Şimdi Ara

KOCAELİ PS3 OYUNCULARI GRUBU (AKTİF) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
6.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kru

benide ekleyebilirsiniz
    psn: Krutr

oyunlar

fifa 2011
    killzone 3
    killzone 2
    cod black ops
    fracture
    terminator
    legendery
    fifa 10
    super street fighter 4
    gt5
    gow 3

ekledim adresini de paylaşırsan sevinirim
  • Benim oyunlarıda güncelleyebilirmisin :)
    Elimdekiler;
    Resident Evil 5
    Red Dead Redemption
    Fifa 2010 World Cup
    Tekken 6
    Ghost Recon Advanced Warfight 2
    NBA 2009
    PES 2009
    GTA IV
    Uncharted 2
    Battlefield Bad Company 2
    Heavenly Sword
    GT5
    F1 Championship Edition
    Uncharted 2
    (Şimdilik takas düşünmüyorum..ama kaynaşırsak oyunlarımı verebilirim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 9 Haziran 2011; 12:16:10 >
  • gebzeye yeni taşındım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Benim oyunlarıda güncelleyebilirmisin :)
    Elimdekiler;
    Resident Evil 5
    Red Dead Redemption
    Fifa 2010 World Cup
    Tekken 6
    Ghost Recon Advanced Warfight 2
    NBA 2009
    PES 2009
    GTA IV
    Uncharted 2
    Battlefield Bad Company 2
    Heavenly Sword
    GT5
    F1 Championship Edition
    (Şimdilik takas düşünmüyorum..ama kaynaşırsak oyunlarımı verebilirim )

aynen biraz kaynaşırsak oyun alışverişi yaparız bol bol, ben de oyunlarımı verebilirim.

quote:

gebzeye yeni taşındım :)

düzelttim

• yokmudur kocaelinde felan takas yapan dükkan kadıköye gitmeyelim tee burdan
  • quote:

yokmudur kocaelinde felan takas yapan dükkan kadıköye gitmeyelim tee burdan

ben bilmiyorum ama arkadaşların dediklerine göre belsa'da varmış birkaç tane onlar da eski oyunların takaslarını yapıyorlarmış genellikle. Sen en iyisi ya kadıköy'e git ya da sitenin 2. el bölümünü kullan. Bana sorarsan sitenin 2. el bölümü hem ekonomik olarak hem de istediğin oyunu alma bakımından kesinlikle daha tercih edilebilir.
  • Kocaeli belsanın çevresinde 3 takas yeri var.Ama kırma yaptıkları için çok eski oyunlarla değiştirebilirsiniz...
    1)Soydanda 2.katında
    2)Belsada zemin kat borsa elektronik
    2) Belsada 2.kat (adını hatırlayamadım)
    Ama aradığınız oyunları takaslayamazsınız yani bulamazsınız....Eski oyunları alabilirsiniz
  • gölcükteyim takas icin bu baslık iyi olmus.oyun alımı-satımı yada takas icin onceligim bu baslık olacak insallah güncel kalır
  • beyler google da kegames yazın siteye girin ben ordan alışveriş yapıyorum kargo yolula çok sağlam arkadaşlar ve fiyatlarda uygun takas imkanıda var aradığınız zaman kocaeliden recep öztürk tavsiye etti diyin seçkin veya arifle görüşeceksiniz bualarda sıkıntı çekmeyin
  • O değilde kısa bir süre içinde toplanalım....Topluca oyun konusunda fikir edinelim
  • hafta sonuna kadar buralardayım ben varım bi çay içeriz yada bi arkadaşın mekanı varsa ordada toplanabiliriz
  • Benim içinde farketmez...Burdaki kişiler ne zaman buluşalım derse varım ama oyun konusunda 26 hazirandan sonra ps3 açıcam...Malum sınav LYS
  • kardeşim önce bi gerekli çogunluğu yakalıyalım psneleri ekliyelim o iş kolay
  • benide ekleyin :)
  • Eklenmek isteyen arkadaşlar psn adreslerini, ikametgahlarını ve ellerindeki oyunları yazarlarsa sevinirim.

Tekrar diyorum isterseniz psnden ortaklaşa oyun da alabiliriz, bilmiyorsanız psnden alınan bir oyun 5 farklı makinede download edilebiliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

selam gebze çayırovadayım
    bol bol fifa oynuyorum buaralar :)
    psn:HaRuNq

hangi fabrikadasın

bu arada elim deki oyunlara littel big planet dead nations ve wipeout(infamaus rachet and clark) online olarak oynayabileceğimiz oyunlar eklendi sony cim sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 5 Haziran 2011; 21:06:54 >
  • Arkadaşlar Kocaelide Medal Of Honor 2010 u uygun fiyata bulabileceğim bir yer var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 6 Haziran 2011; 13:13:57 >
  • quote:

Arkadaşlar Kocaelide Medal Of Honor 2010 u uygun fiyata bulabileceğim bir yer var mı

Moh rezalet bi oyun paranı harcama boşuna biraz sabret yeni oyunlar geliyo bu arada arkadaşlar sony hediye oyunlarından dead nation lbp ve wipeot indirmenizi tavsiye ederim süper oyunlar. dün yegeni çagırdım akşama kadar dead nation oynadık süper zevkli
  • Zaten 2 ay oynıcam :) Sonra elimden çıkarıcam,çıkarabilirsem ama sırf multiplayeri için alıyorum o kadar mı berbat yaw multisi de
  • multisi güzel ama zaten elinde kral gibi fps var bc2 ondan iyisi şu anda piyasada yok
    quote:

Zaten 2 ay oynıcam :) Sonra elimden çıkarıcam,çıkarabilirsem ama sırf multiplayeri için alıyorum o kadar mı berbat yaw multisi de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.