Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gelmiyor geliyorsa da dc de gelmiyor en azından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhoops kullanıcısına yanıt
    Zaten pre fiyatlarına zam geldi steamle birlikte, bari magic bag filan vereydiler yanında

• Lanet olsun böyle sisteme. Yurtta kalıyorum 1 kişi oyunda biz mal gibi bekliyoruz ya.
  • Beyler cz warrior ve cz int healler pri icin ortalama ne kadar butce gerekli serverlarda ? Piyasa durumu nasil?

• Cypherda 2gb satılık. 65lira tanesi
  • Hawaii kullanıcısına yanıt
    Pet geçiyor sıkıntı yok fakat loot moduna geçmiyor çalışmıyor yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında bakarsan her class da oynarsın masrafsız fakat bi iddian olmaz görev eşyaları ile donatıyor oyun seni fakat cz cıkayım dersen o eşyalarla üstünden geçerler. Bence masraf yapmayacak yada az yapacaksan abi pri yap 70kalkanı 5 yada 6 ya geçerse iş görür zamanla takı dizersin old olarak idare eder seni. Ama saldırı yapacak bi karakter sıkıntı vs ye girdiğinde seni taşıyacak eşyalar olmalı diye düşünüyorum.

• Old takı kırdırma gelecek mi oyuna bununla ilgili bilgi var mı?

• içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Hotspot ile girmiyomu?

• Malesef

• cidden bir döneme kazığını çaktı
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Telefonunun interneti uzerinden baglan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Old Crystal Neck ne kadar yapar xigenonda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali bey amca

Oto lootlu pet yan charda kullanilabiliyor mu? Acil cevap gerekiyor.

ilk önce peti üstüne giy sonra peti bas çıksın sonra ped doğrduktan sonra P harfine bas ordan item kısmına gel Köpeğin üstünde oto loot itemini çıkar sonra bankaya koy o item yan çara gir peti üstüne giy peti doğur sonra Yine P harfine bas item kısmına gel oraya giydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 28 Şubat 2016; 11:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

Arkdaşlar oyuna archer ile başlamayı düşünüyorum. Hiç bir şekilde pre çekmicem, zorlanır mıyım? Bir de bir archer için rehber vs tarzı bir şeyler var mıdır?

Msn koxp tamamen kaldırılmış. Eminmisin archer olarak baslayacagindan

valla ben gittim logitech g300s mause aldım takır takır 5li 3li macro yaptım kutu alabilen yok :D üstünde 8 tuş var hepsine ayrı bir macro yazdım.Pedala 150 tl verceklerine gidip macro mause alsınlar 8 fonksiyonlu daha iyi

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Ben denedim olmadı bi yerde yanlış mı yaptım acaba? Eve gider gitmez tekrar deneyeceğim tekrar 👍

• Beyle biryerde illegal bişe gördüğünüzde eğer karakter online ise Facebooktan Gm Rhales aratın sayfası var gmnin orda bir başlık var o başlıgın altında nick ve severi paylaşın varsa video ve ss atın direk anlık kontrol edip banlıyor bilginiz olsun.Eğer banlatacagınız çar online degilse o iş ticketa kalıo artık online olmayanlara bakmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamuelColt

Ben denedim olmadı bi yerde yanlış mı yaptım acaba? Eve gider gitmez tekrar deneyeceğim tekrar 👍

karakter yan çarmı yoksa başka bir hesapmı yan çarda %100 olur biryerde yanlış yapmışındır petin doğurttun sonra üstüne o oto loot itemi giydin sonra köpeğin skill barında A harfini L harfine çevirdinmi.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam herşeyi birebir yaptım L moduna geçmiyor diğer char da oda aynı hesabın yan charı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

quote:

Orijinalden alıntı: YordleKing

Arkdaşlar oyuna archer ile başlamayı düşünüyorum. Hiç bir şekilde pre çekmicem, zorlanır mıyım? Bir de bir archer için rehber vs tarzı bir şeyler var mıdır?

Msn koxp tamamen kaldırılmış. Eminmisin archer olarak baslayacagindan

valla ben gittim logitech g300s mause aldım takır takır 5li 3li macro yaptım kutu alabilen yok :D üstünde 8 tuş var hepsine ayrı bir macro yazdım.Pedala 150 tl verceklerine gidip macro mause alsınlar 8 fonksiyonlu daha iyi

Knight eski knight değil artık bunu anladim

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.