Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hazırlık okudum ama illa bana yine hazırlık okutacaklar kimse adam akıllı cevap vermiyor, bölüm başkanına kadar herkesi aradım, kimse ne olacağını bilmiyor. Çıldıracağım. Daha okul başlamadan soğuttular yemin ederim. Muafiyete girmek istemiyorum, okul açılmadan 15 günlük bi tatil yapmak istiyorum, şimdi 10 unda hazırlık sınavına sokarlarsa beni nasıl geleyim ben izmite.

YARIN KOCAELİYE gidiyorum tekrardan. Yakıp yıkıcam valla okulu. Ne olacağını net bi şekilde söylesinler yeter artık. Bi isteği olan varsa söylesin, elimden geldiğince yardım ederim.

O değil, hadi hazırlığı boş verin, düzcede aldığım dersleri tekrar aldırtacaklar bana nerdeyse. Transkript götürdüm, yani hangi derslerden hangi puanla geçtiğime dair bi belge. Ki muaf tutulayım, almayayım o dersleri bir daha diye. Adamlar bu sefer de demez mi, ders içeriklerinin yazdığı kağıt nerde diye. Yarın hepsini adam akıllı halledeceğim. Hiç hazırlıktı, 1.sınıftı filan uğraşamam arkadaş. Eğer öyle olursa, bırakırım okulu mokulu, bi daha baştan hazırlanırım. Öylede böylede sene kaybım olacak, bari adam akıllı bi üniversite kazanırım kaybettiğim zamana değer.

Arkadaş ne dolmuşum yahuuuu

• quote:

Orijinalden alıntı: şizofrenn

quote:

Orijinalden alıntı: mstf_l

ben de onlardan biriyim. biraz şüphe düştü içime ama 23 üne kadar iptal etme şansımız varmış. Verdikleri kağıtta öyle yazıyor. Yurtta V blok çıktı zaten heralde okuyacam ben ya ama

ben okumaktan vazgeçtm bugün gittim değiştirdim hatta.
    23 üne kadar sonmuş ben bilmiyordum bugün kalktm gittim iptal ettik.

okul ne zaman açılıyor ?

17 si yazıo akademik takvimde ama salı gününe denk gelio he bu arada 23 ne kadar değiştirilebilen ney ben yukarı baktımda bulamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kolpacino00

quote:

quote:

ben de onlardan biriyim. biraz şüphe düştü içime ama 23 üne kadar iptal etme şansımız varmış. Verdikleri kağıtta öyle yazıyor. Yurtta V blok çıktı zaten heralde okuyacam ben ya ama

okul ne zaman açılıyor ?

17 si yazıo akademik takvimde ama salı gününe denk gelio he bu arada 23 ne kadar değiştirilebilen ney ben yukarı baktımda bulamadım ?

16 sında başlıyor. geçen seneki takvime bakmışsınız. bu seneki takvim daha aşağılarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum işin zor, Allah yardımcın olsun. saçma saçma işler yapıyorlar yine. bıktırıyor bu okul bazen insanı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

dostum işin zor, Allah yardımcın olsun. saçma saçma işler yapıyorlar yine. bıktırıyor bu okul bazen insanı...

Amin dostum amin ya.

İşimizi kolaylaştırmak, bizlere yol göstermek yerine baltalıyorlar resmen. Hayır bana hazırlık okutsan eline ne geçecek, benim 1 yılımı yiyeceksin boşu boşuna, bana 1.sınıfı bi daha okutsan eline geçecek, benim 1 yılımı yiyeceksin yine boşu boşuna. Kimse ilgilenmiyor, herkes umursamaz takılıyor, sanki keyfimden koşturuyorum ben. Sizin mahkeme duvarı gibi olan suratınızı da görmeye meraklı değilim açıkçası. 2 kelam etseler, yol gösterseler, yardımcı olsalar ne onlar uğraşacak, ne ben. Yazıklar olsun vallahi yazıklar olsun. Düzceye berbat diyordum, düzcede bu yaşadıklarımın zerresini yaşamadım. Daha okul açılmadan, illallah ettirdiler. Çok doldum bildiğin gibi değil.

• quote:

quote:

quote:

okul ne zaman açılıyor ?

23 degil 26 eylülmüş.
    Hazırlık okuyup okumak istemediğini 26 eylüle kadar değiştirebiliyormuşsun.
    Sen hazırlıkla ilgili listeyi imzaladığında sana bi kağıt vermediler mi ? Orda yazıyor.

• Beyler akıllı kart başvurusu için bankadan öğrenci belgesi isteniyor mu? Ona göre istekte bulunayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Beyler akıllı kart başvurusu için bankadan öğrenci belgesi isteniyor mu? Ona göre istekte bulunayım

AKILLI KART DERKEN KENTKARTTAN MI BAHSEDİYOSUN(Bİ DE KAYIT YAPTIRDIN MI ÜNİYE)
  • quote:

Beyler akıllı kart başvurusu için bankadan öğrenci belgesi isteniyor mu? Ona göre istekte bulunayım

akıllı kart dediğin kayıt olduğunda sana verilen yeşil renkli olan, üzerinde bölümünün, numaranın vs.. yazdığı bir karttır. sen kentkartı soruyorsun sanırım

• quote:

quote:

akıllı kart dediğin kayıt olduğunda sana verilen yeşil renkli olan, üzerinde bölümünün, numaranın vs.. yazdığı bir karttır. sen kentkartı soruyorsun sanırım

Yok onları demiyorum, ikisini de aldım zaten. İş Bankası'ndan akıllı kart alıp okuldaki atmde ilişkilendirecekmişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin.135

quote:

AKILLI KART DERKEN KENTKARTTAN MI BAHSEDİYOSUN(Bİ DE KAYIT YAPTIRDIN MI ÜNİYE)

Hayır, kentkart değil. Benim dediğim bu

Evet, kaydı da yaptırdım.

