Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1000 user sayısı net var ne düşüyor ne azalıyor kemik kitle var pk da var tabi ama bilemedim :D
  • Cypher'e başlamayı düşünüyorum fakat CZ değil Ardream'e ayrıca merak ettiğim bir konu var ona gelirsek, BDW'den atma sorunu. Moradonda bulmak istemiyorum kendimi.

Not: Macro, pedal vb. uygulamalardan bahsedilmiş bu sene Şubat'ta destan başlamıştım 1 ay kadar. Pedal kalktı diye herkes okçuya dönmüştü. Hile bayağı az diye biliyorum. Hile kullananlar ise astronomik aralar ödüyormuş hilelere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlanzapineDreams -- 13 Kasım 2018; 21:17:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Cypher'e başlamayı düşünüyorum fakat CZ değil Ardream'e ayrıca merak ettiğim bir konu var ona gelirsek, BDW'den atma sorunu. Moradonda bulmak istemiyorum kendimi.

Not: Macro, pedal vb. uygulamalardan bahsedilmiş bu sene Şubat'ta destan başlamıştım 1 ay kadar. Pedal kalktı diye herkes okçuya dönmüştü. Hile bayağı az diye biliyorum. Hile kullananlar ise astronomik aralar ödüyormuş hilelere.
    Amacın PK atmak sanırım. SteamKO'yu önermem. Türkiyeden bağlanıyorsan eğer en az 0.5-1 saniyelik delay ile oynuyorsun sebebi sunucular Amerikada. PUS fiyatları uskoya göre çok pahalı her ay pot, pathos glove, valkry derken uskonun 2 katı para yatırırsın. Ayrıca Cypherda ardreamde PK yok. CZ'de de felankor, bifrost zamanları pk oluyor geri kalanlar moradon pazarda sürekli.

• Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Pus fiyatlarının 2 katı olduğunu ve Ardream'in boş olduğunu bilmiyordum açıkçası. Son 1 aydır doluluktan giremiyoruz benzeri yazılar vardı dedim acaba canlandı mı?

Not:
    CZ asla düşünmüyorum bu arada, PK için girmek Ardream'e yeter, basit ve güzel gelir her zaman bana ayrıca zaten Ardream'de item farkı CZ'deki kadar fazla olmuyor.

Son zamanlarda oyun çok canlandı farkındayım fakat şunu da unutmamak gerekiyor eskiden hırs yapsam dahi abartmazdım. Günümüzde aşırı ciddiyetle oynanıyor. hırs ve rekabet aşırı düzeyde. Oyun olduğu unutuluyor. Sanki namus meselesi. Kafam rahatlasın diye giriyorsun sinir stress çıkıyorsun PK'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Pus fiyatlarının 2 katı olduğunu ve Ardream'in boş olduğunu bilmiyordum açıkçası. Son 1 aydır doluluktan giremiyoruz benzeri yazılar vardı dedim acaba canlandı mı?

Not:
    CZ asla düşünmüyorum bu arada, PK için girmek Ardream'e yeter, basit ve güzel gelir her zaman bana ayrıca zaten Ardream'de item farkı CZ'deki kadar fazla olmuyor.

Son zamanlarda oyun çok canlandı farkındayım fakat şunu da unutmamak gerekiyor eskiden hırs yapsam dahi abartmazdım. Günümüzde aşırı ciddiyetle oynanıyor. hırs ve rekabet aşırı düzeyde. Oyun olduğu unutuluyor. Sanki namus meselesi. Kafam rahatlasın diye giriyorsun sinir stress çıkıyorsun PK'dan.
    Doluluktan giremiyoruz yazıyorlar çünkü kullanıcı olmadığı için serverların kapasitesini düşürüyorlar her bakımla

Oyunda şuan toplam 3 serverda 2000 kişi online.https://steamdb.info/app/389430/

Bunların yarısından fazlası moradonda pazarda zaten. Cypher ardreamde troll, deru vs yerlerde bus kasan insanlar var sadece. Arada 9 setli adamlar gelip o slotlardaki adamlara tek atıyor felan serverdaki ardreamin özeti direk bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Knight en basit oyundur kombolar haric . Bu kadar zorlandiysan bence Allah sana yardim etsin.

