Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
270
Favori
386.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    THENEWSDOOR
  • KOdiye mxplayer nasıl kurulur ve varsayilan yapılır? Bunu yapınca telefondan kodiye girip filmi mxplayer ile açıp videotvcast uygulaması ile Samsung tvdeki aynı uygulama üzerinden izlemek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkvod eklentisini ekleyemiyorum çalışmıyor hocam.varmı başka tavsiyeniz?
  • Merhaba,

Güncel tavsiye eklentileriniz var mıdır ?
    Özellikle film ve dizi eklentileri. Birde sanırım bu eklentileri Tr alt yazı içn opensub ile entegre yapmak felan gerekiyor. İyi bir rehber hazırlansa aslında bu konuda. Konu biraz eski kalmış anladığım kadarıyla.
  • ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Konu başlığındaki mesaj Temmuz 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Eklentiler korsan yayın yaptığı için telif yüzünden sürekli kapatılıyor. Kapanan ve açılan yüzlerce eklenti ve build var her birine yetişebilmek mümkün değil o yüzden sadece Kodi kurulum ve ayarları ile sınırlı tutmayı uygun gördüm.

• Turkvod eklentisinde neden video arama özelliği çalışmıyor?

Mesela film modüllerinden film sitesine girince TEXT -> ARA bölümüne tıklıyorum ama karşıma sadece 3 nokta (...) çıkıyor ona tıklayınca bir önceki menüye dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingo_disco -- 8 Aralık 2018; 12:17:24 >
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Filmleri aramak için Tukvod > Video / Film arama > Roro film arama motoru ile ara bölümünü kullanın

• teşekkürler dostum oldu
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Rica ederim iyi seyirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkvod un guncel httpsi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: asalet23

KOdiye mxplayer nasıl kurulur ve varsayilan yapılır? Bunu yapınca telefondan kodiye girip filmi mxplayer ile açıp videotvcast uygulaması ile Samsung tvdeki aynı uygulama üzerinden izlemek istiyorum.
    Çok gerekli bir soru bende bunu merak ediyorum kodide istediğimiz player ı seçme gibi bir hakkımız olmalı..

• Bir dosya atarak kodinin içine mx player ı kullanabilirsiniz ancak sağlıklı çalışmıyor en azından kendi denememde öyleydi.
  • Very god writes you publish. I really like your blog. keep sharing.
    indian immigration lawyer seattle
    best ca foundation coaching in faridabad
  • Arkadaşlar kişiyi telefona indirdim, fakat dil seçeneği sadece İngilizce görünüyor yani dili Türkçe yapamadım. Proxy,tester,turkvod gibi eklentileri yükleniyor. Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

• f2662d F kullanıcısına yanıt
    İlk mesajın 3'üncü maddesinde resimli anlatım var oradan bakarak yapabilirsiniz.

• arkdaşlar merhaba tv box a turk vod eklentisini kurmaya çalışıyorum ama bir türlü beceremedim

bu ekran benim boş görünüyor her şeyi harfi harfine yaptım beceremedim.

edit: http olarak ilk mesajdekini yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagari Hasan Çelebi -- 14 Aralık 2018; 20:56:52 >
  • türkvodun en son güncel adresi ve anlatımı burda ve çalışıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=mNqa6El52dw&feature=youtu.be
  • Merhaba formula 1 turkvod'da var mı? Hangi klasörde acaba?
    Kanal S Sport kanalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slicer1 -- 19 Aralık 2018; 10:37:11 >
  • Arkadaşlar merhaba. Sizlerden bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Tv'mde kurulu olan Kodi'ye Film Arşivimi ekleyemiyorum. İlk sayfada yapılanları aşama aşama yapıyorum. Ancak arşivi Kodi'ye ekleyemiyorum. ''Gözat'' dedikten sonra arşivin bulunduğu hdd'e erişemiyorum. Ama mesela ''Video Ekle'' bölümündeyken hdd'i görüyorum ve içine erişip filmi açabiliyorum. Aynı sorunu Nvidia Shield'da da yaşıyorum. Bu arada sorun hdd'de olabilir diye düşünüp, hdd'i yeniden biçimlendirdim ama nafile. Durum bu yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • xcage46 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun izinlerle alakalı olabilir Android cihazlar tamamen serbest olmuyor bazı kısıtlamalar koyabiliyorlar. İlk mesajda anlatılanları harfiyen yaptıysanız olması lazım

Bende Android TV Box var bu cihazda torrentten indirdiğim içerikleri HDD'ye taşıyabiliyorum fakat indirme yeri olarak HDD'yi gösterince "Permission Denied" uyarısı çıkıyor sorununuz buna benzer olabileceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.