Şimdi Ara

Kocaeli/Körfezde Bizim İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler önce evimizin alt yapısı kötü ttnetten superonline a geçtik bunda bile hız baya düşük,internet ara ara gidiyor.Bizde uydulu internete geçelim dedik yaşadığım yerde bizim internet diye bi internet var tek merak ettiğim ping değeri nasıl yada biri online bir oyun oynarken arkadan başka biri girip video izlediğinde bi sıkıntı çıkıyomu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim internet çok berbat hiç bulaşmayın. Lanet ettirdi bana.

• ensaronline kullanıcısına yanıt
    + Son 1haftadır banada sıkıntı olmaya başladı ping ve loss var ama 5 aydır sorun yoktu yeni başladı sorunlar.
  • Hayatınız boyunca bulaşmak istemeyeceğiniz bir internet sağlayıcı. Vodafone dan aldığı hizmeti size satıyor ,kafalarına göre hız veriyorlar, bir aylık periyotta 3-4 günde bir ya swich yanıyor ya alıcı ortalama 5-6 gün bu yüzden hizmet alamıyorsunuz, hava kaç gün rüzgarlı ve yağışlı ise o kadar zamanda yine hizmet alamıyorsunuz, ping değerleri standartta 90-110 ms iken çoğunlukla 110- 5000 ms arasında değişiyor online e oyun oynayanlar için zulüm , müşteri hizmetleri zaten 17:00 dan sonra ve hafta sonu yok diğer zamanlarda da ulaşırsaniz son derece kaba bilgisiz ve saygısız personelle muhatap olmak zorundasiniz, diyelim ki ulaştıniz ve kaba Saba da olsa personele derdinizi anlattiniz 48 saat içinde arıza kaydiniza cevap veriliyor ancak bu süre içerisinde ugradiginiz kayiplariniz sizden gidiyor. On yüklemeli paket gibi sistemleri var fatura yok yuklediginizi kullanıyorsunuz ki hizmet aalabilirseniz kullanirsiniz. En düşük paketi bir ay 150 GB şu an 35 TL . Torrentle sürekli film indirmeniz bile 150 GB yok dolduramazsiniz çünkü hizmet alamazsınız. Abone oldum kullandım ve bin pişman oldum telefonumdan internet paylaşarak bilgisayardan girdiğim zaman daha hızlı bir internete sahip oluyorum. Kısacası demem o ki sakın ha sakın bizim internet denen çamura sakin bulasmayin hayatınızdaki en büyük pişmanlık kardan birini yaşarsınız benim gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.