Non target oyun oynasan demek ki gecmis olsun

Alıntıları Göster
    Yalniz adamin nick beramus. Belki bir 10 yil once birakti oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru. Başladığımda Ares,Diez ve Beramus vardı. Yaklaşık aralıklarla 2 yıl kadar oynadım. Ondan önce Ultima oynuyordum. Ben Knight'ı bıraktıktan sonra şu zamana kadar yaklaşık 30-40 arası oyun denemişimdir, hala da oynuyorum. Her birinden ayrı bir zevk ayrı dostluklar kurdum. Bu yüzden bir oyuna yıllarca bağlı kalmak bana çok saçma geliyor. Her türden Mmo denedim. İmzamda da yazdığım gibi ben nacizane bir oyuncuyum. Bu bilgilerden sonra Ko'da neden yürüyemediğimi anlamışsınızdır.
  • arkadaslar Cypher da ardream varmi ?

+9 ee 9+chitin set dizsem ardream de is yapar mi ? yoksa bu parayi usko ya mi yatiriyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaslar Cypher da ardream varmi ?

+9 ee 9+chitin set dizsem ardream de is yapar mi ? yoksa bu parayi usko ya mi yatiriyim ?
    Hafta içleri 1, hafta sonları ise 2k online userı olan bir oyundan hayır gelmez hocam.

O kişilerin de yarısından fazlası maradonda pazarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

arkadaslar Cypher da ardream varmi ?

Bomboş steamko oynanmaz
  • Hocam o zaman bir USKO Destan deniyim :)
  • Arkadaşlar ben 30 yaşındayım knight online çıktığında ergen dönemlerimde haşarı bi çocuktum ama bu oyunu şu yüzden seviyorum bizim neslin uyuşturucuya düşmemesinin sebebi bu pyundur başından 3 gün kalkmadan oynadığımı bilirim.
    Bağımlılık yapıyormu evet ama kimyasal bi bağımlılık kurtulma şansı olan bi bağımlılık okumadık ama olsun :))
  • Vay be bu topiğin hala var olduğunu bile unutmuşum.

Burada ki bir mesajımı bir arkadaşla küfürleşerek ban yemiştik ve ben ona steamko 1 yıl ayakta kalırsa bu mesajımı uplayacam demiştim ve uplamıştım ve o eleman ortalıklarda yok tabi.

2005 yılından beri oynayan kemik kiteledenim malum sebeblerden dolayı bende 2009da bıraktım.

2011'de euko hypeyla geri döndüm nntgame 'in lisansı alışı ve çok heyecanlı açıklamalarına kanarak döndüm.euko çok çabuk yalan oldu yaptığım yatırım çöp oldu ve daha sonra arkadaşları dönmek için yalanlara inanmamaları için bütün topiklere giderek durumu bildirdim ve istenmeyen adam oldum hatta ve hatta bu başlığın bile 3.yorumu benim:D

neyse euko patladıktan sonra Midgard faciası da yaşandı .Tekrardan büyük bir hypela milleti yeni server çektiler.Gene orada da ilk oltaya gelen yorumları atan kişiyim gidip bakabilirsiniz.Neyse midgardda büyük patladı zaten yok oldu 1 sene dayanmadı.

sonra steamko;ama bu sefer ki hype diğerlerinden çok çok fazla oldu hatta bu konu dh popilere girdi ve ben başıma gelenleri anlatınca linç yedim ve steamko ko tarihinin en fazla hile olan yeri olarak tarihe geçti ve sanırım kapanıp kapanmadığı bile bilinmiyor ve zaten 15 yıllık oyunun steamden yeşil ışık almak için çaba göstermesi ne kadar acziyet içinde olduğunu gösterir.

Gerçekten oyuna geri dönmek istiyorum ve ama 2 kere büyük kandırıldım sadece steamkoyu yutmadım ve bu aralar yeni server açılması gündemde kesinlikle ve kesinlikle hypelanmayın arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Vay be bu topiğin hala var olduğunu bile unutmuşum.

Burada ki bir mesajımı bir arkadaşla küfürleşerek ban yemiştik ve ben ona steamko 1 yıl ayakta kalırsa bu mesajımı uplayacam demiştim ve uplamıştım ve o eleman ortalıklarda yok tabi.

