Şimdi Ara

KMPlayer 4.2.2.1 Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• www.kmplayer.com/features/features
    www.kmplayer.com/connect
    www.kmplayer.com/mobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 11 Eylül 2017; 14:36:55 >

• Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• MPC varken KMP kullanmasamda konu için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

KMPlayer 3.9.1.130 Final

KMPlayer 4.0 Beta 6

Edit: Hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 23 Kasım 2014; 3:32:49 >

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Sana cevap vermeye gelmiştim. Hallettiğine sevindim.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Bu son gelen güncellemeyle km player patladı resmen, renkler bozuldu kostrat değeri saçmaladı renkler birbirine girdi iyice görüntü kalitesi baya kötü olmuştu. sizde nasıl acaba diye sormuştum da. Geri eski sürümünü yükledim öyle hallettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Bu son gelen güncellemeyle km player patladı resmen, renkler bozuldu kostrat değeri saçmaladı renkler birbirine girdi iyice görüntü kalitesi baya kötü olmuştu. sizde nasıl acaba diye sormuştum da. Geri eski sürümünü yükledim öyle hallettim.

Eskisini revo ile arkasında iz bırakmayacak şekilde kaldırıp yeni sürümü tekrar kurun.

Revo Uninstallerhttp://9d4da85dff3fdd198886-459beec849893df302ec58f8a71b3ad1.r61.cf1.rackcdn.com/revosetup.exe

KMPlayer 4.2.2.1 Final

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Dün baya uğraştırdı hocam, yine aynı problem olursa yine bi ton uğraş çıkartacak bana, çünkü dün baya sildim kurdum aynı şekil uğraştırdı 1 saat. yinede aklımda bulunsun gerekirse dediğiniz şekilde yapıcım yardımınız için teşekkürler.
  • Merhaba

Uzun zamandır eski bir Kmp sürümünü kullanıyordum yanlış hatırlıyor olabilirim belki ama 3.5 veya 3.7 olması lazım. Şimdi güncelledim ama videoların ilk açılışları çok yavaş. Gom ve vlc de deniyorum tıklar tıklamaz açılıyor filmler ama kmp de olmuyor ve sadece bu 3.9 sürümlerinde var sizde de aynı durum oluyor mu?
  • KMPlayer iyidir, paylaşım için teşekkürler.
  • eskiden programda altyazılı bir şey izlerken "ğ" ve "ü" tuşlarına basarak yazıyı ileri geri alarak senkronize edebiliyorduk. şimdi basınca yine en üstte yazıyor mesela şu kadar "artı saniye" ya da "eksi saniye" eşzamanlandı diye falan ama vidyoda en ufak bir etkisi olmuyor. klavye kısayolları nedense pek bir sorunlu. bir anda oldu bu. misal eskiden altyazıları "alt + f1" ya da "alt + f2" ile anında büyültme küçültme yapabiliyorduk. canlı canlı görebiliyorduk o büyümeyi küçülmeyi. şimdi o bile aynı anda görünmüyor.

size ne sebep olmuştur bu tarz abukluklara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

KMPlayer 3.9.1.137 Final

peki neden ben 3.9.1.132 KMP Plus sürümünü kullandığım halde "güncellemeleri denetle" dediğim zaman "güncel sürümü kullanıyorsunuz" mesajını gösteriyor bana?
  • neoworks N kullanıcısına yanıt
    Otomatik güncelleme sunucularına daha geç yüklüyorlardır. Normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KMPlayer 4.2.2.1 Final

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elinde kmplayer için kaliteli bir kayıt dosyası yani ayarlar register'i olan var mi.. Senelerdir çok memnun olarak kullandiğim Kmplayer 3.0.0.1440 sürümünden Pc'e beklenmedik bi sorundan dolayı format attigim için yedek medek elimdeki herşey gitti, ne yaptıysamda ne görüntüde ne de seste eski kalitenin yanına dahi yaklaşamadim. Lütfen 5+1 için ince ayarlar yapılmış bi ayar olan veya bilen varsa paylaşırsa valla harika olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.