Şimdi Ara

KNACK ANA KONU [PS4 EXCLUSIVE] GAMEPLAY GELDİ ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
4.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendin çalıp oynama madem umarım ps4 çıkış oyunları bu da dahil turkce altyazili gelir bakalım Mustafa yiğit açıklayacağız demişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun fena görünmüyor,grafikleri ve oynanisi güzelmis baya,severim bu tarz oyunlari..Tabi biraz ucuzlayinca alinir :)

Bu arada videonun 3.14'ncü dakikasina dikkat edin..Misal oyunda actiginiz ve buldugunuz bir item'i arkadas listenizden kim bulmus,hangi item'i almis vs karsilastirabiliyorsunuz,hos bir özellik..

• Drive Club yerine bu oyunu alacağım çıkışta, KZ ile iyi bir ikili olacak.
  • Hiç zevkli görünmüyorki oyuna talep olsun.Platform oyunu arıyorsam ratchet serisini vs bekerim. Buna vereceğiniz paraya Rayman legends alın çok daha eğlenirsin gameplay mekanikleri ta ps1 zamanından kalmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Hiç zevkli görünmüyorki oyuna talep olsun.Platform oyunu arıyorsam ratchet serisini vs bekerim. Buna vereceğiniz paraya Rayman legends alın çok daha eğlenirsin gameplay mekanikleri ta ps1 zamanından kalmıs

Zevkler ve renkler tabi ki ben begendim ama baya bi ucuzlayinca alirim,50-60 Euro verilmez kesinlikle..Rayman'in ilk oyunu cok zevkliydi ama online coop yoktu bir süre sonra SIKMISTI,Legends'da var nihayet..
  • Oyunda local co-op olacakmış.İkinci oyuncu,robot Knack'i kontrol edebilecekmiş.

2 tane zorluk modu bulunuyor.
  • Knack Official Launch Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=wbjR-_1cgTA

• Konu yaşamadan öldü

• Ama şimdi hortladı

• Knack İÇİN EKLİYEBİLİRSİNİZ REDTURK53
  • OYUN gercekten cok güzel tamamen türkçe oynuyan hak verir ne desem boş bu sekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

Knack İÇİN EKLİYEBİLİRSİNİZ REDTURK53

Niye eklesinler ki? Knack'te online herhangi bir mod yok.

Oyunun ana konusuna toplam 75 cevap gelmiş. Değeri bilinmedi. Neyse yakında plus verirse oynar millet.
  • oyunu basit gibi sen yada senin gibi bazı kişiler görmüş olabilir oyun nerdeyse 40 gb güzel bir oyun oynadıktan sonra yorum yapmıs olsan daha iyi olurdu.

online olayına gelince yinede co op 2 kişilik oynanılıyor.

ayrıca yine yeni cıkmış oynayıpta bitirdigim Wolfenstein: The New Order ne online modu ne co op modu vardı

oyun hem cocuklar için eglenceli hemde yetişkinler için sürükleyici güzel bir oyun.
  • fiyatı düşmedi fiyati düşşe sırf türkçe diye alıcaktım ama fiyatı hala 100tl
  • ben oyunumu 15 tl karsılıgında degiştim.takas yaptım almak istedigim zaman oyun bu sekilde alıyorum fiyatı düşmesi icin beklemeniz gerekmez.

elinizde bir kac oyun varsa birini feda edip degiştirin.
  • quote:

oyunu basit gibi sen yada senin gibi bazı kişiler görmüş olabilir oyun nerdeyse 40 gb güzel bir oyun oynadıktan sonra yorum yapmıs olsan daha iyi olurdu.

online olayına gelince yinede co op 2 kişilik oynanılıyor.

ayrıca yine yeni cıkmış oynayıpta bitirdigim Wolfenstein: The New Order ne online modu ne co op modu vardı

oyun hem cocuklar için eglenceli hemde yetişkinler için sürükleyici güzel bir oyun.

Ben oyunu oynayali aylar oldu. Cok begendigimi de daha once ps4 ana konusunda defalarca yazdim.

Ben orada oyunun online modu olmamasini eleştirmedim. Online olmayan bir oyun icin sizi neden PSN'den eklesinler onu merak ettim sadece.

• yukarıda yazmıştım yinede yazmış olayım 2 kişilik oynamak için

co op
  • Yalnız oyunda sadece local co-op var diye biliyorum. Online olarak co-op oynanamıyor.
  • quote:

yukarıda yazmıştım yinede yazmış olayım 2 kişilik oynamak için

co op

Oyunda ONLINE herhangi bir sey yok. Eger psnden tanisip evinize davet ederek local coop oynayacaksaniz tamam.

• bende online olarak var zannediyorum o yuzden ekleyin yazmıstım 2 kol olmasına rahmen 2 kişilk yapamadım oyunu yapabilen varsa yazsın.

oynuyanlar 2 kişilik nasıl oynuyorki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.