Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
39
Favori
235.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1132
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TearsForFears (117 mesaj) Antares (110 mesaj) Paetzold (101 mesaj) BekirTemel (100 mesaj) adjustik (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (706 mesaj) Mobil (1168 mesaj) Tablet (207 mesaj) Mini (228 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    108 Mesaj

Ne güzel demişsin hocam. Keşke böyle bir şey yapılsa. Biz eskiler mmorpg severler koşa koşa geliriz :)
    |
    |
    nameofblood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

ben knight online ye 2005 de myko deimos da başladım 2011 e kadar oynadım usko edana manes vb oynadım sonra bıraktım malum sebeblerden dolayı bu steam ko açsa 1299 veya 1453 db li bir server emin olun biraz reklam yapsa hem para hem bizim içinde knight özlemi çekenler içinde çok iyi olur
    Eskilerede dönse sonu ayni. Manes'te 110 bin tl değerinde char var. Maaşı oyuna yatiriyor adamlar böyle oyunu kim oynar.
  • Binbaşı
    1055 Mesaj

maaşı oyuna gömme ile bitse şükrederdim. adamlar pedal, makro ne var ne yok kullanıyor. oto pilotta gidiyor karakter ondan sonra da iyi oyuncuyum. makrocu berserker, assas tayfası yüzünden bıraktım. sinirlendiğime değmiyor, kafa rahatladı, özlem duyarsam açar bir yayıncı izlerim. kalabalık sunuculara zaten premiumsuz almıyor, f2p bile değil artık p2p+p2w+pedal2w olmuş oyun. hiç yaklaşmayın bile, paranız bolsa daha keyifli aktivitelere yatırın olmadı bir garibana verin, içiniz daha rahat olur.
    |
    |
    Paetzold kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

maaşı oyuna gömme ile bitse şükrederdim. adamlar pedal, makro ne var ne yok kullanıyor. oto pilotta gidiyor karakter ondan sonra da iyi oyuncuyum. makrocu berserker, assas tayfası yüzünden bıraktım. sinirlendiğime değmiyor, kafa rahatladı, özlem duyarsam açar bir yayıncı izlerim. kalabalık sunuculara zaten premiumsuz almıyor, f2p bile değil artık p2p+p2w+pedal2w olmuş oyun. hiç yaklaşmayın bile, paranız bolsa daha keyifli aktivitelere yatırın olmadı bir garibana verin, içiniz daha rahat olur.
    Para yatirip oynamak zevk vermiyor hocam zaten. Eskiden yavaş yavaş chari kasar bir yandanda dizerdin emek vardi. Şimdi bas parayi kral kesil oyunda. Server açılıyor bakiyorsun +9'lar havada uçuşuyor kısa sürede. İster 1299 yap ister 1453 hiç farketmez. Oyuna gerçek para direk etki ettiği sürece oyuncu kalmaz. Yazılacak çok şey varda gerek yok oyun zaten ölü.
    |
    |

• Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Oyunun %80'i pazar&koxp karakteri ya da gerçek manada oynayan 150-200 kişi var diyenler oyunu gerçekten oynuyor mu merak ediyorum. Cypher için konuşuyorum çünkü Adonis harici diğer serverlar zaten ölü doğmuştu ama koxpa bulaşmadan doğru düzgün oyununu oynayan onlarca clan var. Sabah akşam USKO'daki hiçbir serverda olmayan PK dönüyor. Bunu görmek için sağlam karaktere sahip olmaya gerek yok bifrost öncesinde cz'ye girin sol alttaki oyuncu listesinin kaç sayfa olduğuna kendiniz bakın.

Oyuna dün başlamadığınızı varsayarak Knight'ın oyuncu kitlesinin ikiye ayrıldığını hatırlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Bir kısım hileyle para için oynar, diğer kısım parayla eğlence için oynar. Yıl olmuş 2016 bu oyunu değiştirmeye çalışmayın artık. :)

Ve bir de oyunda koxp fazla olabilir ancak ban da fazla. Malum forumda birçok başlık var banlanmaktan bıkıp koxpu bırakan insanların açtığı.
    Bu oyunda en ufak msn koxp benzeri birşey bile kullanmayan ve yılları geçtim aylardır oynayan 1 kişi yoktur. OYUNUN KENDİ yazılımını yapan vatandaş da dahil!

Ve ek olarak, oyunda "her türlü" hile hurda varken, ben hilesiz takılıyorum & takılmak istiyorum diyenin değer yargılarını "kontrol" etmesini tavsiye ederim.

Oyunun kendi doğası zaten "ego" tatminine dayalı.

