Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adonis serverinda iron belt-glass belt ve gb var elimde ihtiyacı olanlar konumdan ulaşabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_114120946/f_//tm.htm#114120946
  • arkadaşlar steam hesabımda 150 tl var. oyuna pre çekerek beramusta başlayayım diyorum ama sizce mantıklı olur mu? bir de 8-5 çalışan biri için ne önerirsiniz pre olarak?
  • 50 tl lik içinde cash olan 70 level roguemi satıyorum uygun fiyata vereceğim...
  • Dostlar oyunu bıraktım. Başlayacak olanlara da tavsiye etmem.

Cypher serverında;

+7 Crimson set
    +7 Salamander Staff
    +0 Lobo Staff
    Mage 62 Kağıdı satıyorum. Uygun fiyata bırakacağım. PM atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar tam emin değilim Ama zannedersem achivementten alınan msler buglu drop ile alınan msler sağlıklı.hep öyle denk geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 69 cz si gelicek mi oyuna?
  • Kru kullanıcısına yanıt
    Gelicek diyorlar bakalım
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    achivementten aldim 10 tane. Hepsinde canavar ve bosslar cikti.

• O zaman bu teoride çöktü

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

Orijinalden alıntı: DIFF3RENT

quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

Oyunda bazı hesaplardan alınan itemler 1 haftada bazılarında 1 ayda satışa çıkarılıyor bu neye göre belirleniyor bilen var mı?

Cypherda 80 oldum hayırlısıyla da asıl işkence şimdi başlıyor skill açmak için dönen paralar acayip fena

Hocam steam hesabindan daha once kartinizla alisveris yapmaniz gerekiyor yaptiktan sonra 1 ay icinde sizi dogruluyor bu dogrulama ile pazarda pus esyslarini 7 gun sonunda satabiliyirsunuz. Aksi takdirde 30 gun beklersiniz..

benim 2012 den beri kullandığım hesap var hesapta nba 2k13-15 fm15 assettocorsa csgo gibi oyunlar var bunları kartla almadım ama yinede 1 ay bekletirmi ?

KO'da farklı mı bilmiyorum ama normalde steam üzerinden aldıysanız bu oyunları sorun olmaz. Lakin voidu, gmg, humble bundle gibi sitelerden aldıysanız 1 ay bekletir. Mühim olan steam üzerinden alınmış olmaları.

• SALIGIA kullanıcısına yanıt
    Bazılarını steam üzerinden mobil ödeme ile aldım bazılarınıda playstore üzerinden aldım.Bu arada pus dan alınan itemi satmak için kalan süre yazıyormu ?
  • Arkadaşlar yeni açılmış steam hesabına premium almak sorun oluşturuyor mu ? Durduk yere ban falan atarlar mı ?
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    O konuda bir fikrim yok hocam. Bronz pre ve premium pot aldım. İkisinde de bir şey yazmıyordu benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

Bazılarını steam üzerinden mobil ödeme ile aldım bazılarınıda playstore üzerinden aldım.Bu arada pus dan alınan itemi satmak için kalan süre yazıyormu ?

O oyunları satın alalı 30 günü geçtiyse bir sorun yok.
  • TBL kullananlar özür dilesinler banları açılsın Beğenin beyler herkes görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 16 Şubat 2016; 19:26:30 >

• cypher event saatlerini verebilecek var mı ?
  • şu oyunu 2005-2008 arasındaki halinde başlatmaları çok zor bir şey? bir sürü saçma şey var oyunda. genie nedir ya bi kere? adamlar oyuna elleriyle koxp koymuş siz gelmiş burda, o slotta koxp var bu slotta koxp var diye yırtınıyorsunuz. oynun arayüzü bile bir değişik geldi. bir türlü ısınamadım.
    Görevlerdeki sayıyı düşürüp ex kasmayı kolaylaştırmışlar bende bu kadar kısa sürede nasıl kastılar 75+ diyorum.
    oyun çok farklı geldi. yeni bir karakter bile koymuşlar. oynun eski halini özleyip de başlayanlar umduğunu bulabildi mi bilmiyorum ama beni pek sarmadı.Belki oynadıkça alışırım..
  • 37 levelim ben de başladım.
  • Adam yayında +9 shard denemesi yaparken +10 two handed sword bastı açın hemen

http://www.twitch.tv/jeaction

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Adam yayında +9 shard denemesi yaparken +10 two handed sword bastı açın hemen

http://www.twitch.tv/jeaction

Ap kac

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.