Şimdi Ara

KNACK ANA KONU [PS4 EXCLUSIVE] GAMEPLAY GELDİ ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
4.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

Bir Crash gösterebilirlerdi. İki nesildir suskunluğunu bozsaydı yepyeni bir oyunla ND bünyesinde.

Ne diye sattılar Acti'e

İşte bu yüzden Uncharted serisinin de elden çıkarılmasından korkuyorum. Adamlar her jenerasyona yeni bir kahramanla yeni bir üçleme yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 21 Şubat 2013; 21:44:01 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

quote:

Bir Crash gösterebilirlerdi. İki nesildir suskunluğunu bozsaydı yepyeni bir oyunla ND bünyesinde.

Ne diye sattılar Acti'e

İşte bu yüzden Uncharted serisinin de elden çıkarılmasından korkuyorum. Adamlar her jenerasyona yeni bir kahramanla yeni bir üçleme yapıyorlar.

Evet.Bence Nathan Drake'i de bu yuzden goremeyecegiz bir daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O ana karakter sırf ps4 ün gücünü göstermek için yaratılmış gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 21 Şubat 2013; 21:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

O ana karakter sırf ps4 ün gücünü göstermek için yaratılmış gibi duruyor.

Dağılma nedeni de o zaten
  • adamlar konskolla birlikte yarış, rpg , casual, fps, gibi her tarzda herkese hitap edecek oyun çıkartmaya çalşıyorlar ki herkes almak istesin. sadece fps dayasalar bu sefer rpg sever almak için bir neden bulamaycak bu nedenle çıkışı oyunu böyle mi olur diyen arkadaşlara duyrulur.
  • Oynanır hatta büyük bir ihtimalde keyifli olucaktır ama Ps4'ü tercih ettircek veya çıktığı gibi aldırıcak düzeyde bir oyun değil. Hatta Killzone 4'te öyle. Ben bekliyorum yeni bir exclusive bomba etkisi yaratıcak bir oyun hazırlıyor olmaları lazım. Eski nesilin oyunlarını 3-4-5 diye devam ettiriceklerse pek etkileneceğimi ve heycanlanıcağımı zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 22 Şubat 2013; 15:54:15 >
  • onlerden
  • forumda kimse crash bandicoot yada Sonic oynamadı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Bence de ertelenmez.

Oyuna gelince vasat gibi duruyor...

nesi vasat duruyor animasyon kalitesinde grafikler_?
  • Bence de oyun sırf göstermelik. Peşine diğer türler dizilir :D
  • KNACK Hakkında Bazı Detaylar.

Goblinler tarafından istila edilen gezegenimizi kurtaracak isim kahramanımız Knack’tir. Bilim adamları antik kalıntılar üzerinde süren araştırmaları sonucu onları bir ayara getirip bilinç kazandıracak bir yol buldular ve ortaya Knack çıktı.

Knack her parçasını ayrı ayrı kullanarak tam bir yıkım makinesine dönüşebiliyor.

Oyunda ilerledikçe Knack’in yetenekleri de artacak. Vücudunun içine buz, metal veya benzer maddeleri yerleştirebilir, hasar gücünü arttırabilirsiniz.

Japan Studio ve projenin başında yer alan Mark Cerny’nin yarattığı Knack oynanışı itibariyle Crash Bandicoot ve Katamari Damacy karışımı bir oyun olacağa benziyor.

Alıntı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunum ardından Remote Play videosu yayınlanmıştı.

• Bu oyunu neden ps4 tanıtımına koydular anlamadım.Tamam gûzele benziyorda grafikleri bakimindan ps3un çok rahat kaldircagi bir oyun ps3e çıkarsaymışlar keşke

• Türkçe Dublajlı Trailer Videosu Merlin'in Kazanı

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=z4GHfHfMXQc

Not: DHTüp çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Dot -- 17 Mart 2013; 23:17:42 >
  • Animasyon filmi olarak sinemada gösterilse yadırganmaz.

Birkaç yıl önce gösterilen Planet 51 ve Knack. Feci bir gelişim gösteriyor oyun dünyası, zamanında PS3'deki Ratched'ın da Toy Story ile aynı kalitede olduğu söylenmişti yanılmıyorsam.

KNACK ANA KONU [PS4 EXCLUSIVE] GAMEPLAY GELDİ !
     KNACK ANA KONU [PS4 EXCLUSIVE] GAMEPLAY GELDİ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 10 Nisan 2013; 22:13:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekulac

Bu oyunu neden ps4 tanıtımına koydular anlamadım.Tamam gûzele benziyorda grafikleri bakimindan ps3un çok rahat kaldircagi bir oyun ps3e çıkarsaymışlar keşke

grafikten cok fizik motoru olarak one cikan bir oyun.

• Mümkünse ratchet gibi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Mümkünse ratchet gibi olmasın.

Büyük ihtimal öyle olacak.Jak and Dexter & Ratchet and Clank benzeri oynanış olursa şaşırmam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.