Şimdi Ara

Kobo Clara HD 6' 8 GB // N11 // -- 289TL -- (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
943
Cevap
23
Favori
70.792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce görüştüm ürünün iptal edildiği söylendi n11 tarafından.50 lira alt limitsiz çek verelim dediler kabul etmedim.thh ye gitmek istediğimi belirttim siz de kabul etmeyin arkadaşlar idefix adlı berbat satıcı ile ilgili yasal haklarımıza başvuralım.Bu arada stok olmadığı getiremediklerini söylemişler bunun yalan olduğunu söyledim ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • res33 R kullanıcısına yanıt

Hocam ben de müşteri temsilcisiyle görüştüm bir bilgilerinin olmadığını söyledi az önce. Hala onaylandı görünüyor ve bize bir şey söylenmedi dedi.

• Ben şikayet kaydı oluşturmuştum onun cevabı bu sanırım.

Olabilir hocam, ben fatura ve süreç içerisindeki idefix cevapları gibi belgeleri toplayacağım net olarak. Kargonun son günü olan yarın da kargolama gerçekleşmezse direkt Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yapacağım. Bundan sonra istediklerini söylesinler hiç fark etmez.

• Ben de başvuracağım.Ama idefix fşyatlandırma hatası söylemşnden vazgeçmiş sanırım tedarik edemediğini teminde gümrükte sıkıntı olduğunu falan söylemiş bilginize.Bana n11 temsilcisi öyle dedi canlı yardımda

İlk defa sizden duydum hocam, bu çok önemli bir bilgi aslında eğer öyle diyorlarsa yüzde yüz haklı durumundayız. Çünkü farklı sitelerde ürünün satışı var. Bu konuşmanızın kaydı var ise atabilir misiniz?

• Canlı yardımda n11 temsilcisi böyle dedi telefonda değil ,ekran görüntüsü alırken yanlışlıkla kapattım ekranı aksilik

Anladım hocam ben de birkaç defa görüştüm ancak hep bilgilerinin olmadığından bahsettiler. Eğer tekrardan görüşme yaparsanız buraya da yazabilir misiniz?

• trvolkan T kullanıcısına yanıt

değişik bir tavır sergiliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 canlı desteğe bağlanmıyorum bağlanıp görüşsem sonra zaten thhye başvurucam kız arkadaşıma almıştım birtane de o da avukat zaten ona yazdırıcam metini de

• metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    Süreçte bize de yardımcı olursanız sevinirim.

İyi bir metin yazarsa burda paylaşacağım herkes için stok hatası olduğu için tedarik edilemediğine dair kanıt olursa elimizde şuan idefixin sattığını da ekleriz

• başvuru yapmıştım ben 19'unda şöyle bir güncelleme olmuş;

"savunması istendi"

Kobo Clara HD 6" 8 GB // N11 // -- 289TL --
  • bunu ben yapamadım, bir numara istiyor orada müracaat ederken onu nerden alacağım onu çözemedim.

• Arkadaşlar az önce N11 aradı, herhangi olumsuz bir şey söylemedi, işlemlerim devam ettiğini söylediler.

• dOmi D kullanıcısına yanıt

hocam ben e devletten başvuru yapmaya çalışıyorum ama sürekli hata veriyor siz nereden yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: whoisitya

hocam ben e devletten başvuru yapmaya çalışıyorum ama sürekli hata veriyor siz nereden yaptınız?

EDEVLETTEN GİRİŞ YAPIP THH'YE GEÇTİM ORDAN OLUŞTURDUM.

• Elinde stokta olmadığı için verilemiyora dair kanıtını olan varmı

Size N11 mi iptal edildi dedi yoksa İdefix mi onu anlayamadım. Kendi sayfanızda sipariş durumu şu an ne gözüküyor ?

• dOmi D kullanıcısına yanıt

Yanlış işlem yaptım herhalde, bende bir numara istedi ekran o da bende yoktu. Tekrar bakacağım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.