Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pubg/Csgo'da da aynı sorunu yaşamıyorum. ancak basit web tabanlı oyunlarda yaşıyorum.(Knight Online gibi) Oyuna girdikten 5 dakika sonra aniden atıyor.

İlginç bir sorunla karşı karşıyayım. Dell Inspiron 5521 PC'ye sahibim. Format attıktan sonra chrome ve opera'da bir sayfadan henüz o gün hiç girmediğim bir sayfaya geçmeye çalıştığımda. (örn: tarayıcıyı aç, twitter'a gir) 5-25 saniye arası uygulama donması yaşıyorum. ancak donma anından sonra beklemeyip wifi işaretine tıklayıp ağları açarsam donma bitiyor. yeni bir sayfaya geçtiğimde yine aynı sorun. yine tıklayınca geçiyor. işin ilginç yanı Microsoft Edge tarayıcısında bu sorunla karşılaşmıyorum. Sayfalar takılmadan açılıyor.

denediğim çözümler: Windows search, Windows update kapatma. disk %100 sorunu çözümleri (çözüldü sayılır %100 durmuyor hep artık). modemle ilgili bir sorun olsa evdeki diğer pc ve telefonlar da aynı sorunu yaşardı diye düşünüyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Wi-fi kartım Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    3 arkadaş başlamayı düşünüyoruz oynayacaksan haberleşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmansimse_k

Merhabalar,

Pubg/Csgo'da da aynı sorunu yaşamıyorum. ancak basit web tabanlı oyunlarda yaşıyorum.(Knight Online gibi) Oyuna girdikten 5 dakika sonra aniden atıyor.

İlginç bir sorunla karşı karşıyayım. Dell Inspiron 5521 PC'ye sahibim. Format attıktan sonra chrome ve opera'da bir sayfadan henüz o gün hiç girmediğim bir sayfaya geçmeye çalıştığımda. (örn: tarayıcıyı aç, twitter'a gir) 5-25 saniye arası uygulama donması yaşıyorum. ancak donma anından sonra beklemeyip wifi işaretine tıklayıp ağları açarsam donma bitiyor. yeni bir sayfaya geçtiğimde yine aynı sorun. yine tıklayınca geçiyor. işin ilginç yanı Microsoft Edge tarayıcısında bu sorunla karşılaşmıyorum. Sayfalar takılmadan açılıyor.

denediğim çözümler: Windows search, Windows update kapatma. disk %100 sorunu çözümleri (çözüldü sayılır %100 durmuyor hep artık). modemle ilgili bir sorun olsa evdeki diğer pc ve telefonlar da aynı sorunu yaşardı diye düşünüyorum. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Wi-fi kartım Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    yazını geç gördüm.

geçmiş konulara bakarsan 1 ay önce yaşadığım sorun.

geçmiş olsun bu sorunu çözemezsin, çok zor. sebebi ise seni anlayacak muhattap olacağın bir kimse yok.
    senin girdiğin bazı serverleri spam algılayan bir sistem var. senin portunu değiştirmeleri gerekiyor.

türknetteyken başıma geldi. uzun süre uğraşlarım sonucu bizde sorun yok dediler.
    telefonun interneti ile kopmayan oyun kablolu yada kablosuz farketmiyor oyunda 5 10 dk kalamıyordum. bomboş bir alanda ise uzun süre dc olmuyordum.
    netspeede geçiş yaptım oyun 2. serverde pazardayken dc olmadan geçiş yaptı. aynı port aynı sistemde olduğu için sorunum devam etti onlarda derdimi anlamadı, sonra hattımı kapattım. 1 hafta bekledim ve millenicom a geçtim ve geçerken başka port istedim.

sorunum düzeldi.

bu mesajı ulaştırabiliyorsan kendilerine ulaştır. olmuyorsa port değişimi talep et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 18 Ocak 2019; 16:36:9 >

• Twko da oynayanlar varsa haberleselim

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Twko da oynayanlar varsa haberleselim
    twko private sw mi? bende malezya my ko indiriyorum. user az edit yok.
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Lisanslı mgame e bağlı oyun tayvan çin ve birkaç ülkenin ortak oynadığı oyun betası aralık sonunda bitmişti 17.01.2019 da ise açıldı 4 günlük server yani. Level sınırı şuanlık 70 skill açması basit oynaması keyifli ezik pksının döndüğü güzel bir server:) bu arada clanımıza priest arıyoruz katılmak isteyenlere kapımız açık:)

• quote:

Lisanslı mgame e bağlı oyun tayvan çin ve birkaç ülkenin ortak oynadığı oyun betası aralık sonunda bitmişti 17.01.2019 da ise açıldı 4 günlük server yani. Level sınırı şuanlık 70 skill açması basit oynaması keyifli ezik pksının döndüğü güzel bir server:) bu arada clanımıza priest arıyoruz katılmak isteyenlere kapımız açık:)
    Oyuna giriş nasıl yapıyorsunuz vpn ile mi link felan varsa bilgi alacağım
  • quote:

