Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar, yaklaşık 20-25 m2 oda için klima alacağız. Yaşadığımız yer Aydın ve ev çok güneş almıyor. Bütçemiz max 3500 civarı. Hangi marka ve modelini önerirsiniz? Mitsubishi, toshiba veya daikin almayı düşünüyorum.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

• Yardım edebilecek bir gönüllü yok mu acaba?
  • Ustam fiyatlar yüksek yazın 2850 tl alabileceğim mitsibushi şimdi 4000 diyorlar daikin shira serisi,toshiba süper inverter,veya haier excellent serisi önerebilirim bende bakıyorum ama fiyatlar pahalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben size mitsubishiyi öneririm. Ama fiyatı diğerlerine göre daha pahalı. Ama çok sessiz çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaşlar daikinde çok güzel. Onu da alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Ustam fiyatlar yüksek yazın 2850 tl alabileceğim mitsibushi şimdi 4000 diyorlar daikin shira serisi,toshiba süper inverter,veya haier excellent serisi önerebilirim bende bakıyorum ama fiyatlar pahalı

3-4 ayda neden bu kadar çok arttı ?
  • maksimilyanus M kullanıcısına yanıt
    sırf firmaların aç gözlülüğü ne kadar çakarsak kar politikası
  • arkadaslar mitsubishi msz-sf35ve modelini alıyoruz. montajı yapılacak çarşamba günü. filtre yada bağlantı konusunda opsiyon olarak eklememiz gereken birşey var mı acaba? bir de bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? COP değerleri falan iyi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoden_00

arkadaslar mitsubishi msz-sf35ve modelini alıyoruz. montajı yapılacak çarşamba günü. filtre yada bağlantı konusunda opsiyon olarak eklememiz gereken birşey var mı acaba? bir de bu model hakkında ne düşünüyorsunuz? COP değerleri falan iyi gözüküyor.

Hayırlısı olsun Kaça aldın ustam acaba ? yazın kampanyalı fiyatı aşağıdaki gibidir

SF 35 liste fiyati 3940
    %18 ind. 3340
    % 5 Pesin ind 3180
    2. Ikinci bir klima alinirsa 2. Klima liste fiyatinin yarisina geliyor
    SF 35 1970 tl ye geliyor
    Iki SF 35. 5310 tl ye yani
    Bir tanesi 2655 tl ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 23 Kasım 2014; 11:12:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet biraz pahalı oldu farkındayım. bu klima ikinci klima ısınma için aldığımızdan sarktı biraz. 3200 tl ye aldık.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    12.000 BTU KAPASİTELİ BİR CİHAZ YETERLİ BUNUN İÇİN SİZE TOSHİBA İLE AYNI ÜRETİCİ FİRMAYA SAHİP OLAN CARRİER 35H MODELİNİ SİZE ÖNEREBİLİRİM. FİYAT BAKIMINDAN DA TOSHİBAYA GÖRE DAHA UYGUN FİYATLANDIRMASI MEVCUTTUR. FİYATLARDA DA AYRICA YARDIMCI OLABİLRİZ. YETERLİ BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ 0212 466 22 89 NOLU TELEFONU ALABİLİRSİNİZ. İSTANBUL B.KÖYDE YERİMİZ TOSHİBA VE CARRİER YETKİLİ SATICI BAYİSİYİZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.