Şimdi Ara

Kod Bilmeden Youtube Bot Yapımı - Sıfırdan İmacros ile Hızlı Web Bot Yapımı Eğitim Seti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kod Bilmeden Youtube Bot Yapımı - Sıfırdan İmacros ile Hızlı Web Bot Yapımı Eğitim Seti

Çocukluğumuzdan beri herzaman yazılım merakımız olmuştur. Kimi zaman başlamış uzun süren maceralardan yorulup bırakmışızdır. Kimi zaman web üzerindeki projemize uygun yüzlerce tl vererek bot siparişi vermişizdir. Bunun maddi ve zaman kayıpları para ile ölçülemez. Sizi heyecanlandıracak bir teklifim var. Kod ve Yazılım bilginiz olmadan Dakikalar içersinde işinize uygun web bot yapabileceğinizi söylesem eminim heyecanlanırdınız. Bilgisayar maceram 6 yaşında aterinin içerisinde mario çıkarmı diyerek ateriyi kırmayla başladım bilgisayar hayatına. Samimi söylüyorum C# ve PHP den alamadığım zevki imacrosdan alıyorum bununda en büyük sebebi sosyal medya hesaplarla satış yapmak geniş kitlelere seslenmekten geçiyor sanırım. Zamanım ve Emeklerim değerli ve dakikalar içerisinde bot yapmak istiyorum diyorsanız işte eğitim seti burada.

Başlık : Sıfırdan İmacros ile Hızlı Web Bot Yapımı Eğitim Seti
    UDEMY EĞİTİM :https://www.udemy.com/course/imacros-bot-education

Eğitim : EĞİTİM

ÇOKLU ÜYELİK GİRİŞ BOTU
    ÜYELİK GİRİŞ BOTU
    ÜYELİK AÇMA BOTU
    YOUTUBE HESAB KONTROL
    YOUTUBE ABONE BOTU
    YOUTUBE LİKE BOTU
    YOUTUBEYORUM BOTU
    YOUTUBE VİDEO İZLEME BOTU
    İNSTAGRAM YORUM BOTU
    İNTAGRAM TAKİPÇİ BOTU
    PİNTEREST HESAB KONTROL
    PİNTEREST TAKİPÇİ BOTU
    PİNTEREST YORUM BOTU
    WEB SİTE KONTROL
    WEB SİTE İÇERİKLERİ ÇEVİRİ
    WEB SİTE İÇERİK KONTROL
    ADSENSE HESAB KONTROL
    ADSENSE REKLAM KONTROL
    TWİTTER HESAB KONTROL
    TWİTTER İÇERİK KONTROL
    VE DAHA FAZLASINI BU BOT İLE SAĞLAYABİLECEKSİNİZ.

AYNI KUPON DONANIM HABERİ İÇİNDE GEÇERLİDİR.
    Kod Bilmeden Youtube Bot Yapımı - Sıfırdan İmacros ile Hızlı Web Bot Yapımı Eğitim Seti

Kupon Kodu : R10KUPON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurdal46 -- 6 Nisan 2020; 6:31:54 >

• https://www.udemy.com/course/imacros-bot-education

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurdal46 -- 6 Nisan 2020; 6:33:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.