Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K3BL4

O kadar var mı sw yav biz xigenonda istediğimiz gibi bir cik yapabiliyor günün her saati 0 sıra

Cypher kalabalik baya Jr oncesi 1.15 te falan 150 siralar oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna wowdaki gibi bir sistem getirilse çoğu sorun çözülür. Aşağıdakiler yapılsa oyun çağ atlar ama o vizyondaki bir firmanın eline geçmedi daha.
    1. Takıların hepsi ve değerli weaponlar çıkanın üzerine kitlenmeli
    2. Oyun parasının etkisi azaltılmalı
    3. High class itemlerin (shard elixir shell ayarında) +7den sonra karaktere kitlenmeli.
    4. Premium kapatılıp her ay sabit bir ücret getirilmeli (20 30 lira civari)
    5. Party ile kesilen bosslarda item random olarak birine atmalı.( yada classına göre kimin işine ayaracaksa onlara öncelik vermeli).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 28 Şubat 2016; 19:21:15 >
  • ilkten paper ile başladım sonradan 20 m yaptım 2-3 satte falan, onu sattık oyunfor'a oradan bi güzel koxp + vpn cektik
    6 saatte 15 chitin + 10 m + 25 falan ms geliyor
    2 günde 2gb ye yakın para çıktı

slot kapatmadıktan sonra koxp kullanmanın bence bir yanlışı yok. "bence"
  • serverlar mı gitti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Beyle biryerde illegal bişe gördüğünüzde eğer karakter online ise Facebooktan Gm Rhales aratın sayfası var gmnin orda bir başlık var o başlıgın altında nick ve severi paylaşın varsa video ve ss atın direk anlık kontrol edip banlıyor bilginiz olsun.Eğer banlatacagınız çar online degilse o iş ticketa kalıo artık online olmayanlara bakmıyor.

Yıllardır aynı slotlarda koxper var hergün saat başı 2 dakika slotları dolaşmak zor olmasa gerek.Bu yüzden tartışmanında pek anlamı yok yönetime bağlı her şey.Koxpu bitireceğiz gibi hedefleri olsaydı çoktan biterdi.

valal ben bugüün 8 kişi banlattım koxper yani dediğin gibi ama sen ben dur dmeesek bu damlar devam edecek hiç değilse elimizden geldigince banlatmamız lazım

• Vallahi koxp olani direk video alın koyun steam konusuna banlıyorlar hemen

• Beyler merhaba ufak bir sorum olacak aydınlatırsanız sevinirim.

Bu exp pre ile verilen golden fishing voucher ı satabiliyor muyuz? satabiliyorsak ortalama fiyatı nedir? Sanırım normal knightta bir ara 80m ye falan gidiyordu.

Ya da bunu satmak yerine exp flash kasıp satmak daha mı mantıklı olur?

Görüşlerinizi merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren

ilkten paper ile başladım sonradan 20 m yaptım 2-3 satte falan, onu sattık oyunfor'a oradan bi güzel koxp + vpn cektik
    6 saatte 15 chitin + 10 m + 25 falan ms geliyor
    2 günde 2gb ye yakın para çıktı

slot kapatmadıktan sonra koxp kullanmanın bence bir yanlışı yok. "bence"

Hocam koxp + vpn çektik derken anlamadım ne demek istediğini?

• bronze premium aldım cypher 1'e giremiyorum. Sıraya sokuyor nedendir ?
  • uuRz kullanıcısına yanıt
    Bronze preyi bekletebiliyor bazen

• Cihandarr C kullanıcısına yanıt
    koxp bildiğimiz koxp işte illegal program. 1 pcden 2, 3, 4... kişi girmeni sağlıyor ayrıca, beni asıl ilgilendiren konu bu.
    vpn de oyuna bir internetten 2 kişi giremiyorsunuz onun için lazım, ip sağlıyor.
  • Eren kullanıcısına yanıt
    oyunfor koxp mu satıyor hocam yanlış mı anladım oradan çektik demişsin

• bugün çok değişik bir şey oldu buy trina açmıştım aldıklarımı satabiliyorken başkasından 1 tane daha aldım adam sell pazarı kurdu öyle aldım ama o trinayı pazara koyamıyorum 30 gün yazıyor bunu nasıl düzeltebiliriz bilen başına gelen var mı ?
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Değişik bir sey olmamis hocam hesabın güvenli hesap degilse pus ürünlerinde 30 gün beklemen gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juniormyw0rld -- 28 Şubat 2016; 23:15:19 >
  • Juniormyw0rld kullanıcısına yanıt
    2 gündür aldığım trinaları nasıl satabiliyorum o zaman ?buy ile aldıklarımı satabiliyorum iyide kar yaptım ama bu pazar kuran kişiden aldığımı satamamam çok saçma bir durum
  • Cihandarr C kullanıcısına yanıt
    aynen satıyor
    Vicdan bence burda önemli olan. Kimisi eliyle kasıyor ee o zaman haksız kazanç sağlamış oluyorsun.

Teşekkürler hocam cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN

Bugün biraz risk alayım dedim cypher'da ve sonuç.

bizde risk alıyoz +4e darkvane yakıyoruz onu napcaz valla +9 sharddan bile iyi item ne denirki wp

• Beyler ev arkadaşımla oynuyoruz . Pre almadık daha o yüzden birimiz normal giriyor , ben de vpn ayarladım onla giriyorum ilerde bi sıkını olmaz dimi

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.