben bulamadım..
      |
      |

• Onbaşı
      21 Mesaj
      18 Mart 2019 20:30:45
      Onerdiginiz bir m3u listedi var mi ?

|
      |
    • Teğmen
      132 Mesaj
      18 Mart 2019 20:55:56

bende bugun tv box aldım asagıdaki videoyu seyredip yaptım ve oldu.sende bir dene istersenhttps://www.youtube.com/watch?v=tvBexWpIiwk
      |
      |

Şehitler ölmez
    • Binbaşı
      1595 Mesaj
      19 Mart 2019 11:13:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse Benim de sorum olacak. KODI'ye oyun emülatörü eklentisi yükledim. İnternet Archive Game Launcher ismi. Linki de buhttps://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=332966 . Sorunsuz yükledim. Oyunları açabiliyorum ama kontrol edemiyorum. USB gamepad var ne onunla nede kumanda, klavye ile hareket sağlayamadım. Tuş atadım olmadı. Denetleyici ayarlarından da olmadı. Nasıl yapılabiliriz gamepadle oynamayı?
      Nvidia shield kullanıcısıyım, kendi gamepad'i var. Oyun emülatörü kurmak istiyorum. Siz memnunmusunuz bu eklentiden?

PSN: Anjq7

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      19 Mart 2019 11:30:42

Neredeyse tüm emülatörler ve romlar var içerisinde. İşini fazlasıyla yapan bir eklenti. Romlari yani oyunları İnternet üzerinden açıyor, istersen cihaza indirerek açıyor. Yalnız save olayı yok galiba. Bulamadım ben.

|
      |
      Anjeliqué kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1595 Mesaj
      19 Mart 2019 11:40:51

Cevabın için teşekkür ederim, akşam kurmayı deneyeceğim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      906 Mesaj
      19 Mart 2019 12:05:24
      Planeta 4k müzik kanalını izlemek istiyorum. ( 4k olmasada olur )

varmı izleyen ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      620 Mesaj
      19 Mart 2019 22:13:59
      Turkvod'da film izlerken takılma ve birden filmden atma sorunu var. Yaşayan var mı bu problemi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      20 Mart 2019 22:30:48

retroarch kurun

|
      |
      Anjeliqué kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beelink Mini MX III (s905 2/16) Alfawise H96 Pro (s912 3/32) Mecool KM9 (s905X2 4/64)
    • Binbaşı
      1595 Mesaj
      21 Mart 2019 15:49:23

üst mesajlarda bahsedilen emülatörü kurdum ve sorunsuz çalıştı, bu bahsettiğiniz nedir?
      |
      |
      Agronur17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.