• onun için bankaya gideceksin. öğrenci belgesi gerekli mi bilmiyorum. üst mesajlarda çok konuşuldu, bir bakın hocam üstlere

• quote:

onun için bankaya gideceksin. öğrenci belgesi gerekli mi bilmiyorum. üst mesajlarda çok konuşuldu, bir bakın hocam üstlere

Tamam sağol
  • quote:

quote:

quote:

quote:

okul ne zaman açılıyor ?

23 degil 26 eylülmüş.
    Hazırlık okuyup okumak istemediğini 26 eylüle kadar değiştirebiliyormuşsun.
    Sen hazırlıkla ilgili listeyi imzaladığında sana bi kağıt vermediler mi ? Orda yazıyor.

tmm simdi hatırladımda

• Bu sene RTS'ye giren var mi benim gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

KYK kendisi hesap açıyor ve bankamatik kartını sonradan bankadan teslim alıyorsun.
    Ziraat Bankasında kaç tane hesabınız olursa olsun farketmiyor. Ziraat bankasından hesap açtırırsanız hesaplarınız arası veya havale işlemlerini ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz, tek karttan almak istiyorsanız istediğiniz hesaba parayı aktararak alabilirsiniz kanımca.
    Yalnız ziraat 3 ayda bir 20TL ve yılda 80TL hesap işletim ücreti alıyor, 3 ay içinde hesabınızda toplamda 800TL para giriş/çıkışı olmuşsa almıyor o 3 aylık dönem için.

hımm anladım sanırım teşekkürler, o zaman ben hesap falan açmıycam kyk sonuçlarını bekleyip tek bir hesabımın olması daha iyi diğer türlü 2 farklı hesapla ugraşmış oluyorum sanırım.
    fazla olmassam bir şey daha sormak istiyorum ben birkaç burs başvurusu yapmak istiyorum bunlar için hesap numarası isteniyor vee şuan için bir hesabım yok kyk yı beklersem başvuru tarihlerini kaçırmış oluyorum ben şimdilik geçici olarak başvuru formlarına babamın hesap numarasını versem kabul edilir mi ? ya da daha sonra değiştirebil miyim yani o seabın ille bana mı ait olması gerek?

• Beyler bu işbankasından bankamatik kartı çıkartınca okulda nasıl aktif edecez onu anlamadım. Bir de illa okuldaki şubeden mi çıkıyor. Derince'dekinden çıkarsak olmaz mı ? Öğrenci belgesi ile mi gidecez şubeye yoksa öğrenci kimlik kartı ile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

Beyler bu işbankasından bankamatik kartı çıkartınca okulda nasıl aktif edecez onu anlamadım. Bir de illa okuldaki şubeden mi çıkıyor. Derince'dekinden çıkarsak olmaz mı ? Öğrenci belgesi ile mi gidecez şubeye yoksa öğrenci kimlik kartı ile mi

öğrenci karıtı al iş bankasına git ben öğrenci kartımı eşleştircem de onlar anlar bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineer !

quote:

dostum işin zor, Allah yardımcın olsun. saçma saçma işler yapıyorlar yine. bıktırıyor bu okul bazen insanı...

Amin dostum amin ya.

İşimizi kolaylaştırmak, bizlere yol göstermek yerine baltalıyorlar resmen. Hayır bana hazırlık okutsan eline ne geçecek, benim 1 yılımı yiyeceksin boşu boşuna, bana 1.sınıfı bi daha okutsan eline geçecek, benim 1 yılımı yiyeceksin yine boşu boşuna. Kimse ilgilenmiyor, herkes umursamaz takılıyor, sanki keyfimden koşturuyorum ben. Sizin mahkeme duvarı gibi olan suratınızı da görmeye meraklı değilim açıkçası. 2 kelam etseler, yol gösterseler, yardımcı olsalar ne onlar uğraşacak, ne ben. Yazıklar olsun vallahi yazıklar olsun. Düzceye berbat diyordum, düzcede bu yaşadıklarımın zerresini yaşamadım. Daha okul açılmadan, illallah ettirdiler. Çok doldum bildiğin gibi değil.

muafiyet sınavı çok kolay eğer hazırlık okuduysan çok rahat geçersin ama 1.sınıftaki dersleri denk sayma konusunda bişey diyemem ama sakın hazırlığı denk saydırırım diye muafiyete girmemezlik etme bence.

• İngilizce öğretmenliği hazırlık sınavının sözlü kısmında neler olacak bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oluroylearada -- 6 Eylül 2013; 1:12:07 >
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.