Link vs varsa alırım. Priest de unuttuk biraz pratikle iyi oynarım. Malezya ko oynadım. User sayısı az. Edit yok. Herkes daha yeni yeni kasıyor. Tek başına anca 38 oldum dün gece warrior ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuRYTR kullanıcısına yanıt
    Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Evet vpn ile giriyoruz windscribe ile giriliyor @YuRYTR

https://54.digeam.com/index/

Buradan üye olup indirebilirsiniz hocam vpn ile giriyoruz bilginiz olsun. Burası da şuan myko gibi Lv sınırı 70 krowaz utc yok tertemiz birkaç kişide +7 shard raptor hell breaker var o kadar

@Paco de Lucia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 22 Ocak 2019; 19:33:40 >
  • quote:

Evet vpn ile giriyoruz windscribe ile giriliyor @YuRYTR

https://54.digeam.com/index/

Buradan üye olup indirebilirsiniz hocam vpn ile giriyoruz bilginiz olsun. Burası da şuan myko gibi Lv sınırı 70 krowaz utc yok tertemiz birkaç kişide +7 shard raptor hell breaker var o kadar

@Paco de Lucia
    Çalışıyorum, ancak akşamları online olabilirim. Birde haftasonları. Tutunmak mümkün mü bu oynadığınız server'a?

• Orjin Carnibor kullanıcısına yanıt
    Çin ve tayvanlı ekipler de günlük akşamları 2-3 saat pk atıp çıkıyorlar hocam onların saatine göre 18.00-22.00 arası cz de güzel kapışmalar yaşanıyor (bizim saatimize göre 5 saat ilerideler)sonrası cz de farmer kapışması oluyor ama server 4-5 günlük ve yabancı oyuncular bizimkiler gibi oyunda yardırıp gitmiyorlar tadını ala ala oynuyorlar. Çok rahat tutunursunuz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luken Drew -- 23 Ocak 2019; 2:29:1 >
  • quote:

Çin ve tayvanlı ekipler de günlük akşamları 2-3 saat pk atıp çıkıyorlar hocam onların saatine göre 18.00-22.00 arası cz de güzel kapışmalar yaşanıyor (bizim saatimize göre 5 saat ilerideler)sonrası cz de farmer kapışması oluyor ama server 4-5 günlük ve yabancı oyuncular bizimkiler gibi oyunda yardırıp gitmiyorlar tadını ala ala oynuyorlar. Çok rahat tutunursunuz bence.
    hocam üye olmak istediğimde formu doldurup yolluyorum geri aynı sayfa açılıyor bi türlü üye olamadım vpn açıp mı üye olmalıyım tel no kendi numaramı veriyorum Tr+90 omu engelli acaba
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    merhaba, aynı şekilde tarayıcılarda da sorun yaşıyor muydun peki?
  • osmansimse_k O kullanıcısına yanıt
    bazı sitelere girememe, defalarca tıkladıktan sonra açılma sorunları vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Irk nedir ?

Bu arada üyelik bende almıyorum vpn açık ve kapalı olduğu halde alamadım tr numaraya SMS gelmiyor sanırım

Aynen bende alamadım sms gelmiyor.
  • Farklı farklı bir çok browser denedim. Tr numaralarına alımları kapatmışlar geç kaldık üye olmak için şansızlık. Taiwan kodlu bişey salladıgınızda üyeligi kabul edip diger sayfaya geçiyor . Ancak +90 kodlu numaralar için onay yok. alabilen varsa bekliyorum bende.

Edit : yurt dışında arkadaşı akrabası olanları buraya alalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 23 Ocak 2019; 18:51:26 >
    Human olarak oynuyoruz hocam.

Türk numaralarına kapatılması kötü olmuş umarım banlamazlar türk oyuncuları yoksa emekler boşa gidecek. Nasıl üye olabileceğiniz bilmiyorum bu durumda yabancı numaralar ile üye olunuyorsa mecbur bir tanıdık varsa onun aracılığı ile alınır sanırım

• Evet yabancı numaraya sahip olabilen arkadaslarımız hesap acabiliyor. Bu şekilde hallettim. +1 Kanada numarası idi.

Edit. Hesap alim konusunda yardimci oluyorum bu arada ulasabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 26 Ocak 2019; 11:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Evet yabancı numaraya sahip olabilen arkadaslarımız hesap acabiliyor. Bu şekilde hallettim. +1 Kanada numarası idi.

Edit. Hesap alim konusunda yardimci oluyorum bu arada ulasabilirsiniz.
    Girdiniz mi oyuna durum nedir?
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.