Şimdi Ara

KOCAELİ PS3 OYUNCULARI GRUBU (AKTİF) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
6.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun değil recep abi o indirir açtığı zaman ps3'ü. 5 kişiyi toplayın ben anlatırım nasıl yapacağımızı.
  • ben anlamıyorum görkem sen varsan ben zaten varım
  • evet arkadaşlar bugün nurakla görüştük dükkanına gittim çok ilgilendi çay içtik muhabbet ettik bu konuyu nasıl canlandırırız biraz konuştuk ben acizane durumu olmayıp yeni oyun alamayan arkdaşlara kendi oyunlarımdan vermeye kabulum görkemin bu konuda bi kaç planı var yalnız sınav haftası olduğu için konu bu şkilde birazdaha devam edebilir yeni hemşerilerimizi bekliyoruz konuyu yetim bırakmayalım
  • biara acısuda falan toplanıp çay içsek diyorum hem tanışma kaynaşma falan olur
  • benim için hiç sıkıntı yok seninle beraber 5 kişiyiz hocam kaan ve görkemin sınavları var bende yarın tatile gidiyorum antalya yolcusuyum ama konuyu aktif tutarsak baya bi kişi oluruz çay kahve toplanma kolay şu konuyu dernek haline getirebilirsek çok kişi memnun kalır diye düşünüyorum
  • arada sırada topiğe yazalımki hani illa bişi demek için değil başlık ortadan kaybolmasınki beki sonradan üye olan yada üye olmayıp yazılanları görünce üye olmak isteyen izmitliler çıkabilir arada sırada girin konuşcak bişeyiniz yoksa bile selamınaleykümdiyin çıkın başlığa bende aleykümselam derim bütün gün topik kalır yukarıda:)
  • Abi bunaldım artık LYS den ya....Yazın hergün 24 saat PSN de görürseniz beni şaşırmayın Ama yeni oyun da yok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 11 Haziran 2011; 12:37:28 >
  • Beyler antalyadan selam imkanı olan işi gücü bırakıp buralara aksın sabah 8de bile sahil cıvıl cıvıl
  • yakışırr gez tabi:))))
  • nurak tam senlik buralar hatunu kandırdım discoya gittik kuzenle köpüge bogdular herkezi valla bu kadar izin alabildik eve döndüm millet zurna gibi kimkime dumduma :)
  • evli adamsın sen uzak dur o ortamlardan:)) ben tatile gittimmi bu yaz senin yerine bol bol köpüklerin içine dalarım ülke turizmine katkıda bulunup ps3 oyun koleksiyonumu tanıtırım tüm hatunlara:)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 12 Haziran 2011; 0:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Beyler antalyadan selam imkanı olan işi gücü bırakıp buralara aksın sabah 8de bile sahil cıvıl cıvıl

Madem işi gücü bırak diyorsun senimi kıracam Nasip olursa temmuzun 3' ünde antalyadayım
  • gebze merkez mustafa paşa psn:levent_taka61

oyunların alayı gitti pes 2010 var yeter çok şükür...
  • iyi pazarlar hemşerilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

gebze merkez mustafa paşa psn:levent_taka61

oyunların alayı gitti pes 2010 var yeter çok şükür...

ekledim

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

iyi pazarlar hemşerilerim

saolasın sana da

• Arkadaşlar mgs 4 olan varmı elinde satılık veya takaslık bende var ama online bozuldu artık hiç açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Arkadaşlar mgs 4 olan varmı elinde satılık veya takaslık bende var ama online bozuldu artık hiç açılmıyor

ben nerdeyse 1 senedir arıyorum fiyatta kafama uygun bir bulamadım, millet 2 sene önce 40 liraya aldığım oyunu hala daha 40 liraya satmaya çalışıyorlar. Kocaeli'de bulabileceğini hiç ama hiç sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: engwashere

quote:

Arkadaşlar mgs 4 olan varmı elinde satılık veya takaslık bende var ama online bozuldu artık hiç açılmıyor

ben nerdeyse 1 senedir arıyorum fiyatta kafama uygun bir bulamadım, millet 2 sene önce 40 liraya aldığım oyunu hala daha 40 liraya satmaya çalışıyorlar. Kocaeli'de bulabileceğini hiç ama hiç sanmam

Ben buldum media markette son bir tane kalmış ellerinde ne kadar dedim 99 lira dediler yav dedim 2 sene önce aldım 60 liraya kalsın dedim almadım sırf online için yoksa oyun var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engwashere

quote:

Ben buldum media markette son bir tane kalmış ellerinde ne kadar dedim 99 lira dediler yav dedim 2 sene önce aldım 60 liraya kalsın dedim almadım sırf online için yoksa oyun var

Bu arada online oynarmıydın yoksa single için mi arıyorsun

• online oynardım ama özellikle single için arıyorum. O oyuna şimdi 30 liradan fazla verilmez hatta o bile fazla, bazı arkadaşların forumda 25 liraya bile sattığını gördüm kıl payı kaçırdım onları da
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.