Şimdi Ara

ProfileBak vs. Revelio - Gizli Profil Görme Siteleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
6.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bir yıl önce bu platformda birkaç gizli profil görme sitesi paylaşmıştım. Aradan uzun zaman geçti, paylaştığım sitelerin kapandığını gördüm birkaç üye bana "çalışmıyor, girmiyor, kullanılmıyor" kelimelerini içeren mesajlar göndermiş. Bende araştırmalarım sonucunda çalışan sadece iki platform olduğunu gördüm. Revelio bir süredir TikTok ve Twitter'da karşıma çıkıyordu fakat ihtiyacım olmadığından dolayı satın alım gerçekleştirmiyordum. İncelemelerim sonucunda Revelio'nun bir profil ücretsiz görüntüleme imkanı olduğunu gördüm; abonelik ücretleri kişiden kişiye göre değişir bana göre güncel enflasyon ortamında bir eğlence platformu için verilebilecek düzeyde.

Revelio'nun özellikleri;

1. Gizli Profil Görme
    2. Anonim Hikaye Görme
    3. Yakın Arkadaş Hikaye Görme
    4. Öne Çıkarılan Hikaye Görme

İnternet sitesi: www.revelioapp.net

Twitter: https://twitter.com/revelioapp

İkinci site ise son birkaç aydır sanırsam piyasada olan ProfileBak - Gizli Profil Görme sitesi. ProfileBak'ı incelediğimde sadece hikaye ve gizli profil görme hizmeti sunduğunu gördüm. Revelio'ya göre daha sade bir ara yüzü var ve verileri biraz daha güncel Revelio'dan fakat fiyatlandırma tarafında Revelio mu, ProfileBak mı daha mantıklı ona siz karar vermelisiniz.

İnternet sitesi: www.profilebak.app

UYARI!

1. Siteler ile bir bağlantım yok, talepler üzerine paylaştım.
    2. Instagram hesabı bağlamanıza gerek yok o yüzden insanların hesabını patlatacaksın vs. diye boş yorumlar yapmanıza gerek yok.

• Revelio'yu kullanıyorum gayet memnunum diğerini bilemem

• instagramuzmani İ kullanıcısına yanıt
    çalışmıyor dostum bunlar
  • Evet bende denedim çalışmıyor. Araştırma yaparken bir sitede bir kaç farklı uygulama ve site buldum çoğu çalışıyor belki işine yarayan olur link bırakıyorum.

https://www.bilgivakti.com/instagram-gizli-profile-bakma/

• psikopatnet P kullanıcısına yanıt
    Sizin kullandığınız yöntem veya program varmı
  • çalışmıyor hiç biri

• Bilgi için teşekkürler. Revelio çalışıyor tüm verileri göstermese de istediğimi fazlasıyla elde ettim. Yukarıda link bırakan arkadaş muhtemelen sitesinin reklamını yapma amacında girdim ama saçma sapan sadece yazı dolu bir site.

• beratsa B kullanıcısına yanıt
    Neyi gösteriyor mesela?
  • çalışan sistem yok.

• Çalışan site var mı güncel

• Buna çözüm bulabilen varmı
  • Güncel olarak çalışan site var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.