Şimdi Ara

koca ünide ben haric herkes fan fini fin fon yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harbi ağlicam az kaldı bi insanın hic mi seveni olmaz onu geçtim ince işler icin takılmalık bile bulamıyoruz 3/10 herif atıyo her gün eve benden daha kötü ekonomik durumu ağzı laf yapıyo heriflerin sap gibi kaldık ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Zort

• aga kader bu ne denli sitem de etsek üzülsek de ya da sinirlensek de yapacak bir şey yok o arkadaşının kaderi ise kızları elde etmek işte şans eseri belki senin kaderinde ileride bir gün bir kız bulmak vardır mesela benim üniversitede de fan fini fon fon dönüyor ama ben de yapamadım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91EE1B1DA -- 30 Temmuz 2022; 3:44:13 >
  • başta lisede bi bakıma böyle düşünüyodum ama üni geçince gereksiz olduğunu anladım. hayat herkese aynı seçimleri aynı tarz sosyal ilişkileri vermiyor yalnızlık da bi hayat yolu xd. ve açıkcası etraftaki ilişkilerin aşırı saçmalığı da yalnızlığı sevmeme neden oldu. sen de takma kafaya derim bro. onlarca yalan ilişki, sahtekarlık, güvensizlik ortamındansa, yalnızlık veya çok az ama öz arkadaş çevresi daha iyi. takılmak ve fan fin fon gerçekten zaman kaybı...

• Sen de onlarla arkadaş olmaya bak , sonra sende pompacı olursun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamlar gay veya bi ise normal

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ZewZack kullanıcısına yanıt
    Tam benim düşüncelerim

Seni çok seviyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah teveccühünüz ciğerim  çok sevindim hocam bende sizi seviyorum  

olm tamam da insan bir seyler istiyor artık 5 yıldır yalnızım yeter

• Sana sağ elin çok bile nargile içerken çavuşu tokatla farklı bir fantezi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende senin gibi yaşıyorum bizim derdimiz olmadığı için sesimiz çıkmıyor sıkıntı konu sahibi arkadaş gibi isteyipte yapamayanlarda  

• highest in the room kullanıcısına yanıt

haksız da sayılmazsınız hocam ama yine de dediğim gibi. Karşımıza kendi kafanızda, dürüst samimi biri karşınıza çıkar inşallah diyelim :)

• ağzının laf yapması gerek.

• Dapeux D kullanıcısına yanıt
    çevrem yok burda hocam

• highest in the room kullanıcısına yanıt

Ben kendimi bildim bileli yalnızım. Zina etmek bir maharet değil. Onsuz pek ala yaşarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.