Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.366
Cevap
36
Favori
249.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

Keilan slotlarından ne çıkıyor beyler. Her slotta koxper dolu ezik charlarla. Ms mi atıyor para mı kasıyorlar?

server pathos mu?

server pathos evet. fakat adonisteki chara girdim ordada aynı
  • Cyphera para kasmak için sürekli 50 ye car kasıp hem ms girip hem citinlerini alan var mı? Birşey sormak istiyorum
  • Çok seri çöp item çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Windmark

Çok seri çöp item çıkıyor

Hocam çöp atıyor da max 10-20klık çöpler onlar karın doymaz yav

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La Scorpion Shield +0 'ım vardi , ne güzel kaçarken takıyordum ... 71 STR vermiştim +7'ye basarim diye , +5'e atarken yandı , neden böyle oldu ki şimdi
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    ben yapıyorum boş zamanlarda 56 yapıp yeşil kutuyuda alıyorum ne soracaktın?
  • quote:

quote:

quote:

Keilan slotlarından ne çıkıyor beyler. Her slotta koxper dolu ezik charlarla. Ms mi atıyor para mı kasıyorlar?

server pathos mu?

Pathos'da başlıycaksan başlama kanka, beramus-xigenon'dad filan başla bro. Pathos'da her yer koxper zaten.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

server pathos mu?

Pathos'da başlıycaksan başlama kanka, beramus-xigenon'dad filan başla bro. Pathos'da her yer koxper zaten.

Para yapıp satıyorum ben. Oyun 2-3 ay sonra klasik haline döner zaten. Gelecek yok oyunda.

• yav bug online resmen ms hala buglı bdw buglı
  • 5 tane monster stone çöpe attım. Sebebi ms buglu. Channel 1 2 ve 3de monster stone girdigimde bazen canavarlar gozukuyor bazen canavarlar gozukmuyor ama kesin olan bir şey var boss hiç gözükmüyor.
  • MS daha da gelmez , old u olan saklasın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ms buglu diyorsunuz xigenonda ms buglu değil yada bana öyle denk geliyor her gün biriktikçe 1 2 kez ms giriyorum hepsindede boss geldi
  • bende günde en az 6-7 kere ms giriyorum buga denk gelmedim henüz ama o tadı yakında tadacağız gibi duruyor
  • Flame Shard'ımı 3'ten +4'e atarken yandı ... Saçmalık ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    yazık olmuş ben 70+ kasıp fs yada warrior speaar swordu alsam +3 den sonra trinasız basamazdım sonuçta 1 kere alıyoruz birde 80 de alınıyordu galiba ama yinede o kadar riske giremezdim
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    +4'e gecseydi 5 ve 6'ya Trina ile atacaktım , ancak 4'e bile gecmedi ... Yuh ki ne yuh ... Son 10 günde rahat 6-7 gb'lik item bastım ; 1.Scotpion Shield kalkanım , 2.Flame Shard'a üxüldüm o kadar :)

Ek olarak ; Oyun olduğunu düşündüğüm için çokta takmıyorum doğrusu . Bir an önce 80 olmaya bakıyorum artik . Kaldı 3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayozkan

ms buglu diyorsunuz xigenonda ms buglu değil yada bana öyle denk geliyor her gün biriktikçe 1 2 kez ms giriyorum hepsindede boss geldi

Pathosta 7 ms e girdim, p1 p2 p3 hepsinde denedim ve 6sı boş çıktı. 15 civarı ms var elimde 78%90 ım ama giremiyorum bug yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

ms buglu diyorsunuz xigenonda ms buglu değil yada bana öyle denk geliyor her gün biriktikçe 1 2 kez ms giriyorum hepsindede boss geldi

Pathosta 7 ms e girdim, p1 p2 p3 hepsinde denedim ve 6sı boş çıktı. 15 civarı ms var elimde 78%90 ım ama giremiyorum bug yüzünden

sakla samanı gelir zamanı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

sakla samanı gelir zamanı :)

Bu bug yüzünden 1 gün geç 80 olucam. Bugün düzeltirlerse 80 olurum.

• Arkadaşlar Adonis serverına geçtiğim için Xigenondaki 70 level human bayan warriiorumu satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar ile özelden görüşebiliriz. Adoniste karşılık gb veya item alabilrim farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashusbkoz -- 16 Şubat 2016; 12:13:42 >
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.