Şimdi Ara

Kobo Clara HD 6' 8 GB // N11 // -- 289TL -- (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
943
Cevap
23
Favori
70.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende başka mahkeme için devir başvurusu yapmamışlar. Siz nereden kontrol ediyorsunuz dava sürecini?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • citiraga kullanıcısına yanıt

E-Devlet-Uyap- Dosya İşlemleri-Hukuk-Evrak menüsünden en son yüklenen evrakları kontrol ediyorum

• smhuygun S kullanıcısına yanıt
    Bende oradan takip ediyorum ama dediğim gibi devir işlemini yapmamışlar bende. Yarın dilekçe verip diğer mahkeme için tebligat yapılmasını talep edicem.

• güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 1 Ekim 2021; 15:40:27 >
  • 11.11 gelmeden ürününe kavuşan var mı? Nasıl gidiyor davalar?

• benim daha yeni adamların cevabına istinaden karara bağlanacak tam bir yıl oldu, pendik ilçe hakem heyeti...

müthiş hız.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Kararı nerden görebiliyoruz ? Benim çıkalı epey oldu ama elime evrak geldi, ne de dava görüyorum açıkta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün tüketici mahkemesinde davam görüldü, davanın reddine karar vermiş mahkeme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m@spir M kullanıcısına yanıt
    Kazandınız mı hocam hayırlı olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Şuan gerekçeli kararın yazılması sürecinde, reddedildi yazıyor, 2 kararı n11 e ileteceğim, bakalım ürünün gelmesi ne kadar sürecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde reddedilmiş. 15 gün geçtikten sonra n11 ve idefix'e başvuracağım. Sonra icra yolu görünür muhtelemen. Birde bizim üründen stokta gözükmüyor. Yeni modeli gelmiş sanırım.

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt

karara bağlandı diyor. karar dosyasını indiremiyorum. bilmiyorum ne olacak...

• Bana açılan davayı kabul edip üstüne de beni haksız buldu hakim. 500 tl den fazla yagılama giderini ve avukatlık masrafını da kitlediler. Nasıl adalet bu şimdi? aynı konu, aynı dava, aynı içerik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-candan -- 20 Kasım 2021; 17:20:22 >
  • Adaletini seveyim ;

1 yıldan fazla şu çarpık hayatta çarpık imzalar için bekledik.Hey hatttt....

Döküman bile çarpık yüklenmiş siteye, gel 2023 gel ulan bişeyler iyi olacak.!!!Bunlar bize müstehak oldu......

Kobo Clara HD 6" 8 GB // N11 // -- 289TL --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 20 Kasım 2021; 22:5:21 >
  • Karar yeni geldi elime 1 yıl 1 ay sonra vay be...

Beni haklı buldu 356tl ye bana bu ürünü satmalılar. Sanırım itiraz edecekler değil mi şimdi?

Ayrıca ürün 289tl idi neden ve nasıl 356tl dedi mahkeme ben anlamadım??

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Size kestikleri fatura tutarı 356 tl çünkü hocam. Saygılar.

• ee peki bunca sürede kazanıp da ürünü alan var mı?

nasıl aldılar, link mi olacak parayı nasıl göndereceksiniz de ürün gelecek sonraki süreç nedir?

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.