2005 yılından beri oynayan kemik kiteledenim malum sebeblerden dolayı bende 2009da bıraktım.

2011'de euko hypeyla geri döndüm nntgame 'in lisansı alışı ve çok heyecanlı açıklamalarına kanarak döndüm.euko çok çabuk yalan oldu yaptığım yatırım çöp oldu ve daha sonra arkadaşları dönmek için yalanlara inanmamaları için bütün topiklere giderek durumu bildirdim ve istenmeyen adam oldum hatta ve hatta bu başlığın bile 3.yorumu benim:D

neyse euko patladıktan sonra Midgard faciası da yaşandı .Tekrardan büyük bir hypela milleti yeni server çektiler.Gene orada da ilk oltaya gelen yorumları atan kişiyim gidip bakabilirsiniz.Neyse midgardda büyük patladı zaten yok oldu 1 sene dayanmadı.

sonra steamko;ama bu sefer ki hype diğerlerinden çok çok fazla oldu hatta bu konu dh popilere girdi ve ben başıma gelenleri anlatınca linç yedim ve steamko ko tarihinin en fazla hile olan yeri olarak tarihe geçti ve sanırım kapanıp kapanmadığı bile bilinmiyor ve zaten 15 yıllık oyunun steamden yeşil ışık almak için çaba göstermesi ne kadar acziyet içinde olduğunu gösterir.

Gerçekten oyuna geri dönmek istiyorum ve ama 2 kere büyük kandırıldım sadece steamkoyu yutmadım ve bu aralar yeni server açılması gündemde kesinlikle ve kesinlikle hypelanmayın arkadaşlar
    ben steamko oltasına gelmedim. euko usko birleşim fiyaskosu, kingdom online sahtekarlığından sonra bana steamko böyle olmaz dediler baktım yayıncısı nttgame, bundan bir halt olmaz demiştim arkadaşlara.

hala da söylüyorum bu nttgame ile bir cacık olmaz diye ama millet ne hikmetse firma sahibi gibi savunuyor, oyun en iyi döneminde, hile yok diye. makroyu, pedalı hileden saymıyorlar. gb, item satışını sözleşmelerine eklemişler anlaşmalı siteden alabilirsiniz diye. oyunun açıldıktan sonraki ilk 2-3 senesi ne kadar dupe belası olsa da para ve ticaret işine girmediğinden bu kadar sıkıntı oluşturmuyordu.

bana sitelere el altından gb, item verilmediğini inandıramazlar. eski kurallar geri getirilip uygulansa inanırım. makro, pedal direkt ban cezası ile cezalandırılacak. gb ve item satışı yapan sitelerle ortaklık sonlandırılacak (gerekirse hukuki yollarla ceza almaları sağlanacak) ve gerçek para ile satış yapanlar banlanacak, oyun ancak bu şekilde düzelir.

• 1299 vanilla server acsalar nolur sanki :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

ben steamko oltasına gelmedim. euko usko birleşim fiyaskosu, kingdom online sahtekarlığından sonra bana steamko böyle olmaz dediler baktım yayıncısı nttgame, bundan bir halt olmaz demiştim arkadaşlara.

hala da söylüyorum bu nttgame ile bir cacık olmaz diye ama millet ne hikmetse firma sahibi gibi savunuyor, oyun en iyi döneminde, hile yok diye. makroyu, pedalı hileden saymıyorlar. gb, item satışını sözleşmelerine eklemişler anlaşmalı siteden alabilirsiniz diye. oyunun açıldıktan sonraki ilk 2-3 senesi ne kadar dupe belası olsa da para ve ticaret işine girmediğinden bu kadar sıkıntı oluşturmuyordu.

bana sitelere el altından gb, item verilmediğini inandıramazlar. eski kurallar geri getirilip uygulansa inanırım. makro, pedal direkt ban cezası ile cezalandırılacak. gb ve item satışı yapan sitelerle ortaklık sonlandırılacak (gerekirse hukuki yollarla ceza almaları sağlanacak) ve gerçek para ile satış yapanlar banlanacak, oyun ancak bu şekilde düzelir.

