Şimdi Ara

Knight Online Europe (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheDeSPoT

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

quote:

Arkadaslar cok uzun sure USKO oynamistim epeydir oynamiyorum EUKO tavsiye eder misiniz hile var mi ve guzel mi?

Hile var ama usko'ya oranla çok daha az en azından gm'ler oyunla ilgileniyorlar ve gerekli banlamaları yapıyorlar.Ayrıca uçuk kaçık itemler yok +10 raptor vs.

Rosetta'da El Morad olarak başladım teşekkürler

ekleme: all chatten Ingilizce hariç başka dil konuşma yasağı varmış sanırım doğru mudur? Gerçi Ingilizcemi geliştirmek için + zaman geçirmek için oynayacağımdan beni pek etkilemez sanırım

Rosetta ve Europa Serverlerinin altlarında Only English yazıcı mevcut fakat diger serverlerde Free Chat yazısı mevcut .
  • Rosettada biri +9 MD bastı bir kaç saat önce
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sasori-Sama

quote:

Arkadaslar cok uzun sure USKO oynamistim epeydir oynamiyorum EUKO tavsiye eder misiniz hile var mi ve guzel mi?

Hile var ama usko'ya oranla çok daha az en azından gm'ler oyunla ilgileniyorlar ve gerekli banlamaları yapıyorlar.Ayrıca uçuk kaçık itemler yok +10 raptor vs.

Rosetta'da El Morad olarak başladım teşekkürler

ekleme: all chatten Ingilizce hariç başka dil konuşma yasağı varmış sanırım doğru mudur? Gerçi Ingilizcemi geliştirmek için + zaman geçirmek için oynayacağımdan beni pek etkilemez sanırım

İstediğin dilden konuşabilirsin. Fakat kullandığın harfler sadece ingilizce harflerden oluşmalı. Mesela ÇÖP yerine COP yazarak cümleni sorunsuz bir şekilde aktarabilirsin.
  • europe'da +5 hb piyasası nedir?
  • benim eslant görevleri kayboldu :S
  • quote:

Rosettada biri +9 MD bastı bir kaç saat önce

Sen ne diyorsun Callisto'da +9 Raptor bastı Uludag diye bi adam dur ss'yi bulursam koyucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay -- 6 Haziran 2012; 14:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

benim eslant görevleri kayboldu :S

benim eslant görevleri gözükmüyor beyler. tıklayınca onay istiyor ve dark stone görevi veriyor. 70 questi falan yalan mı oldu şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

Rosettada biri +9 MD bastı bir kaç saat önce

Sen ne diyorsun Callisto'da +9 Raptor bastı Uludag diye bi adam dur ss'yi bulursam koyucam.

aynen ya, herif +9 raptoru bastı baka kaldım öylece o an oyunda.
  • İonia'da 80LvL tüm skilleri açık itemli magem var yaklaşık 4 aydır oynamıyorum fiyatı 120TL

• Europe serverinde +7 Dread Shield satılır.

380M

Gerçek parayla da satılabilir.

oyun içi pm

:t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest Account -- 7 Haziran 2012; 0:54:46 >
  • Beyler bdw juriad ve mavi kutu ft saatlerini tam bilen biri var mı
  • callistoda satılık itemler

dd 48 shield - 350m
    lupus pendant - 50m

oyun içi nick: Wescabs
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Beyler bdw juriad ve mavi kutu ft saatlerini tam bilen biri var mı

Oyunda yukarıdaki kum saatindeki saatlerin 1 saat ilerisi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +5 Rebirth Shard Callisto'da satılıktır.Özel Mesaj bırakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julies

İonia'da 80LvL tüm skilleri açık itemli magem var yaklaşık 4 aydır oynamıyorum fiyatı 120TL

Kımse kalmamış desene
  • Oyun tam olarak ne zaman başladı bilmiyorum ama ben yeni başlıyorum hangi serverda başlıyım? önceki sayfaları okudum DH clanı varmış duruyor mu hala beraber takıldığınız bir clan var mı

• Bunlar da benden
  • Berke hayirdir baslamissin hic soylemiyosun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler europa serverinde lj event fazlası çarı olan varsa verebilirmi oyuna başlıyacağımda 0 dan kasmak çok koyuyor şuan
  • callistoda başlamayı düşünen olursa 80 lvl rogue 72 skilli hariç skilleri açık itemsiz char satılır. 6 gb oyun içi pm LoisLane. Güven konusunda ismimi araştırabilirsiniz bu forumda satışlarım oldu silkroad online'da

EDIT: Charı kullanmıyorum boşta. Ben 77 lvl Priestle oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 13 Haziran 2012; 16:36:28 >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.