Şimdi Ara

KNACK 2 - Playstation Exclusive - [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
5.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KNACK 2 - Playstation Exclusive - [ANA KONU]

KNACK 2 - Playstation Exclusive - [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Mayıs 2017; 22:40:12 >

• Bu sefer iyi iş çıkartmışlardır. İnanıyorum Knack 2 sürpriz yapacak bu sene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclusıveler yağıyor maşallah

• Knack 2, 5 Eylül'de $39.99 fiyat ile PlayStation 4 için çıkış yapacak.

• Oynanış videosunu izledim dün gece beklemiyordum ama bu sefer gördüklerimden cidden memnun kaldım. Şu oyunu adam edebileceklerine inanmıyordum, iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 13 Haziran 2017; 11:34:49 >
  • Knack 2 - PS4 Gameplay Demo | E3 2017

-----

Knack 2 - PS4 Trailer | E3 2017

• Dublaj olursa çıkışta alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir gelişme var mı dublaj konusunda. Benim küçük oglan (³ yaş) her gün en az 10 kez videolarını izliyor. Kardeşi ile beraber ( 6 yaş ) ilk oyunu bitirmişti. Şimdi dört gözle Eylül 5 i bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bile alır oynarım çok çok iyi yapmışlar bu sefer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Arkadaşlar bir gelişme var mı dublaj konusunda. Benim küçük oglan (³ yaş) her gün en az 10 kez videolarını izliyor. Kardeşi ile beraber ( 6 yaş ) ilk oyunu bitirmişti. Şimdi dört gözle Eylül 5 i bekliyoruz.

Türkçe konusunda henüz net bilgi yok.

Eğer konu hakkında bilgiye ulaşırsam, ilk burada paylaşacağımdan emin olabilirsin
  • İlk oyunun metascore puanı 54 bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum, gerçekten çok kötü oyunmuş. Bundan daha kötüsünü yapamazlar heralde.

• İlk oyunu başarısız bir yapımdı. Zayıf kolay tahmin edilebilir hikâye ve altı boş karakterler. Oynanış çeşitliliği yok denilecek kadar azdı en azından geliştirilebilir özellikler ve silahlar olması gerekirdi bence. Sürekli aynı yapıda gelen düşmanlar bir yerden sonra can sıkmaya başlıyor ve düşmanları nasıl öldürmeniz gerektiğini çok kolay bir şekilde ezberliyorsunuz. Güzel olan yanları da var tabii bölüm tasarımları, coop oynanış, azda olsa boss dövüşleri ve Türkçe dublaj seçeneği gibi.
    İkinci oyunun gameplay videosunu tam olarak izlemedim ama anladığım kadarıyla bu sorunları ikinci oyunda da aşamamışlar. Potansiyeli olan bir oyun ama yine başarısız bir yapım olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnakinHendrix -- 2 Temmuz 2017; 21:52:47 >
  • Arkadaşlar.
    Bu oyunun daha çok yetişkinler için değilde çocuklar için olduğunu unutmadan eleştirdim olmaz mı lütfen. İlk oyunun mekanikleri bir yetişkin için tabiki çok basitti ama atıyorum 4 - 8 yaş için oldukça iyiydi. Hatta ve hatta insanların basitliği den ettiği şikayetlerin ikinci oyunda izlediğim kadarıyla ile asilmis olması ve oyuna daha fazla platform mekanikleri in eklenmiş olması yetişkinler için iyiyken çocuklarımı düşündüğüm de hiç de iyi olmamış cunki tekrar ediyorum bu oyunun ilk hedeflenen kitlesi çocuklar.

• Oyunun cikmasina cok kaldi ama hala dublaj var mi yok mu soylenmedi. Soylenmemesi dublaj konusunda bu sefer es gecildigini gosteriyor cunki eger olsaydi aciklamak icin bu kadar gec kalmaxlatfi.

• quote:

Oyunun cikmasina cok kaldi ama hala dublaj var mi yok mu soylenmedi. Soylenmemesi dublaj konusunda bu sefer es gecildigini gosteriyor cunki eger olsaydi aciklamak icin bu kadar gec kalmaxlatfi.

Yok hocam yanlış düşünüyorsunuz. Bakın şöyle örnek vereyim, geçen ay plus üyelerine sunulan That's You adlı oyun Türkçe Dublaj ve Türkçe Arayüz desteği barındırıyordu. Ama Ps Türkiye bırakın önceden reklamını yapmayı hala daha dublaj olduğuna dair açıklamaları yok.

Yani diyeceğim şu, bakın dublaj yaptık oyunumuzu satın alın diyecekleri oyunlar genelde büyük çaplı ve çok fazla kişinin beklediği oyunlar oluyor. Knack başarısız bir oyun değildi ama sizinde bahsettiğiniz üzere geneliyle yetişkinlere hitap etmeyen bir oyundu. Şimdi ülkemizde bu oyunu bekleyen kişi sayısı sen ben birde dublaj olduğunu öğrendikten sonra alacak kişilerle kaç kişi olabilir ki ?

