Şimdi Ara

Knight Online Europe (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.169
Cevap
6
Favori
264.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece başladım 2-3 saatte 31 oldum hiç koxper yoktu sabah girdim 2 tane görev yapamadım koxp yüzünden. Callistoda oynuyorum galiba hatırlamıyorum pek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Sonkaya

Dün gece başladım 2-3 saatte 31 oldum hiç koxper yoktu sabah girdim 2 tane görev yapamadım koxp yüzünden. Callistoda oynuyorum galiba hatırlamıyorum pek :)

yok ora callisto değildir callistoda gündüzde boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Sonkaya

Dün gece başladım 2-3 saatte 31 oldum hiç koxper yoktu sabah girdim 2 tane görev yapamadım koxp yüzünden. Callistoda oynuyorum galiba hatırlamıyorum pek :)

yok ora callisto değildir callistoda gündüzde boş

Yok callistoymuş :) evet bomboş bi server bu gece başka bir serverda başlarım callistoda 2-3 kişi var onlarda koxp kullanıyor
  • Level jump event 31'ine kadar uzatılmış. Sağolsun Lucky.Junge nick arkadaş beni 1 gecede 50 yaptı. Charda 0 görev yapıldı pre koxp yok. 60 % 99 a kadar kassam 75 mi yapıyor beni? Kasabilirmiyim bilmiyorumda sorayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeni kullanıcı adı. -- 26 Mayıs 2012; 14:51:10 >
  • Şu anda euko oynamak isteyen ama yalnız kalmak istemeyenler varsa başlayalım, yarın akşama 60 level oluruz.İlgilenen varsa mesaj atsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: codeGenius

Şu anda euko oynamak isteyen ama yalnız kalmak istemeyenler varsa başlayalım, yarın akşama 60 level oluruz.İlgilenen varsa mesaj atsın :)

Hocam istersen başlıyabiliriz ? Human olursak daha iyi olur . ulvi.69@hotmail.com ekle konusalım ?
  • Herhangi bir serverda kasmama yardım edecek bir arkadaş var mı ?
  • çabuk başlayan maceram çbukta bitti ne güzel dün gece 60 % 78 olmustum 2 saat daha dursam jumping yapacaktım lakin artık GM mi yoksa buradada serif mi sistemimi var bilmiyorum ama hapise atıldım vede grevdede her yaratıktan 50 kesme görevi verdi ayın 31 ne kadar da biteceğini sanmıyorum
    çünkü sdadece 19:00 la 23:00 kadar bilgisayar basında yım olan çektiğim npt oldu

ayrıca sunuda belirteyim oyunu kötülemek istemiyorum ama oyunun % 95 i koxper her slot bu sekilde ronarkland yani savaş bölgesi içinde geçerli bu durum zatem kralda üsten şu ismi banla gm vs diye birçok kişini adını veriyor sanırım GM lerde bek iyi çalışmıyor dediğim server europa

öğrenmek istediğim hapse beni Gm mi atmıştır yoksa serif mi yani bu oyundada şerif varmı zaten varsa düştüğüm iyi olmuş benim gibi bir oyuncu olan birinin oyunda yargıç olması benim için oyunu bırakmak için iyi bir nedendir ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _baron_ -- 28 Mayıs 2012; 8:44:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

çabuk başlayan maceram çbukta bitti ne güzel dün gece 60 % 78 olmustum 2 saat daha dursam jumping yapacaktım lakin artık GM mi yoksa buradada serif mi sistemimi var bilmiyorum ama hapise atıldım vede grevdede her yaratıktan 50 kesme görevi verdi ayın 31 ne kadar da biteceğini sanmıyorum
    çünkü sdadece 19:00 la 23:00 kadar bilgisayar basında yım olan çektiğim npt oldu

ayrıca sunuda belirteyim oyunu kötülemek istemiyorum ama oyunun % 95 i koxper her slot bu sekilde ronarkland yani savaş bölgesi içinde geçerli bu durum zatem kralda üsten şu ismi banla gm vs diye birçok kişini adını veriyor sanırım GM lerde bek iyi çalışmıyor dediğim server europa

öğrenmek istediğim hapse beni Gm mi atmıştır yoksa serif mi yani bu oyundada şerif varmı zaten varsa düştüğüm iyi olmuş benim gibi bir oyuncu olan birinin oyunda yargıç olması benim için oyunu bırakmak için iyi bir nedendir ..

