Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öğrenci kartını iş bankası hesabıyla eşleştiriyorsunuz sonra içine para atıp 2 liraya yemek yiyorsunuz günde en fazla 3 kez basabilirsiniz başka banka kartı olmıuyor illa iş bankası olması lazım.
    yemeklere alttaki linkten bakabilirsiniz çorba ve ana yemekte 2'şer çeşit var bunlardan 1'er tane seçiyorsunuz salata su ve ekmek sınırsız istediğiniz kadar alabiliyorsunuz.
    http://sksdb.kocaeli.edu.tr/?p=yemek_listesi

bankamatik kartında isterse 10 bin liranız olsun yine yemekhanede sıraya girip öğrenci kartının içine adını unuttuğum cihazdan para atmanız lazım ama kartın içine atarsınız 30-50 lira 15-20 gün bir daha uğraşmassınız o size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soranger -- 4 Eylül 2013; 18:18:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soranger

öğrenci kartını iş bankası hesabıyla eşleştiriyorsunuz sonra içine para atıp 2 liraya yemek yiyorsunuz günde en fazla 3 kez basabilirsiniz başka banka kartı olmıuyor illa iş bankası olması lazım.
    yemeklere alttaki linkten bakabilirsiniz çorba ve ana yemekte 2'şer çeşit var bunlardan 1'er tane seçiyorsunuz salata su ve ekmek sınırsız istediğiniz kadar alabiliyorsunuz.

Öğrenci belgesi mi Öğrenci kimlik kartı mı ona göre yarın halledeceğim işi.

Bir de kentkart için öğrenci belgesi başvurusunda bulundum sabah öğrenci bilgi sisteminden ama şu anda hiç bir isteğim yok görünüyor sayfada

• yemekler fena değil gibi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatake Kakashi

quote:

öğrenci kartını iş bankası hesabıyla eşleştiriyorsunuz sonra içine para atıp 2 liraya yemek yiyorsunuz günde en fazla 3 kez basabilirsiniz başka banka kartı olmıuyor illa iş bankası olması lazım.

Bir de kentkart için öğrenci belgesi başvurusunda bulundum sabah öğrenci bilgi sisteminden ama şu anda hiç bir isteğim yok görünüyor sayfada

öğrenci kimlik kartı.
    öğrenci belgesini ben kayıt olduğumda direk öğrenci işlerine gidip almıştım öyle önceden istek falan yapmamıştım daha sonraları internetten sistemden istek yapıp öyle almamızı söylediler. sen daha yeni öğrenci olduğun için sorun oluyor olabilir kendi fakültenin öğrenci işlerine gidip daha detaylı bilgi alabilirsin

• arkadaşlar acil soru sorucam kocaeli üniversitesi türkiye iş bankasına kayıt harc parası yatırıcam 2. ögretim için hesap numarasını bulamadım bilen varmı?
  • soranger S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MentalGhetto

yemekler fena değil gibi,

ben her gün okulda yemek yiyorum yemekler iyi ve o paraya başka yerde bu kadar şey yiyemessin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technology41

arkadaşlar acil soru sorucam kocaeli üniversitesi türkiye iş bankasına kayıt harc parası yatırıcam 2. ögretim için hesap numarasını bulamadım bilen varmı?

hocam hesap numarasına gerek yok ki. öğrenci numaran ile yatırıyorsun harcı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

yeni kayıt olan öğrencilerden öğrenci belgesi istemiyorlar.

• Arkadaşlar bu konuda fikri veya tecrübesi olan yardım edebilir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_80716394/tm.htm
  • kentkart için mi banka kartı için mi
  • Hatake Kakashi kullanıcısına yanıt
    kentkart için
  • Teşekkür ederim yarın fuara gidip çıkartayım bari
  • quote:

Teşekkür ederim yarın fuara gidip çıkartayım bari

rica ederim. yalnız yanında vesikalık foto bulundur bi de 10 tl
  • peki tekrar teşekkür ederim
  • Gneçler kayıtta bana internet sitesinden seçmeli ders seçiceksiniz dendi,onun hakkında bilgisi olan var mı ?? kocaewli üni.nin kendi sitesindenmi yoksa bölümün sitesinden mi seçiliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless..

quote:

Orijinalden alıntı: Technology41

arkadaşlar acil soru sorucam kocaeli üniversitesi türkiye iş bankasına kayıt harc parası yatırıcam 2. ögretim için hesap numarasını bulamadım bilen varmı?

hocam hesap numarasına gerek yok ki. öğrenci numaran ile yatırıyorsun harcı.

teşekkürler:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MentalGhetto

Gneçler kayıtta bana internet sitesinden seçmeli ders seçiceksiniz dendi,onun hakkında bilgisi olan var mı ?? kocaewli üni.nin kendi sitesindenmi yoksa bölümün sitesinden mi seçiliyo

ilk sınıflar ders seçmez... alacağın dersler belli zaten. sadece onaylayabilirsin. sen onaylamazsan danışmanın onaylayacak zaten. bu işlemler öbs'den yapılır.(öbs=öğrenci bilgi sistemi)

• Kentkart için ögrenci belgesi gerekmiyorsa keşke yaptırsaydım ordayken. Ögrenci işleri ögrenci belgesi gerekiyor onuda bugün veremem dedi.

Artık okullar açıldığında yaptıracağız.

Fuar nerede bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: mstf_l

ben de onlardan biriyim. biraz şüphe düştü içime ama 23 üne kadar iptal etme şansımız varmış. Verdikleri kağıtta öyle yazıyor. Yurtta V blok çıktı zaten heralde okuyacam ben ya ama

ben okumaktan vazgeçtm bugün gittim değiştirdim hatta.
    23 üne kadar sonmuş ben bilmiyordum bugün kalktm gittim iptal ettik.

okul ne zaman açılıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.