Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.953
Cevap
270
Favori
386.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, profesyonel kodi kullanıcısı değilim ve bu yüzden problemleri çözemiyorum. Evde kullandığım pc de ve spybox S11 uydu alıcısında Kodi yapısı kurmaya kalkıyorum fakat hangi yapıyı denersem deneyeyim hiç birini kuramıyorum. Eklentilerden kurduklarımda da birkaçı hariç yine sıkıntı yaşıyorum. Aynı işlemleri 2 laptop, 1 pc ve cep telefonunda denedim ve sıkıntısız kurulumu yaptım. Kodi içinde log dosyası bile düzgün eklenmiyor ve hata veriyor. Roaming klasörü içinde ki kodi klasöründe bulunan kodi.log dosyasına baktığımda error satırları var fakat çözümü nedir bilmiyorum? En son dün gece Durex wizard kurmak istedim ve yine hüsran yaşadım. Sizden ricam yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkvod altında aradığımız filmi en kolay nasıl bulabiliriz? sağlayıcıların da üstünde arama gibi bir özellik var mı? film adını yazıyoruz ara diyoruz ve hangi sağlayıcının altında ise oraya ulşatırsın gibi :)
    tek tek sağlayıcıların altında kategorilere gir-çık uzun sürüyor.
  • dream_04 D kullanıcısına yanıt
    Turkvod > Video / Film arama > Roro film arama motoru. Yollarını takip edin ve izlemek istediğinizi yazın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar turkvod içerisinde en sağlam film modülleri hangisi bir sıralamanız var mi?
    Linklerin sağlamlığı hız vs
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arama yardım bilgisi için teşekkürler.
    bir sorum daha var, dün akşam spor iptv bölümünde takılma, atlama, geri alma yaptı (net hızı 25 mbs filan) çok sağlıklı seyredilemedi, tüm kullanıcılarda böyle mi, yoksa oynatıcı filan birşeyler mi yüklemek gerekir ekstra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream_04 -- 7 Kasım 2018; 11:0:42 >
  • dream_04 D kullanıcısına yanıt
    Çoğunlukta bağlantı hızıyla alakalı olabiliyor, Tüm kullanıcılarda böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ATi_

Arkadaşlar turkvod içerisinde en sağlam film modülleri hangisi bir sıralamanız var mi?
    Linklerin sağlamlığı hız vs
    Teşekkürler
    720p-izle hiç üzmedi diğerleri o kadar iyi olduğu söylenemez. Filmi hemen bulup izlemek isterseniz Video arama kısmındaki Roro film arama motorunu tavsiye ederim.

• Türkvod da yüklü youtube uygulamasında oturum açamıyorum. Mesajda belirtilen adrese gidip çıkan kodu yazarak mail, şifre giriyorum anca youtubeda login gerçekleşmiyor ve yeni şifre üretiyor.
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Turkvod içinden Youtube'ye giriş yok Kodi'nin Youtube eklentinsinden oturum açacaksınız. Şifre ve mail ile değil 6 haneli kodla oluyor, TV'de 2 kez doğrulama kodu gösterecek onu Telefon veya PC'den doğrulayıp giriş yapabilirsin

• Soruda yanlış yazmışım dediğiniz doğru, kodla oluyor.

Ancak pc den her seferinde kodu giriyorum artık cihazla giriş yapabilirsiniz diyor ama tv boxda tekrar kod değişiyor, kodun altında ince çubuk şeklindeki bar ilerlemiyor.
    Siz öyle deyince hatırladım biraz karışıktı.

İlk kodu girip onaylandığında Pc’de tarayıcıyı 1 sayfa geri alın o zaman kodu hiç girmemiş gibi olacak şimdi oraya TV ekranında yazan 2’inci farklı doğrulama kodunu da girin oturumu açması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Siz öyle deyince hatırladım biraz karışıktı.

İlk kodu girip onaylandığında Pc’de tarayıcıyı 1 sayfa geri alın o zaman kodu hiç girmemiş gibi olacak şimdi oraya TV ekranında yazan 2’inci farklı doğrulama kodunu da girin oturumu açması lazım.
    Eyvallah üstadım, aynen dediğiniz gibi oldu.

Bunu yazmasanız kırk yıl uğraşsam olmazdı. Kodi deki Youtube benim için önemli idi, Kodi de MxPlayer kullanıyorum. Benim cihazda kodinin playeri online filmlerde fps düşük gösteriyor ayrıca Youtube bağımsız uygulamasında ise bazen kasıntı oluyor ve ondaki playerde sanki fps düşük gibi geliyor.
    Bunun için Kodi-MxPlayer kombinasyonu, dolayısıyla da video uygulamalarımı burada açmak benim için vazgeçilmez.

Tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 11 Kasım 2018; 18:23:1 >

Rica ederim dostum, iyi seyirler

• Placenta eklentisi nasıl oluyor? Bir türlü ekleyemedim

• cekabu kullanıcısına yanıt
    O eklenti artık çalışmıyor. Yoda veya Incursion eklentilerini deneyin

• Kodi için ücretsiz hangi VPN i önerirsiniz ? (Android TV box)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobarsterm

Kodi için ücretsiz hangi VPN i önerirsiniz ? (Android TV box)
    Gerekli mi bu VPN olayı? Tamam Amerika’da felan yasal takip sıkıntı ama bizde km bakacak kaçak yayına?

• Km 9 cihazimda kodi de bazen turkvod da hata veriyor dosyalara giremiyorum.gunluk dosyalarini kontrol edin diye.kodi de menu fln geziniyorum sonra turkvoda giriyorum bazende turkvodun icinde hata veriyor. Neyden kaynakli acaba denk gelen duyan bu sorunlarla alakali takip debilecegimiz sayfa forum oneren varmidir

• m.kemALL kullanıcısına yanıt
    buraya yazıp yardım isteyin hocam.

https://forum.donanimhaber.com/mecool-km9-kullanicilari-konusu--135976692

• very good writes you are share. thank you
    airtel vip number
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.