Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.034
Cevap
151
Favori
207.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tuz bastın şu an hocam kapanmayan yarama 🤭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakın zamanda klima alan oldu mu? uygun fiyatlı (altus-regal vs) 18lik klima lazım arkadaşlar, önerisi olan var mı?

• Mitsubishi klimaların 12 bin BTU olanları yaklaşık 28-30 bin tl. Değer mi bu fiyata?

• 2 katlı ev için nasıl bir klima almak gerekir .güneş alan 2 odada yazın durulmuyor.

2 iç üniteli mi yoksa 3 üniteli almak iyi olur. alt kattaki salona klima koymasak üst kattaki klima alttaki salonu soğutur mu ?

• Gözüne klima fırsatı çarpan olursa çok makbule geçer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12.000 yada 18.000 btu bir klima alacağım. fiyatı uygun bir seçenek arıyorum bende. Bilen, haberi olan var mı?

• Vantilatör fırsatları olsa ne İyi olurdu zira her ev klima için uygun değil kıymetli arkadaşlar

• dobrasam kullanıcısına yanıt
    https://mini.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/158324990

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak bir dükkanım için klima arayışındayım 20 m2 toplam alana yetecek bir klima önerisi olan var mı sorunsuz sıkıntısız ısıtıp soğutacak.

• Arkadaşlar Merhaba,
    Fotoğraftaki klimayı kullanan var mı tavsiye eder misiniz 24.000 TL ye gelecek

• Arçelik 12 bin btu 19.500 e aldım bugün

• Bosch Climate 12000 btu araştırırken, kurulumu yapacak şube ile görüştüm maalesef aliminyum boru kullandıklarını öğrendim. Airfel almaya karar verdim ve nette malum maks 6 ay taksit yapıyorlar. Adem helvaci hocanın önerdiği atasehir yeni oluşum mühendislik şubesi ile görüştüm 12000btu 21200TL vade farksız 12 taksit alımı gerçekleştirdim. Netteki fiyatlara yakın fiyat veriyorlar ve 12 taksit çok büyük bir avantaj bence. Bakır boru ve kurulumda vakum işlemi yaptıklarını belirttiler. Airfel düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli aldınız

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Airfel LTXM35N 12000 btu aldım.

• Takip

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Ne kadara nereden aldınız

• Elimde 1 adet 61270 Prosmart Inverter Klima var.(61270 dış,61271 iç ünite)Garantili Servis kurulumlu.Ciddi alıcılara 29 bine bırakacağım

• Dostlar Kaira mı Gree mi ne diyorsunuz 12000 lik olan

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    Bende kararsız kaldım 12 binlik lazım acil izmirde havalar 30 u görmeye başladı f/p olarak önerileri bekliyoruz arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.