Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.362
Cevap
41
Favori
229.012
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    297 Mesaj

4 oldu galiba karakter açma sınırı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

Tatilim bitmek üzere, zevkine ko oynayayım dedim. Birçok koxperla da muhabbet ettim, hepsi gerçek para kazanmak için kullanıyor. Oyunda item yapıp oynamak için koxp kullanan sayı 10 kişiden 1 kişi diyebilirim. Bu oyunun içinde birisi gb satışlarından para kazanıyor ve hilenin önüne geçmiyorlar. Steam forumundaki Rhales adlı adminin cevaplarına dikkat ederseniz hep kaçamak cevap veriyor.

oyunu gelişdirmez koxp hile engelleyemez ve oyuncular steam sürekli oyunu olumsuz olarak bildirirse oyunu steam dan kaldırılar buda ko nun artık piyasadan silinmesi anlamına gelir buda olacak steam ekli olup gelişdirmeyen oyun görmedim 6 7 tane oyun var steamda her ay en az 3 4 tane güncelleme geliyor oyunlardan bu oyun 1 ay oldu geleli güncelleme görmedim ben gözle görülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL_Kedi -- 28 Şubat 2016; 16:33:26 >

• Yarbay
    3361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alicanarslann

4 oldu galiba karakter açma sınırı.

tmm işte ana karakterin dışında 3 yan çar açabilion dedim :D
    |
    |
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS
  • Çavuş
    49 Mesaj

teşekkür ederim hocam cevapların için

|
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar var mı sw yav biz xigenonda istediğimiz gibi bir cik yapabiliyor günün her saati 0 sıra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hile engellenmez csgo da bile dolu hile var oyunu geliştirme konusunda ne kadar gelişebilir ko ? gem açıldı yakında adream açılır sonra base açılır araya yeni server sokarlar sonra 83 gelir sonra utc vs daha nasıl yenilik gelebilir bu tarz oyuna
    |
    |
    MarjinaL_Kedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Beyle biryerde illegal bişe gördüğünüzde eğer karakter online ise Facebooktan Gm Rhales aratın sayfası var gmnin orda bir başlık var o başlıgın altında nick ve severi paylaşın varsa video ve ss atın direk anlık kontrol edip banlıyor bilginiz olsun.Eğer banlatacagınız çar online degilse o iş ticketa kalıo artık online olmayanlara bakmıyor.

Yıllardır aynı slotlarda koxper var hergün saat başı 2 dakika slotları dolaşmak zor olmasa gerek.Bu yüzden tartışmanında pek anlamı yok yönetime bağlı her şey.Koxpu bitireceğiz gibi hedefleri olsaydı çoktan biterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 28 Şubat 2016; 18:36:16 >
    |

Orijinalden alıntı: K3BL4

O kadar var mı sw yav biz xigenonda istediğimiz gibi bir cik yapabiliyor günün her saati 0 sıra

Cypher kalabalik baya Jr oncesi 1.15 te falan 150 siralar oluyor

|
    |
    Oyuna wowdaki gibi bir sistem getirilse çoğu sorun çözülür. Aşağıdakiler yapılsa oyun çağ atlar ama o vizyondaki bir firmanın eline geçmedi daha.
    1. Takıların hepsi ve değerli weaponlar çıkanın üzerine kitlenmeli
    2. Oyun parasının etkisi azaltılmalı
    3. High class itemlerin (shard elixir shell ayarında) +7den sonra karaktere kitlenmeli.
    4. Premium kapatılıp her ay sabit bir ücret getirilmeli (20 30 lira civari)
    5. Party ile kesilen bosslarda item random olarak birine atmalı.( yada classına göre kimin işine ayaracaksa onlara öncelik vermeli).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 28 Şubat 2016; 19:21:15 >
    |
    |
    6 saatte 15 chitin + 10 m + 25 falan ms geliyor
    2 günde 2gb ye yakın para çıktı

slot kapatmadıktan sonra koxp kullanmanın bence bir yanlışı yok. "bence"
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Beyle biryerde illegal bişe gördüğünüzde eğer karakter online ise Facebooktan Gm Rhales aratın sayfası var gmnin orda bir başlık var o başlıgın altında nick ve severi paylaşın varsa video ve ss atın direk anlık kontrol edip banlıyor bilginiz olsun.Eğer banlatacagınız çar online degilse o iş ticketa kalıo artık online olmayanlara bakmıyor.

Yıllardır aynı slotlarda koxper var hergün saat başı 2 dakika slotları dolaşmak zor olmasa gerek.Bu yüzden tartışmanında pek anlamı yok yönetime bağlı her şey.Koxpu bitireceğiz gibi hedefleri olsaydı çoktan biterdi.

valal ben bugüün 8 kişi banlattım koxper yani dediğin gibi ama sen ben dur dmeesek bu damlar devam edecek hiç değilse elimizden geldigince banlatmamız lazım
    AMD Ryzen 5 1600 || Asus B350 Prime Plus || MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 || GSKILL 16GB (2x8GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL16 RGB LED || Samsung 850 Evo 250gb || Samsung 860 Evo 500gb || Seagate 1 TB 210MB || FSP HYDRO 700 80 BRONZE 700W || NZXT S340 ELİTE || Asus MX279H 27" İPS

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    Vallahi koxp olani direk video alın koyun steam konusuna banlıyorlar hemen

|
    |

Bu exp pre ile verilen golden fishing voucher ı satabiliyor muyuz? satabiliyorsak ortalama fiyatı nedir? Sanırım normal knightta bir ara 80m ye falan gidiyordu.

Ya da bunu satmak yerine exp flash kasıp satmak daha mı mantıklı olur?

Görüşlerinizi merak ediyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Eren

ilkten paper ile başladım sonradan 20 m yaptım 2-3 satte falan, onu sattık oyunfor'a oradan bi güzel koxp + vpn cektik
    6 saatte 15 chitin + 10 m + 25 falan ms geliyor
    2 günde 2gb ye yakın para çıktı

slot kapatmadıktan sonra koxp kullanmanın bence bir yanlışı yok. "bence"

Hocam koxp + vpn çektik derken anlamadım ne demek istediğini?

Bronze preyi bekletebiliyor bazen

|
    |
    uuRz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

koxp bildiğimiz koxp işte illegal program. 1 pcden 2, 3, 4... kişi girmeni sağlıyor ayrıca, beni asıl ilgilendiren konu bu.
    vpn de oyuna bir internetten 2 kişi giremiyorsunuz onun için lazım, ip sağlıyor.
    |
    |
    Cihandarr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyunfor koxp mu satıyor hocam yanlış mı anladım oradan çektik demişsin

|
    |
    Eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.