Şimdi Ara

Koç Üniversitesi Bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Koç Üniversitesinde okuyan var mıdır?

Bursları nasıldır, ilk 100'e ayrı verilen, yani KUDEB'de belirtilenden daha fazla cep harçlığı var mıdır? (ilk 100 için)

Aynı zamanda tarih bölümünü orada icra etmenin ileride akademik olarak faydası nasıl olur? (akademisyenlik ve meslek edinimi açısından)

Koç'ta okuyan varsa aynı zamanda sosyal yaşantısı hakkında da bilgi verebilirse çok iyi olurdu şimdiden teşekkür ederim üste taşırsanız sevinirim malum sınav yaklaştı bilgimi arttırmam lazım bu konu hakkında :)

• Koç Üniversitesi'nde okumuyorum. Okuyan tanıdıklarımdan öğrendiklerim vasıtasıyla yazıyorum.

Eğitim kalitesi olarak içinde şüphe olmadan gidebileceğin, ülkedeki 4-5 üniversiteden birisidir.

Tarih bölümünden mezun olup akademisyen olarak yurtdışına gitmek istiyorsan yine en ideal okullardan birisi.

Ancak maddi durumun "iyi" değilse sosyal yaşantıya dair bir şey bekleme (iyiden kastım örneğin alt sınır olarak okula arabayla gidebilmek) . Burslu-burssuz ayrımını en derinden hissedeceğin okulların başında geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.