Şimdi Ara

Kobo Clara HD 6' 8 GB // N11 // -- 289TL -- (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
943
Cevap
23
Favori
70.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet genelde tutumları belli, iptal edecekler gibi ama herkese N11 ile iade için görüşün demesi çok garip. İnsanlar iade etsin, haklarından vazgeçsin diye uğraşıyorlar. Yoksa direkt iptal eder geçerlerdi, iptal etme seçeneği bizde ne kadar kısa bir işlemse onlarda da aynı. Ondan dolayı en iyisi bence iptal etmeden 25 kasımı beklemek, ondan THH'ye başvurmak olacaktır.

• Bana da herkese verilen cevap verildi bugün n11 ile görüşüp thhye başvuracağım duruma göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thh başvurdum ben de.

• N11 de şu şekilde söylüyor ne yapsak bilemedim

Kobo Clara HD 6" 8 GB // N11 // -- 289TL --

• Son kargo tarihi 24 kasım gözüküyor. Bu tarih dolmadan thh başvurmamanızı öneririm. Bekleyelim, acele etmeyelim.

• N11 Canlı Destek ile de görüşün, gerekli kontrolleri yapıp dönüş sağlıyorlar.

Kobo Clara HD 6" 8 GB // N11 // -- 289TL --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KuzeyUmut -- 19 Kasım 2020; 15:37:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyUmut

N11 Canlı Destek ile de görüşün, gerekli kontrolleri yapıp dönüş sağlıyorlar.

Canlı ''Robot'''la mı görüştünüz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 19 Kasım 2020; 20:53:21 >
  • thh başvurdum ben belgeleri yükledim. bakalım nolcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

thh başvurdum ben belgeleri yükledim. bakalım nolcak.

belge olarak ne kullandınız acaba hocam?

• nirvanha kullanıcısına yanıt
    Evet :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

belge olarak ne kullandınız acaba hocam?

Alıntıları Göster

fatura, sipariş ön onayı vs.

• Ben de gereken cevabı almış bulunmaktayım. İlgili fotoğraflar fatura vb belgelerle THH'ye başvuracağım. İdefix bu süreci öyle kötü yönetti/yönetiyor ki, ufak bir kriz yönetimiyle aşılabilecek durum resmen kaosa dönmek üzere. Üstelik ben rekabet kurumuna da başvuru yapacağım. Reklam yap, üstüne parayı esir al, mağdur et, iptal et ne güzel iş.

Ayrıca hem n11'i hem idefix'i ayrı ayrı şikayet etmeyi düşünüyorum.

• Herkes iyi akşamlar arkadaşlar. Forumdaki adım ile n11 deki adım aynı. Soru cevap bölümüne yazdıklarımı görmüşsünüzdür. Hiç bir şeyi umursamıyorlar. Bir kere kaydıma istinaden İdefix aradı. İptal etmeyeceğimi söyledim. Direk söylemeselerde iptal etmemi istiyorlardı. Sizleri de arayan oldu mu ? Bu ürün Eşim bana hediye almak istedi. Kupon ile 800 TL civarı bir fiyata geliyordu. Tam aldı bitti. Sonra yatacağız beni uyandırdı, böyle böyle sana süpriz yapacaktım ama şimdi 278 TL olmuş ne yapalım dedi. Bende kendisi iptal etmeden 278 TL den almaya çalıştım ve aldım. Eşimde kendi siparişini iptal etti. Şimdi ne olacak merakla bekliyorum. N11 de bir sürü kaydım var, üst birim arayacak dediler arayan olmadı hiç. Sizde bir geri dönüş gelişme var mı ? İdefix ya da N11 aradı mı ? Ne dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

Herkes iyi akşamlar arkadaşlar. Forumdaki adım ile n11 deki adım aynı. Soru cevap bölümüne yazdıklarımı görmüşsünüzdür. Hiç bir şeyi umursamıyorlar. Bir kere kaydıma istinaden İdefix aradı. İptal etmeyeceğimi söyledim. Direk söylemeselerde iptal etmemi istiyorlardı. Sizleri de arayan oldu mu ? Bu ürün Eşim bana hediye almak istedi. Kupon ile 800 TL civarı bir fiyata geliyordu. Tam aldı bitti. Sonra yatacağız beni uyandırdı, böyle böyle sana süpriz yapacaktım ama şimdi 278 TL olmuş ne yapalım dedi. Bende kendisi iptal etmeden 278 TL den almaya çalıştım ve aldım. Eşimde kendi siparişini iptal etti. Şimdi ne olacak merakla bekliyorum. N11 de bir sürü kaydım var, üst birim arayacak dediler arayan olmadı hiç. Sizde bir geri dönüş gelişme var mı ? İdefix ya da N11 aradı mı ? Ne dedi.

Beni kimse aramadı

• Deve Katili kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt

Siz başvuru yaparken olumsuz menfi bir zarar yani bu sözleşmenin yapılmasında diğer sözleşmenin oluşumundan dolayı zarara uğradığınızı göstermelisiniz. O ürünü 800 tlye alacakken iptal edip o üründen de olmuşsunuz. Dolayısıyla herkesin reddedilse bile sizin farklı bir durumunuz var hukuken size farklı bir yol izlenecektir. Ancak alıp iptal ettiğinizi kanıtla yükümlüsünüz.

• Kanıtlama kısmı kolay. Eşimin hesabı var sonuçta. Mail ve hesap görüntüleri alınır.

• Şu anda N11 de bu ürünü hiç satmıyorlar ya o da enteresan bir durum. Satış yapmaya devam edip zarar kapatabilirlerdi bir nebzede olsa. Sonuçta N11 i tercih edende bir müşteri kitlesi var.

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt

Ben 830 liraya aldım benimkini de iptal ettiklerini söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: trvolkan

Ben 830 liraya aldım benimkini de iptal ettiklerini söylediler.

Yuh artık gerçekten. Eşimde ilk o fiyattan aldı, sonra ben daha ucuza alınca hemen iptal etti. O fiyattan neden göndermiyorlar ki.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.