Şimdi Ara

KO'da Türk Gmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görenler olmuştur heralde bi ara yemin ediyorum üstten Temple Event yazıları falan olur ya, aynı yazı tipinde
    "ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!" diye yazı geçti yalan söylemiyorum screenshotu kaybettim ama

• doğrudur o tip mesajları savaş sırasında liderler gönderebilir . clan sahipleri yanı ama tabi sanırım birisini kesmen lazım bi leşin olacak öyle gönderebiliyorsun
  • :D bunu gonderen sawaş lideridir sawaş ilk açıldıgı an en çok adam olduren 4 kişi secilir ve sawaşı yonetmeleri için bu chatı kullanırlar tabiki bunu kullanan turkler olunca amaç dısı kullanılıyor .. TURK GM YOK sadece areste f9devil die bi arkadaşımız admin gorevi yapıyor işllah yeni serverda admin
  • aynı yazı tipinde oluyosa bilemem ama yeşil renkte geçiyosa savaş liderlerinin yazısıdır
  • adam forgotten temple gibi dedigini gore nasi gm sölemiş olmalı çünkü forgotten temple yazısı büyük sarı gecerken savaş liderlerinin mesajı yeşil küçük geçio
  • arkadaşlar ben bi gün 30-50 sawaşındaydım xıegeonda salak adam üstten nova pls demişti ve diğer liderlerde saçmalama die adamı durdurdu
  • bende o savaştaydım
  • f9 u tanıorum gm gorevi yapıo ama gm deıl komutları yok yanı sadece ban atamıo dıe her gorewı yapıo zaten arkadasımızın LEVEL: 70 yanı ozel adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezzy06

f9 u tanıorum gm gorevi yapıo ama gm deıl komutları yok yanı sadece ban atamıo dıe her gorewı yapıo zaten arkadasımızın LEVEL: 70 yanı ozel adam

F9 türkmü?
  • O F9DEVİL ı tanıyom şeref bizim şehiri sürekli tek başına yıkıyo tabi bizim adamlar cz de yoksa bi ... yiyemezler.
  • ama türk olup olmadıgını bilmiyom.
  • Diez de Hünkar abi var bir de???
  • pek bu arkadaşlar gm görevindelerse biraz bizimkileri uyarsalarya arada yunda bak ozaman nasıl korkar millet boyuna türkce küfürler görmeyiz
  • Sen ne diyon yav savaşta, bacağımız insanların .mına girsin diye mesaj geçti yukardan
  • ohaa öyle mesaj mı olur.bu sizin dediklerinize kaptan deniyor ve bazı seckin klan liderlerini kaptan yapıyor gm.
  • belkide savas lideri yazmıstır nereden bileceksin gmin yazdıgını
  • Arkadaşlar bazılarınız F9Devil i türk olarak biliyo ve sallama moduna geciyoo . gercekten okurken cok güldümF9devil bir jopondur arkadaşlar ne türkü.
  • bu savaşlarda geçen yeşil yazının başındaki nd nedir heo ...... : nd ........ die gidio yazı
  • o yazılar forgotten temple gıbı gecıyorsa eger GM yazmıs %100 :D
    Hatta ###NOTICE:SAMPIYON BESIKTAS#### gibi yazıyorsa garanti GM di o ama yeşil ufak nd yazarak başlıyorsa savas ta savas captain lerınden bırı turk olmus ve çamurluk yapıyodur ares te o halt ı en cok geyik1 dıye bı arkadas yıyıyor karusta
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ecthe

Arkadaşlar bazılarınız F9Devil i türk olarak biliyo ve sallama moduna geciyoo . gercekten okurken cok güldümF9devil bir jopondur arkadaşlar ne türkü.

MUHAHAH BENDE BUNA ÇOK GÜLDÜM. ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM.
    F9DEVİL AMERİKAN YA DA İNGİLİZDİR. ADI MATT. KENDİSİ ŞU AN ASKERDE YERİNE BİR ARKADAŞI OYNUYOR.

quote:

Sen ne diyon yav savaşta, bacağımız insanların .mına girsin diye mesaj geçti yukardan

bu ayrı bir yalan. f9 bi kere human yani insan. bacağını olup olmadık yerlere neden insanlara soksun??
    savaşı kazanmak istiyo adam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.