:

Teğmen
06 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
evet arkadaşlar bende 46b650 aldım eve getirdim kurdum herşey mukemmel hiç pişman olmadım göruntu olsuz özellikler olsun hepsi mukemmel taki akşam usb ye attıgım divx filmi izlemeye başlayana kadar film başladı ve anlamsız sesler gürültülenme tak tuk sesler kafasına gore duzeliyo kafasına gore duruyor başka film attım yine aynı sorun fakat mkv de digi sd yayınlarda muziklerde hiç bi problem yok ses gayet net ve akıcı sorun sadece usb den divx oynattığım zaman. bilen, çözebielcek olan veya sorundaşlarım yardımlarınızı bekliyorum..
ID : CooLBLueXDH
Şifre : 123

03 Haziran 2009 Çarşamba Saat 19:07 De Kuruldu Bekliyorum
İTEMLER :::

Shell +7 Set
HP Walkyre Set.
+8 MD
+7 DV (SATILMISTIR.ONUN YERİNE +7 EXP İRON BOW BULUNMAKTADIR.)
Master Açık
70 Skili Acık Deil... (AÇILDI)
Görev Takıları Oldugu Gibi Duruyo.FS Malesef Yandı...Karakterde 53k Np Bulunmaktadır.10 Küsür Gün Gold Premium u Bulunmaktadır.(PREMİUM YOK)
Satıs İstanbul İçi Yüzyüze Gerçekleşicektir...

İTEMSİZ FİYAT 200 YTL Dir,
İTEMLİ FİYAT İçin Düşündügüm Bi Rakam Yok.Teklifleri Degerlendiricem...

CİDDİ ALICILAR PM DEN ULASABİLİRLER.
AYRICA KARAKTER 72 + MAGE İLE TAKAS OLABİLİR....

NOTTTTT:70 Skili Açılmıştır + Premium Bitmiştir Su An Karakterde Premium YOktur ...
+9 Hell Breaker Satılır Logosta Arkadaslar.Fiyat "OFFER" Yani Teklif Verin En İyi Teklifi Degerlendiricem....
Çar İtemli Satılıcaktır.İtemli Olarak Düşündüğüm Fİyat 1500 (fiyat duşmuştur 1250Ytl) Dir Satıs İstanbul İçi Olucak Yüzyüze Gerçekleşicek.

İTEMLER:
70 Quest Kalkan +3
we+2
we+0
Roc +0
roc+0
İron Belt+0
Warrior Pendant.+0
Raptor +8
Giga 2h Light +7

Shell Set +7
Fp Set +8
Çitin Set +7
Deffans Dagger Helmet (fp)
Spear Defans Gaunlet,Bot,HElmet (fp)
Axe Defans PAnt. (Çitin Görev İtemi +7 )
Clup defans Pauldron (Çitin görevi İtemi +7 )
Sword Defans Bot,Helmet (Çitin Rare İtem)
Bankada 2 Sayfa Priest,Mage,Warior,Asas Shell Karısık +1
lupus lycon pendantlar shaulasından tutun lesathına bilimum malzeme(çöp olmuyan mazemeler)
1 tane Trina
name change scroll u hazır bankada duruyor.
Axe,Spear,Dagger,Sword Kalkanlar

Ciddi Alıcılar Msn eklesin.Daha Detaylı Konusuruz...
c_a_n_altuncu@hotmail.com

( KARAKTER BERAMUSTADIR )
Şimdi Benim Ardream Hakkındaki Düşüncelerimi Sizle Paylasmak İstiyorum.Görüşlerime Saygı Gösterin Veya Benimle Aynı Fikirde Degilseniz Lütfen Ters Ters Yorum Yapmayın.Aynı Görüşte Olmadıgınızı Belirtin Yeterli.

Arkadaslar Ardream In Gelmesinin Tek Nedeni Olarak Ben KO Nun Daha Fazla Para Kazanmak İstemesi Olarak Görüyorum...Çünkü Ardream Çarlarının % 80 Sahipleri 15- Yas Gurubudur.Şimdi Daha Öncelerde 15- Yas Gurubu lvl Kasamadıgı İçin Veya Buna Fırsatları Olmadıgı Zamanları Yetmedigi İçin.Premium Almayıda Pek İstemiyorlardı.Çünkü Gereksiz Olucagını Biliyorlardı.Ve Artık Forumları Falan Geziyorumda Artık Normal Oyundan Bahseden Kalmadı.Youtube A Bakıyorum Sürekli Ardream Çarların Videoları Var.Bu Canımı Sıkıyor.Biz Bosunamı Bu Kadar Vakit Harcadık Acaba Diye Düşünüyorum Bazen Kendi Kendime. Dedigim Gibi bu Sadece Kendi Görüşüm.Benle Aynı Fikirde Olmayanlar Sadece Belirtsinler.Kendimi Yalnız Hissetmem En Azından Tşkler...

Anlatmak İstedigim.Bu KO Nun Tek Derdi Sırf Paralarımızı Söğüşlemek Başka Dertleri Yok.Su Ana Kadar Bi Sorunum Karsılıgında Tek Bi Yardımlarını Görmedim...15- Arkadaslar.Okul Bayram Harclıklarınızı Yatırmayın Bu Oyuna Çok Gereksiz...

SOn Bi Olay. Dün Takıldıgın İnternet Cafeye Gittim.Cafenin Sahibi GB Satıyor.Ufak Ufak Cocuklar GB Almak İçin Sıraya Girmişlerdi.İçim Acıdı Sadece Birini Köşeye Çektim Gb Mi Alıcaksın Dedim.Evet Abi Dedi.Ne Kadar Alıcaksın Dedim.20 Gb Abi Dedi.(GB'nin Tanesi 5 ytl.) Peki Toplam Ne Kadar Paran Var Dedim Senin.40 Mİlyon Topladım Abi Bayramda Dedi.İçim Acıdı.Yazık Ediyoruz Kendimize Yazık Ediyoruz Bizden Sonra Gelecek Nesillere.....
ARkadaşlar Ben Bi Site Arıyorum.Knight Online Daki Bütün Karakterlerin Skilleri Attıgı Damageleri Şekilleri Ve Kaç lvl Skili Oldugunu Gösteren Bİ Site.Yardımcı Olurmusunuz.
SELLİNG 54LVL PRİEST ACİL SATIS
Arkadaşlar Bende Transformetion TOtem Var.Bİfrost Taşlarından Düşmüştü.Son 4 5 Aydır Bankada Öle Duruodu.Nasıl Kullanıldıgını Bilmiyorum.Acaba Bİlen Arkadaşlar Yardımcı Olabilirlermi...Tşkler Yardımlar İçin Şimdiden.

Az Önce Başıma Geldi Arkadaşlar Koptumm. VELETLERE

Hakkında
Hakkımda:
65D01691298F4FE8B4505168CC3E6EDB.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 225
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.307 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.