Bu oyunda (oyuncu hackleyen it-şerefsizler hariç) herşey mübahtır. aksi durum oyuncuya zül gelir (zül=> eziyet)

• Yarbay
    2061 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turker777

Bu oyunda en ufak msn koxp benzeri birşey bile kullanmayan ve yılları geçtim aylardır oynayan 1 kişi yoktur. OYUNUN KENDİ yazılımını yapan vatandaş da dahil!

Ve ek olarak, oyunda "her türlü" hile hurda varken, ben hilesiz takılıyorum & takılmak istiyorum diyenin değer yargılarını "kontrol" etmesini tavsiye ederim.

Oyunun kendi doğası zaten "ego" tatminine dayalı.

Bu oyunda (oyuncu hackleyen it-şerefsizler hariç) herşey mübahtır. aksi durum oyuncuya zül gelir (zül=> eziyet)

Alıntıları Göster
    evet hocam ya baya komik o olay.

makro'dan milleti banlayan admin, nttgame'in canlı yayınında saçını kaşırken deliler gibi minör atıyor
    |
    |

• Teğmen
    108 Mesaj
    Steamkoda user var mı? Pk vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj

1000 user sayısı net var ne düşüyor ne azalıyor kemik kitle var pk da var tabi ama bilemedim :D
    |
    |
    mmemati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Cypher'e başlamayı düşünüyorum fakat CZ değil Ardream'e ayrıca merak ettiğim bir konu var ona gelirsek, BDW'den atma sorunu. Moradonda bulmak istemiyorum kendimi.

Not: Macro, pedal vb. uygulamalardan bahsedilmiş bu sene Şubat'ta destan başlamıştım 1 ay kadar. Pedal kalktı diye herkes okçuya dönmüştü. Hile bayağı az diye biliyorum. Hile kullananlar ise astronomik aralar ödüyormuş hilelere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlanzapineDreams -- 13 Kasım 2018; 21:17:46 >
  • Yarbay
    3378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Cypher'e başlamayı düşünüyorum fakat CZ değil Ardream'e ayrıca merak ettiğim bir konu var ona gelirsek, BDW'den atma sorunu. Moradonda bulmak istemiyorum kendimi.

Not: Macro, pedal vb. uygulamalardan bahsedilmiş bu sene Şubat'ta destan başlamıştım 1 ay kadar. Pedal kalktı diye herkes okçuya dönmüştü. Hile bayağı az diye biliyorum. Hile kullananlar ise astronomik aralar ödüyormuş hilelere.
    Amacın PK atmak sanırım. SteamKO'yu önermem. Türkiyeden bağlanıyorsan eğer en az 0.5-1 saniyelik delay ile oynuyorsun sebebi sunucular Amerikada. PUS fiyatları uskoya göre çok pahalı her ay pot, pathos glove, valkry derken uskonun 2 katı para yatırırsın. Ayrıca Cypherda ardreamde PK yok. CZ'de de felankor, bifrost zamanları pk oluyor geri kalanlar moradon pazarda sürekli.
    |
    |

• Teğmen
    129 Mesaj

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Pus fiyatlarının 2 katı olduğunu ve Ardream'in boş olduğunu bilmiyordum açıkçası. Son 1 aydır doluluktan giremiyoruz benzeri yazılar vardı dedim acaba canlandı mı?

Not:
    CZ asla düşünmüyorum bu arada, PK için girmek Ardream'e yeter, basit ve güzel gelir her zaman bana ayrıca zaten Ardream'de item farkı CZ'deki kadar fazla olmuyor.

Son zamanlarda oyun çok canlandı farkındayım fakat şunu da unutmamak gerekiyor eskiden hırs yapsam dahi abartmazdım. Günümüzde aşırı ciddiyetle oynanıyor. hırs ve rekabet aşırı düzeyde. Oyun olduğu unutuluyor. Sanki namus meselesi. Kafam rahatlasın diye giriyorsun sinir stress çıkıyorsun PK'dan.
  • Yarbay
    3378 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OlanzapineDreams

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Pus fiyatlarının 2 katı olduğunu ve Ardream'in boş olduğunu bilmiyordum açıkçası. Son 1 aydır doluluktan giremiyoruz benzeri yazılar vardı dedim acaba canlandı mı?

Not:
    CZ asla düşünmüyorum bu arada, PK için girmek Ardream'e yeter, basit ve güzel gelir her zaman bana ayrıca zaten Ardream'de item farkı CZ'deki kadar fazla olmuyor.