Söylediğin şeye katılıyorum ama nttgame son dönemde yaptıkları belkide devreye artık bynogame ve gb satılcalarıda devreye girmiş olabilir inanılmaz güzel işler yaptılar.

mesela steamkodan ben birşey olmaz derken twiti açıyordum 10 yıllık gta izleyen yüzlerce kişi en ancı pk atma yayını 5 kişi izliyor.

7-24 gm olacak dendi ilk hafta sonra bi ban dalgası geldi banlanan adam gidiyor yeni hesap açıyor 2 saat sonra 55 tekrardan ???
    nttgame şuan zaten artık kafasını kuma gömemez çünkü kendisi zarar edecek.
    kingdom online sahtekarlığını bilmiyorum ama o konuyu takip edecektim edemedim knight2 diye baya bir hype yaptılar yalan oldu sanırım unuttum o konuyu.

fakat söylem gereken şu artık bu hype diğer hyplere pek benzemiyor .metroalra ve avmelere afiş asmak görülmemiş bir olay ve switch yayıncılarına para verip3-5k sık yayınlar açılıyor gmler kendileri yayın açıyor???
    önceden gm diye bişey görmezdik oyunda??

şimdi nttgame zerre kadar güvenmeyen bir adam olarak bence o sevmediğin gb satıcıları oyunu toparlayan kişiler çünkü onlar para kazanamazsa oyun çöp demektir,oyunun çöp olması kimseye yaramaz.

ve oyunun çöp olmasının sebebi gb satmak değil sen eskiden pek oynamışsın demektir.ben ilk beramusta char açıp 6 ay sabah akşam magemle para kasmak ve lvl kasmıştım 63 anca oldum ve masterı acmak için kekurii ringe 21gb+item istediler
    düm gibi hatırlıyorum yanen eğer oyunda kutu event göreve Farm ft chaos jr saçma sapan şeyler olmaksa unige dropları aşırı inerse zaten gbnin önemi kalmıyor.ben kozperlar yüzünden. kekurimi kendim çıkaramadım.geceleri kozperları tradele durdurup bir hafta 10 saat elle keccon keserek çıkardım ilk ekkuru ringimi ve masterimi açtım.
    ama satanlar 21gb verselerdi hiç uğraşmazdım 21gb+item şuan kekuri ring çıksa mllet çöpe atar.
    anlatabildim mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• errorman_cem kullanıcısına yanıt
    Gb siteleri olmasa, gb satışı item satışı gibi muhabbetler olmasa oyun belki şuanki duruma göre yarı yarıya daha boş olur ama en azından gerçek oyuncular olur oyunda. Oyunu boş vaktini geçirmek eğlenmek için oynayan insanlar doldurur ekmek kapısı olarak görenler değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uskoya başladığımda xigenon bile yoktu, eskiyi bilmiyor deme. gmle birebir konuştuğum (yabancı gmlerin olduğu zamanlar) ve arkadaşın doğum tarihi, gizli soru karışıklığı döneminde hesabın bilgilerini düzelttirmişliğim var. şu an hesabında sorun yaşasan cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi ntt gamele olmaz bu iş. Ama ben 1 hafta içinde başlamayı düşünüyorum yeni serverda. 1 ay premium filan alıp denerim, baktım iyi değil bir daha da para vermem. Hoş premium en son 2009da aldım o yüzden fiyatını bile bilmiyorum.

Oyun fire drakeden önce güzeldi. Aresde oynuyordum, hile filan yapan yunanlılar vardı ama bu kadar değildi. Dupe wipe olayı vardı. Epey uğraşıp kastığım 3 gbyle ske belt almıştım, sonra dupe wipeda silinmişti. Hey gidi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 10 Ocak 2019; 12:21:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Gb siteleri olmasa, gb satışı item satışı gibi muhabbetler olmasa oyun belki şuanki duruma göre yarı yarıya daha boş olur ama en azından gerçek oyuncular olur oyunda. Oyunu boş vaktini geçirmek eğlenmek için oynayan insanlar doldurur ekmek kapısı olarak görenler değil
    hocam başlıyor muyuz yine? 2-3 yıl önce oynamıştık beraber.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.