Eğer bir duyuru yapılacaksa en erken 1 hafta öncesinde söylerler. Zaten Ps Türkiye kafasına göre bunları paylaşmakla yükümlü değil. Lonra dil bilgilerini açıklamadan onlarında yapacağı hiç bir şey yok.

Biraz daha bekleyeceğiz, oyunun çıkmasına neredeyse 1 aylık süre var. Hala açıklanmadı dublaj olmayacak demek gördüğünüz gibi yanlış bir yorumdur.

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba.

Sizin bahsettiginiz oyun sony computer oyunu degil o yuzden bi aciklama yapilmasi gerekmez sony tr tarafinca cunki rolleri yok aynen hellblade Abe Oddworld new taste vs gibi. Bu oyunlarda turkce vardi ama cikana kadar haberimiz olmadi. Ancak sonynin kendi oyunlarinda oyunun turkce olmasincok onceden aciklaniyor. Bkz uncharted 4 , bkz yeni gow daha cikisina nerdeyse en az 6 ay var. Sunu soylemek istiyorum knack sony oyunu ve turkcelestirmeyi de sony ve sony tr birlikte karar alip yapiyorlar bir baskasi degilm eger turkce olsaydi sony tr bu reklami asla kacirmaz gozumize gozumuze sokardi.

• quote:

Hocam merhaba.

Sizin bahsettiginiz oyun sony computer oyunu degil o yuzden bi aciklama yapilmasi gerekmez sony tr tarafinca cunki rolleri yok aynen hellblade Abe Oddworld new taste vs gibi. Bu oyunlarda turkce vardi ama cikana kadar haberimiz olmadi. Ancak sonynin kendi oyunlarinda oyunun turkce olmasincok onceden aciklaniyor. Bkz uncharted 4 , bkz yeni gow daha cikisina nerdeyse en az 6 ay var. Sunu soylemek istiyorum knack sony oyunu ve turkcelestirmeyi de sony ve sony tr birlikte karar alip yapiyorlar bir baskasi degilm eger turkce olsaydi sony tr bu reklami asla kacirmaz gozumize gozumuze sokardi.

Wipeout un türkçe olacağını inciteen hocam sayesinde öğrendik kupa listesinden, sie oyunu.

Facebookdan sordum türkçe olacak mı diye cevaba gel.

Merhaba, PlayStation ile ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsin. Konu ile ilgili olarak bizi takip etmeye devam et! İlgin için teşekkürler!

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

İlk oyunun metascore puanı 54 bu kadar düşük olduğunu bilmiyordum, gerçekten çok kötü oyunmuş. Bundan daha kötüsünü yapamazlar heralde.

54 almayı hakedecek derecede kötü oyun kesinlikle değil Knack. Ps4 ün ilk oyunu olması sebebiyle beklentiyi karşılamadı hem grafik hemde tür olarak. 1 yıl sonra çıksaydı 70 olurdu ortalama rahatlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 15 Ağustos 2017; 23:8:25 >
  • quote:

Hocam merhaba.

Reklamı kaçırmaz hak veriyorum. Lakin That's You tamamıyla Sony Interactive Entertainment Europe tarafından yayınlanmış bir oyundur. Sanırım yanlış hatırlıyorsunuz... Aşağıdaki görüntülerden bunu görebiliyoruz...

Dolayısıyla Knack'de olduğu gibi bu oyunuda Sony Türkçeleştirdi.

Tamamlayacak olursak öncesinde öncesine şunları söylemiştim, fazla kişi tarafından takip edilmeyen veyahut çok ön planda olmayan oyunların reklamı biraz geç olabiliyor. Artık bekleyelim görelim diyorum. Yoksa bu konuşma sonsuza kadar gidecek

KNACK 2 - Playstation Exclusive - [ANA KONU]KNACK 2 - Playstation Exclusive - [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 15 Ağustos 2017; 23:13:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Hocam merhaba.

Wipeout un türkçe olacağını inciteen hocam sayesinde öğrendik kupa listesinden, sie oyunu.

Facebookdan sordum türkçe olacak mı diye cevaba gel.

Merhaba, PlayStation ile ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsin. Konu ile ilgili olarak bizi takip etmeye devam et! İlgin için teşekkürler!

Bana da aynı cevabı verdiler. Olaya birde şu gözle bakalım, eğer Türkçe olmasaydı tıpkı Horizon olayında olduğu gibi '' üzgünüz ama knack 2 türkçe olmayacak '' diyebilirlerdi. Hatırlarsanız Horizon'ı 1 ay öncesinden senin yazdığın mesaj ile Türkçe olmayacağını öğrenmiştik. Ancak bu oyunda öyle bir cevap almadık.

Olaya bakış açım böyle.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.