Son zamanlarda oyun çok canlandı farkındayım fakat şunu da unutmamak gerekiyor eskiden hırs yapsam dahi abartmazdım. Günümüzde aşırı ciddiyetle oynanıyor. hırs ve rekabet aşırı düzeyde. Oyun olduğu unutuluyor. Sanki namus meselesi. Kafam rahatlasın diye giriyorsun sinir stress çıkıyorsun PK'dan.
    Doluluktan giremiyoruz yazıyorlar çünkü kullanıcı olmadığı için serverların kapasitesini düşürüyorlar her bakımla

Oyunda şuan toplam 3 serverda 2000 kişi online.https://steamdb.info/app/389430/

Bunların yarısından fazlası moradonda pazarda zaten. Cypher ardreamde troll, deru vs yerlerde bus kasan insanlar var sadece. Arada 9 setli adamlar gelip o slotlardaki adamlara tek atıyor felan serverdaki ardreamin özeti direk bu.
    |
    |

• Yarbay
    8169 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Knight en basit oyundur kombolar haric . Bu kadar zorlandiysan bence Allah sana yardim etsin.

Non target oyun oynasan demek ki gecmis olsun

Alıntıları Göster
    Yalniz adamin nick beramus. Belki bir 10 yil once birakti oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj

Doğru. Başladığımda Ares,Diez ve Beramus vardı. Yaklaşık aralıklarla 2 yıl kadar oynadım. Ondan önce Ultima oynuyordum. Ben Knight'ı bıraktıktan sonra şu zamana kadar yaklaşık 30-40 arası oyun denemişimdir, hala da oynuyorum. Her birinden ayrı bir zevk ayrı dostluklar kurdum. Bu yüzden bir oyuna yıllarca bağlı kalmak bana çok saçma geliyor. Her türden Mmo denedim. İmzamda da yazdığım gibi ben nacizane bir oyuncuyum. Bu bilgilerden sonra Ko'da neden yürüyemediğimi anlamışsınızdır.
    |
    |
    Greggs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1685 Mesaj
    arkadaslar Cypher da ardream varmi ?

+9 ee 9+chitin set dizsem ardream de is yapar mi ? yoksa bu parayi usko ya mi yatiriyim ?
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

+9 ee 9+chitin set dizsem ardream de is yapar mi ? yoksa bu parayi usko ya mi yatiriyim ?
    Hafta içleri 1, hafta sonları ise 2k online userı olan bir oyundan hayır gelmez hocam.

O kişilerin de yarısından fazlası maradonda pazarda.
    |
    |
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaçan Aşık

Bomboş steamko oynanmaz
    |
    |
  • Binbaşı
    1685 Mesaj

Hocam o zaman bir USKO Destan deniyim :)
    |
    |
    Bahsedilenler: Jurgen Klopp, Paetzold
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Arkadaşlar ben 30 yaşındayım knight online çıktığında ergen dönemlerimde haşarı bi çocuktum ama bu oyunu şu yüzden seviyorum bizim neslin uyuşturucuya düşmemesinin sebebi bu pyundur başından 3 gün kalkmadan oynadığımı bilirim.
    Bağımlılık yapıyormu evet ama kimyasal bi bağımlılık kurtulma şansı olan bi bağımlılık okumadık ama olsun :))
    |
    |
  • Binbaşı
    1538 Mesaj
    Vay be bu topiğin hala var olduğunu bile unutmuşum.

Burada ki bir mesajımı bir arkadaşla küfürleşerek ban yemiştik ve ben ona steamko 1 yıl ayakta kalırsa bu mesajımı uplayacam demiştim ve uplamıştım ve o eleman ortalıklarda yok tabi.

2005 yılından beri oynayan kemik kiteledenim malum sebeblerden dolayı bende 2009da bıraktım.

2011'de euko hypeyla geri döndüm nntgame 'in lisansı alışı ve çok heyecanlı açıklamalarına kanarak döndüm.euko çok çabuk yalan oldu yaptığım yatırım çöp oldu ve daha sonra arkadaşları dönmek için yalanlara inanmamaları için bütün topiklere giderek durumu bildirdim ve istenmeyen adam oldum hatta ve hatta bu başlığın bile 3.yorumu benim:D

neyse euko patladıktan sonra Midgard faciası da yaşandı .Tekrardan büyük bir hypela milleti yeni server çektiler.Gene orada da ilk oltaya gelen yorumları atan kişiyim gidip bakabilirsiniz.Neyse midgardda büyük patladı zaten yok oldu 1 sene dayanmadı.

sonra steamko;ama bu sefer ki hype diğerlerinden çok çok fazla oldu hatta bu konu dh popilere girdi ve ben başıma gelenleri anlatınca linç yedim ve steamko ko tarihinin en fazla hile olan yeri olarak tarihe geçti ve sanırım kapanıp kapanmadığı bile bilinmiyor ve zaten 15 yıllık oyunun steamden yeşil ışık almak için çaba göstermesi ne kadar acziyet içinde olduğunu gösterir.

Gerçekten oyuna geri dönmek istiyorum ve ama 2 kere büyük kandırıldım sadece steamkoyu yutmadım ve bu aralar yeni server açılması gündemde kesinlikle ve kesinlikle hypelanmayın arkadaşlar

Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.