Şimdi Ara

KOCAELİ PS3 OYUNCULARI GRUBU (AKTİF) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toplanmak isterseniz bizim mekanda toplanabiliriz pazar günü recep biliyor zaten işyerimi bilginize
  • arkdaşlar konu sahibi görkemle konuştuk bu konuyu dernek haline getirip sağlam bi ortam kurmayı planlıyoruz bunun için fikirlerinizi bekliyoruz şu anda 4 kişi falan aktifiz eminim güzel bi ortam yaparsak talepte çok olur malum kimileri oyun verip takas etmek istemediği için bu tür konulara girmiyor amacımız beraber online oyun oynamakla başlayabilir forumda daha aktif olabilir imkanı olan ödünç verebileceği yada satabileceği takaslıyabileceği oyubları yazabilir herkezin müsait olduğu bi zaman bi araya gelinebilir birde görkem kardeşimden güzel bi imza bekliyorum bu şekilde daha çok kitleye ulaşabiliriz eminim bizim gibi bu oluşuma destek vericek çok hemşehrimiz var forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

arkdaşlar konu sahibi görkemle konuştuk bu konuyu dernek haline getirip sağlam bi ortam kurmayı planlıyoruz bunun için fikirlerinizi bekliyoruz şu anda 4 kişi falan aktifiz eminim güzel bi ortam yaparsak talepte çok olur malum kimileri oyun verip takas etmek istemediği için bu tür konulara girmiyor amacımız beraber online oyun oynamakla başlayabilir forumda daha aktif olabilir imkanı olan ödünç verebileceği yada satabileceği takaslıyabileceği oyubları yazabilir herkezin müsait olduğu bi zaman bi araya gelinebilir birde görkem kardeşimden güzel bi imza bekliyorum bu şekilde daha çok kitleye ulaşabiliriz eminim bizim gibi bu oluşuma destek vericek çok hemşehrimiz var forumda

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

selam gebze çayırovadayım
    bol bol fifa oynuyorum buaralar :)
    psn:HaRuNq

hangi fabrikadasın

bu arada elim deki oyunlara littel big planet dead nations ve wipeout(infamaus rachet and clark) online olarak oynayabileceğimiz oyunlar eklendi sony cim sağolsun

fabrikada olduğumu nerden bildin tanıyoonmu yoksa beni

• quote:

arkdaşlar konu sahibi görkemle konuştuk bu konuyu dernek haline getirip sağlam bi ortam kurmayı planlıyoruz bunun için fikirlerinizi bekliyoruz şu anda 4 kişi falan aktifiz eminim güzel bi ortam yaparsak talepte çok olur malum kimileri oyun verip takas etmek istemediği için bu tür konulara girmiyor amacımız beraber online oyun oynamakla başlayabilir forumda daha aktif olabilir imkanı olan ödünç verebileceği yada satabileceği takaslıyabileceği oyubları yazabilir herkezin müsait olduğu bi zaman bi araya gelinebilir birde görkem kardeşimden güzel bi imza bekliyorum bu şekilde daha çok kitleye ulaşabiliriz eminim bizim gibi bu oluşuma destek vericek çok hemşehrimiz var forumda

abi çok güzel yazmışsın da ben imza yapmayı bilmiyorum ki birisi yardımcı olursa süper fikir.

• Bikaç arkaştan yardım isteyim bakam :)
  • PSN'den oyun da alabiliriz....Sony bedavaya verdiği oyunlar kadar da zevkli bir sürü oyunlar var.....Onları grupça alabiliriz....Yeterki aktif bir grubumuz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

PSN'den oyun da alabiliriz....Sony bedavaya verdiği oyunlar kadar da zevkli bir sürü oyunlar var.....Onları grupça alabiliriz....Yeterki aktif bir grubumuz olsun

Benim aklımda her ay bir oyun almak üzere bir düşünce var. Zaten 5 kişi olduk mu maksimum 20 lira falan tutuyor oyunlar.

Yarın da ses soluk çıkmazsa aktif olmayan arkadaşlara mesaj atıp onlara da uygunsa konuyu değiştireceğim.
  • son olaylardan sonra story e güvencem kalmadı şahsen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

selam gebze çayırovadayım
    bol bol fifa oynuyorum buaralar :)
    psn:HaRuNq

hangi fabrikadasın

bu arada elim deki oyunlara littel big planet dead nations ve wipeout(infamaus rachet and clark) online olarak oynayabileceğimiz oyunlar eklendi sony cim sağolsun

fabrikada olduğumu nerden bildin tanıyoonmu yoksa beni

Cnc operatörüsün ya ordan tahmin yürüttüm

• Ben psnden oyun almak için varım arkadaşlar ama ben bu işlerden pek anlamam bilginize
  • ben sf için kostüm aldım tr psn sorun çıkmadı
  • Arkadaşlar infamus2 store de satışta 5 kisi 26 ytl adam başı alabiliriz bu işlerden anlıyan bi arkadaş varsa hemen çekelim oyunu
  • quote:

Arkadaşlar infamus2 store de satışta 5 kisi 26 ytl adam başı alabiliriz bu işlerden anlıyan bi arkadaş varsa hemen çekelim oyunu

Anlaşıldı burda kimse yok
  • quote:

Arkadaşlar infamus2 store de satışta 5 kisi 26 ytl adam başı alabiliriz bu işlerden anlıyan bi arkadaş varsa hemen çekelim oyunu

Ben varım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

quote:

Ben varım hocam

burakta girer büyük ihtimal ama önce ulaşmam lazım forumda başka arkadaşlarlada irtibat halindeyim yarın bu işi bitirelim beni takip et sana dönecem evde internet sınırsızmı kaan ?
  • Sınırsız Recep abi Fakat makinayı 26 sından sonra açıcam biliyosun
  • 1 günlüğne açamazmısın kaan yoksa sıkıntı olur
  • Abi açsam bile en fazla 2 saat açabilirim pazar günleri
  • evdekilere izah edersin zaten oyun falan oynamıyacaksın 15 gb baya bi uzun sürer o yüzden . sıkıntı ise aynı şifreyi kullanıcaz ondan oluyo hemen indirecez burakla görkem forumda yok büyük ihtimal onlarda okeyler bir kişi kalıyo onuda hemşerilerimizden birisini buluruz inş. yoksa ben forumdan başka arkadaşlarla indirecem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.