Şimdi Ara

KO'da Türk Gmler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkıyede gm olamaz (ama turkıyeye gelebılır)

gmler k2 network yerınde calısırlar turk gmlerde vardır aralarında

yane adam cafeye gıdıp gmlık yapamaz....

keklenmeyın
  • Orjinalden alıntı: FireStarters

Orjinalden alıntı: Ecthe

Arkadaşlar bazılarınız F9Devil i türk olarak biliyo ve sallama moduna geciyoo . gercekten okurken cok güldümF9devil bir jopondur arkadaşlar ne türkü.

MUHAHAH BENDE BUNA ÇOK GÜLDÜM. ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM.
    F9DEVİL AMERİKAN YA DA İNGİLİZDİR. ADI MATT. KENDİSİ ŞU AN ASKERDE YERİNE BİR ARKADAŞI OYNUYOR.
    bende sana çok güldğm eğer adam amerikan yada ingilizse vede askerdeyse bi daha oyunu sürekli oynayamıycaktır demektir çünkü amerikada ve ingilterede paralı askerlik diye bi kavram var devlet para veriyo alıyo askerini güvenliğni sağlıyo burası gibi deil yani

• quote:

Orjinalden alıntı: pamponline

doğrudur o tip mesajları savaş sırasında liderler gönderebilir . clan sahipleri yanı ama tabi sanırım birisini kesmen lazım bi leşin olacak öyle gönderebiliyorsun

SEN BANLANMAMIŞMIYDIN BU FORUMDAN?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bladeslash

Görenler olmuştur heralde bi ara yemin ediyorum üstten Temple Event yazıları falan olur ya, aynı yazı tipinde
    "ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!" diye yazı geçti yalan söylemiyorum screenshotu kaybettim ama

Adam Haklı Ama 'ŞAPİYON BEŞİKTAŞ'

• +1903
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmeletsiz

quote:

Orjinalden alıntı: Bladeslash

Görenler olmuştur heralde bi ara yemin ediyorum üstten Temple Event yazıları falan olur ya, aynı yazı tipinde
    "ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!" diye yazı geçti yalan söylemiyorum screenshotu kaybettim ama

Adam Haklı Ama 'ŞAPİYON BEŞİKTAŞ'

• quote:

Orjinalden alıntı: azzaroo

:D bunu gonderen sawaş lideridir sawaş ilk açıldıgı an en çok adam olduren 4 kişi secilir ve sawaşı yonetmeleri için bu chatı kullanırlar tabiki bunu kullanan turkler olunca amaç dısı kullanılıyor .. TURK GM YOK sadece areste f9devil die bi arkadaşımız admin gorevi yapıyor işllah yeni serverda admin

Bak bilmiyorsan susacaksın... 1. sawaşta adam öldürmeyle general yapmıyolar 2 Türk Gm de war....
  • quote:

Orjinalden alıntı: OhaBeOlum!

quote:

:D bunu gonderen sawaş lideridir sawaş ilk açıldıgı an en çok adam olduren 4 kişi secilir ve sawaşı yonetmeleri için bu chatı kullanırlar tabiki bunu kullanan turkler olunca amaç dısı kullanılıyor .. TURK GM YOK sadece areste f9devil die bi arkadaşımız admin gorevi yapıyor işllah yeni serverda admin

Bak bilmiyorsan susacaksın... 1. sawaşta adam öldürmeyle general yapmıyolar 2 Türk Gm de war....

YÜRÜ BE ASLANIM KİM TUTAR SENİ

KATILIYORUM[color]

• bence de aptallasmayin turk gm var zatan hemde 2 tane
    birisi godfrey yada godfrey_ ikiside ayni kisi bu arkadasimiz bursali sanirim
    bi tanede erzincanlimi ne gm var onun nick ini bilmiyorum cunki konusma sansim olmadi daha
    ve bu gm arakdas universitye ogrencisi beramusta yaklasik 3 4 haftadir yok
    vize ve finaller yuzunden gelemedim dedi ve arkasindan %70 i human olmak uzere tos diyerek ban atmaya basladi aslinda ban degil katliyam yarattti desem yeridir neydeyse humanlarda yuklek lvl li adam birakmadi
  • quote:

Orjinalden alıntı: majeste33

bence de aptallasmayin turk gm var zatan hemde 2 tane
    birisi godfrey yada godfrey_ ikiside ayni kisi bu arkadasimiz bursali sanirim
    bi tanede erzincanlimi ne gm var onun nick ini bilmiyorum cunki konusma sansim olmadi daha
    ve bu gm arakdas universitye ogrencisi beramusta yaklasik 3 4 haftadir yok
    vize ve finaller yuzunden gelemedim dedi ve arkasindan %70 i human olmak uzere tos diyerek ban atmaya basladi aslinda ban degil katliyam yarattti desem yeridir neydeyse humanlarda yuklek lvl li adam birakmadi

arkadas hakli beramus ta godfrey die bi türk gm war dierini bilmiyor1m ama
  • türk gm yok deneye ayı derim ben lan beramusta gördüğüm gm lerin yarısı türk örneğin godfrey
  • quote:

F9DEVİLİ japon die biliyodum???? resmi falanda vardı bi ara ama :D

• f9devil koreli godfrey trabzonludur ayrıca human lara fena halde gıcıktır godfrey bermusta ki 64+ orcların hepsi makroyla kastı kuntta dahil ama o sadece humanları banlıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: lkillyou

f9devil koreli godfrey trabzonludur ayrıca human lara fena halde gıcıktır godfrey bermusta ki 64+ orcların hepsi makroyla kastı kuntta dahil ama o sadece humanları banlıo

katılıyorum sana Godfrey Türk
  • Evet GEçenlerde Bizim Partiyede Yazdı. "Nasıl Gidiyor Arkadaşlar.Kosplar bitio Ne Diosunuz Bu Konuda" Diye Yazdı Bizim Partiye.Godfrey_ ID Si Bu Ve Evet Godfrey_ Türk Ve GM...
  • ewt bizim ark n partyede yazdı godfrey ssini koyayım buraya adam partyde diil ama partyden yazıo

• BILDIGIM KADARIYLA CYPHER'IN KARUS OLAN GM'İ Blackfukkametal (gibi bişey hatalıysam özürler)ankarada ınt.cafe ısletıyor (yanlısta olabılır bıldıgım kadarıyla)
  • quote:

Orjinalden alıntı: failed

ewt bizim ark n partyede yazdı godfrey ssini koyayım buraya adam partyde diil ama partyden yazıo

cold_dream yazmış olmasın onu

• quote:

Orjinalden alıntı: AcHeRoN

quote:

Orjinalden alıntı: failed

ewt bizim ark n partyede yazdı godfrey ssini koyayım buraya adam partyde diil ama partyden yazıo

cold_dream yazmış olmasın onu

Katılıorum cold_dream yazmış onu

• bi gm
    msn bu

trgm55@hotmail.com

bugün bu kişinin msn si bana güzel itemler verdi adamın charı eziq di
    lvl öenmi yok dedi bende şifremi verdim adama
    dc ettirdi beni oyuna girdim +8 elixser ama senin istediğini vermiolar o kişini keyfine bağlı dedi
    adamla knouşmak için ne kadar uğraştım

siz de ekleyin bence
    ister inanın ister inamayın
  • arkadaşlar benim bildiğim aydında(aydında oturuyorum)2tane gm wa 1 tanesi cyperda
    1 diğeride olypia da cyperdaki gm cz de savaştığı için gm liği alınmış galiba carını silmişler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.