şerif sistemi yok. gm atmış seni.

• Bayadır foruma giremiyorum ortalık karısmıs :)
    Ayın 31 ne kadar jumpıng devam edıyor koxp yok demıyoruz var ama usko gıbı +10 itemler yok enazından buda bızım tesellımız oluyor :)
    rosetta R1 e girmek zulum resmen en dolu sw rosetta eupeye cnm skılıyor 1 e tklaym dıyorm her tkladıgımda gırıyor :D
    Rosetta karus +70 oynayacak varsa bana pm yolula ulasabılır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

çabuk başlayan maceram çbukta bitti ne güzel dün gece 60 % 78 olmustum 2 saat daha dursam jumping yapacaktım lakin artık GM mi yoksa buradada serif mi sistemimi var bilmiyorum ama hapise atıldım vede grevdede her yaratıktan 50 kesme görevi verdi ayın 31 ne kadar da biteceğini sanmıyorum

şerif sistemi yok. gm atmış seni.

oo o zaman iyi şerif atsa olaya sinirlenirdim en azından sanırım exp pre basılı olduğundan invertoryde 2 dc pre vs oldugundan banlamadı sanırım buda güzel bir haber .. demek Gm hakikaten çalışıyor o zaman sevindim de

bu hapisten en kısa nasıl çıkabilirim .. taktiği varmı birde ben solucana vuruyorum gucu assa iniyor sonra mana bitiyor oturuyorum bi bakıyorum solucan olmus
    bu nasıl iş anlamıyorum manam süresincede hayvan olmuyor illa oturmak durumundayım yani nasıl oldururum en cabuk bu hayvanları birde hapiste benden baska kimse bulunmamakta

• Orda kımse kımseyı goremez orası doludur orada ks olarak kurtulabılırsın
    Yani yaratıkların canına bak ınen oudgun zaman bekle azken kesmeye dal yada ıllagal programlarla kurtulabılırsın oto otur dal gıbı şeyleri vare
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Orda kımse kımseyı goremez orası doludur orada ks olarak kurtulabılırsın
    Yani yaratıkların canına bak ınen oudgun zaman bekle azken kesmeye dal yada ıllagal programlarla kurtulabılırsın oto otur dal gıbı şeyleri vare

ÖZELDEN ATABİLİRMİSİN OTOT İLLAGAL PROGRAMLARIN ADINI :) bide bu sopa gibi bişey var 10 yaratık kesince o kayboluyor bölemi olması gerekir..
  • Sitelerde satılan paralı koxplar hocam acık konusayım :)
    O sopa saatlık uskoda eukoda nasıl sıstem bılmıyorm ama 1 saate bır alman gerekıyor
  • ty ederim yardımların için sopa olayı olmasa olacak bu işte o olay bitiriyor beni ....
  • Rica ederim hocam ne demek :)
    Hapis iste hocam kolay yolu programlar :)
    Arkaşlar rosettada oynayan karus varsa yardımcı olabılırm jupıng bıtmeden koxp aldım bende acık konusayım yoksa jumpıng bıtene kadar car kasamıycaz yardımcı olmaya calısırım arkadaslara
  • dün cok sabırlı kurnaz dolu ve birazda ballı son vuruş gibi zombi 42 cylan 50 glomming 50 ve 50 tanede scorpion kestim 3,5 saate ve hiç manam olmadan sadece 8 tane kaldı görevin bitmesine bu kadar çabuk bitiremem deyip baya bi sinirlenmiştim

nasıl iyi kamışmıyım .. :)
  • Az önce rosetta'da +8 lugias bastık piyasası nedir acaba
  • Azimle kaka yapmaya benzemiş :D helal hocam allah dusurmesın daha :D
  • Hayirlisiyla yarin human oluyorum. Baktim karuslarda pk da hayir yok en iyisi human olmak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.