Şimdi Ara

Kocaeli/Gölcük ve Çevresi PoyrazWifi Kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
9
Favori
58.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ttnetten kurtulmak için artık aramadığım çözüm kalmadı. Sonunda bir tane buldum sanırım ama ping ve hız değerleri hakkında bilgim yok açıkcası kullanan arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

http://poyrazwifi.net/
    Kapsama Alanı :http://poyrazwifi.net/detay-Kapsama%20Alanlar%C4%B1-18

Faturasız İnternet

Paket 1 4 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 20.00 TL ( 8 Mbit e kadar)
    Paket 2 6 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 30.00 TL ( 12 Mbit e kadar)
    Paket 3 8 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 40.00 TL ( 16 Mbit e kadar)
    Paket 4 10 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 50.00 TL ( 20 Mbit e kadar)
    Paket 5 25 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 140.00 TL
    Paket 6 50 Mbit / 3 Mbit Limitsiz 270.00 TL

Simetrik Tarifeler

Paket 1 10 Mbit / 10 Mbit Limitsiz 1000.00 TL
    Paket 2 20 Mbit / 20 Mbit Limitsiz 1500.00 TL

Sınırsız kullanıcı bağlanabiliyormuş ve ping değerinin 20-30 ms lerde olduğunu belirtildi. Eve bir alıcı kuruyorlar sanırım 50 tl (Güncel kurulum ücretini bilmiyorum dediğim fiyat kampanyalı fiyattı) kurulum ücreti var. Kullanan arkadaşlar pm veya konuya yazarlarsa sevinirim. İyi forumlar.

Tarife ve paketler değişmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceann Capall -- 16 Şubat 2015; 15:49:22 >

• up up bende merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up up bende merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Delikli Nane

up up bende merak ediyorum

Ben başvurdum denemek amaçlı. Memnun kalırsam devam edicem fiyat konusu kontör hesabı gibi her ay yatırıyorsun kullanıyorsun neti. Yatırmazsan kapanıyor. İstersen 2 ay kullan ister kullanma ödediğin kadar kullanıyorsun. Eve gelip cihaz kuracaklar 50 tl kurulum ücreti var.
  • bakalım benimde komşuma bir arkadaşı önermiş, gelip kursunlar bende ona 4mb sınırsızı önerdim. kurulsun göreceğiz.
  • Cumartesi günü gelip gerekli kurulum yapılacak. Umarım iyidir. Forumdaki merak eden arkadaşları bilgilendiririm.
  • Ceann Capall kullanıcısına yanıt
    Kurulduktan sonra speedtestlerinizi Dört gözle bekliyorum :) Bu arada Kartepe ilçesindeyim.Menzil bizim buralara ulaşmaz heralde :S
  • Dün itibari ile kurulum yapıldı. Şuan kullanıyorum gayet iyi online oyunlarda ping 50-60 civarı donma, kopma vs.. gibi hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ancak hızım kaç onu bilmiyorum. 8 mb kullacaktım ancak deneme amaçlı 2 mb bağladılar sanırım. Dün teslerde 8 mb olarak çıkıyordu bugün 2 çıkıyor. Kullanıcı panelinde şuan için bir sorun varmış yani poyraz wifi sitesinden hızımı göremiyorum. Seed test sonucunu akşama ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceann Capall -- 10 Kasım 2013; 12:05:08 >
  • Kimin internet alt yapısını kullanıyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erimemre -- 10 Kasım 2013; 12:37:59 >
  • Alt yapı ttnet fiber sanırım tam emin değilim.
  • Idm ile dosya indorip hizinizi olcebilirsiniz bende merak ediyorum

• Arkadaşlar Gölcük/Yazlıkta oturuyorum ve PoyrazWifi a geçmek istiyorum Sınırsız 4 mb yada Sınırsın 6 mb lik olan paketlerden birini seçeceğim sizce hız ve hizmet nasıl kullanan varsa lütfen yardım etsin.
  • Poyraz wifi metroethernet alt yapısını kullanmaktadır. 10 gün deneme hakkına sahipsiniz.memnun kalmazsaniz koşulsuz iade garantilidir.

• Bunların dağıtıcılarına kadar bir fiber kablo ile metro ethernet hattı gelir, oradan da bir Radius server üzerinden WiFi hotspot ve tekrarlayıcılarla dağılır etrafa. Memlekette böyle bir bağlantı kullanıyordum. WiFi anteni 150 metre mesafede idi, bir TP Link menzil arttırıcı vermişlerdi, onunla baya kullanışlı idi. Ama çok da stabil değildi açıkçası, bir ADSL yerini tutmadı pek. Ama ucuz ve sınırsız idi. Elektrik kesilince çalışmazdı mesela. Ara sıra da olur olmadık zamanlarda bakım yaparlardı. Biraz dandik idi ama Poyraz daha farklı olabilir tabi.
  • Ceann Capall kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtiçi ve yurtdışı bir kaç servera speedtest yapıp paylaşsanız benim gibi bu teknolojiyi takip eden meraklı arkadaşlara ön ayak olsanız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Hocam yurtiçi ve yurtdışı bir kaç servera speedtest yapıp paylaşsanız benim gibi bu teknolojiyi takip eden meraklı arkadaşlara ön ayak olsanız :)

Kocaeli/Gölcük ve Çevresi PoyrazWifi Kullananlar?

Gayet memnunum online oyun oynayan biri olarak yurt dışı hız aynı ping değeri ise 60-70 arasında çok iyi. Herkese tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceann Capall -- 24 Kasım 2013; 18:52:02 >
  • poyrazwifi olarak hız ve ping değerleri sizin konmunuza gore değişmektedir.10 gunluk deneme,herhangi bir ucret alınmamaktadır.sözleşme ve taahüt yok.
  • muratcatik M kullanıcısına yanıt
    Kapsama alanını genişletmeyi düşünüyormusunuz.Örneğin Kartepe ilçesi için bir planınız varmı ?
  • Kartepede Kartepewifi var bizimle aynı işi yapan başka firma.

• www.kartepewifi.net

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.