Şimdi Ara

kliksa maximum kart kampanyası ( 27 ağustos- 2 eylül)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 11 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sevmeksucmu (2 mesaj) cancan_burak (2 mesaj) kanarya_avcisi (2 mesaj) bende345 (2 mesaj) achillus79 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> kliksa maximum kart kampanyası ( 27 ağustos- 2 eylül)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    756 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    PEHHHHH...GM DİSCOVERY ALALIM DEDİK BÜTÜN RENKLER TÜKENDİ DİYOR..YİNE BAŞKA BAHARA KALDI BİZİM GM DİSCOVERY SEVDASI..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    667 Mesaj
    Haziran hb kampanyasından beri maximum göremedim sitelerde. Sonunda geldi. Bu kampanya döneminde s4e güzellik yapılırsa alırım herhalde.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj

geçen n11 de işbankası kampanyasından led tv aldık çoğu banka kampanyası sms çekmeden dahil olunduğu için gözümden kaçmıştı bu sefer bu kampanyadan yaralanacak arkadaşlar dikkat etmesi bakımından burayada koyalım .. sms ile kampanyaya dahil olunuyor gözden kaçmasın :-))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj
    Kur biraz oynayınca fiyatlarda hissedilir olmuş hemen. Nexus 4 ü 999 a satmamışlar mıydı ?
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6272 Mesaj

Aynen bende sms yüzünden 111 TL puandan olmuştum n11 kampanyasında. Site harcamalarında sms olmazdı maximum ters köşe yaptı.
    |
    |
    Bahsedilenler: aksaray1
  • Yarbay
    3276 Mesaj

"Kurun yükselişi" ile değil "kurun yükselişini bahane etme" ile bağlantısı var bazı telefonlardaki fiyat artışı. Neden tüm telefonları ekilemedi diye sormak gerek...
    |
    |
    Bahsedilenler: Roosevelt
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    FOTOĞRAF MAKİNASI ALALIM DEDİK ACABA PARALEL İTHALAT ÜRÜNÜMÜ SATIYORLAR..TEKNOSAYI ARADIM RESMİ İTHALATÇI GARANTİSİ ALTINDA DEDİLER..KLİKSA YI SORDUM AYRI BİRİMLER DEDİ..KAFAM KARIŞTI..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    bende nexus 4 ya da optimus g alacaktım,world ya da bonus bekliyordum,kötü oldu..peşin paraya maximumu olan birine bakacağız artık..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    Sms onayı falan beklemek gerekli mi?
    |
    |
  • Yarbay
    4740 Mesaj
    Eşime telefon alacağım. Hatta Note 2 alayım mı diye başlık da açtım. Optimus G pro tavsiyesi gelmişti. O da Kliksa'da yok.
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Eşime telefon alacağım. Hatta Note 2 alayım mı diye başlık da açtım. Optimus G pro tavsiyesi gelmişti. O da Kliksa'da yok.

http://www.kliksa.com/arama/e986/#Ara:e986
  • Yarbay
    4740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

quote:

Orijinalden alıntı: bende345

http://www.kliksa.com/arama/e986/#Ara:e986

Pardon...Dün alelacele bakmıştım görememişim demek ki. Fakat bu seferde siyah yok. Beyaz da 200 lira daha pahalı. Garip geldi. Özellikleri karşılaştırmadım ama...Model kodu aynı.
    Şu an hanımın kullandığı telefon beyaz. Yenisini alınca onu ben kullanayım diyorum. Fakat beyaz olması işi bozuyor. Bu sefer siyah bir makine alayım diyorum.
    |
    |

• Teğmen
    214 Mesaj
    puanı yatan varmı halen yatmadı benmki .söylemesine engec bu gün verilecekti
  • Yarbay
    5264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

puanı yatan varmı halen yatmadı benmki .söylemesine engec bu gün verilecekti

benimkide yatmamış henüz
  • Çavuş
    62 Mesaj
    benim sabah yatmamıştı şimdi baktım yatmış :)
    |
    |
  • Yarbay
    5264 Mesaj
    benimde yüklenmiş puanlar
    |
    |
  • Teğmen
    168 Mesaj
    çıldıracağım bende n11 yatmadı şimdi de bu yatmamış
  • Çavuş
    87 Mesaj
    benim de bugün yatmış. internet alışverişinde kullanılabiliyormu bu puanlar siz nasıl kullanıyorsunuz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

çıldıracağım bende n11 yatmadı şimdi de bu yatmamış

aynı problem bendede var 111 tl n11 için 100 de bu kampanya için toplam da 211tl maxipuanım yüklenmemiş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.