Şimdi Ara

kliksa maximum kart kampanyası ( 27 ağustos- 2 eylül)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
3.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PEHHHHH...GM DİSCOVERY ALALIM DEDİK BÜTÜN RENKLER TÜKENDİ DİYOR..YİNE BAŞKA BAHARA KALDI BİZİM GM DİSCOVERY SEVDASI..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

PEHHHHH...GM DİSCOVERY ALALIM DEDİK BÜTÜN RENKLER TÜKENDİ DİYOR..YİNE BAŞKA BAHARA KALDI BİZİM GM DİSCOVERY SEVDASI..
    Haziran hb kampanyasından beri maximum göremedim sitelerde. Sonunda geldi. Bu kampanya döneminde s4e güzellik yapılırsa alırım herhalde.
  •  kliksa maximum kart kampanyası ( 27 ağustos- 2 eylül)

geçen n11 de işbankası kampanyasından led tv aldık çoğu banka kampanyası sms çekmeden dahil olunduğu için gözümden kaçmıştı bu sefer bu kampanyadan yaralanacak arkadaşlar dikkat etmesi bakımından burayada koyalım .. sms ile kampanyaya dahil olunuyor gözden kaçmasın :-))
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdkA

Haziran hb kampanyasından beri maximum göremedim sitelerde. Sonunda geldi. Bu kampanya döneminde s4e güzellik yapılırsa alırım herhalde.

Alıntıları Göster
    Kur biraz oynayınca fiyatlarda hissedilir olmuş hemen. Nexus 4 ü 999 a satmamışlar mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roosevelt

Kur biraz oynayınca fiyatlarda hissedilir olmuş hemen. Nexus 4 ü 999 a satmamışlar mıydı ?

Alıntıları Göster
    Aynen bende sms yüzünden 111 TL puandan olmuştum n11 kampanyasında. Site harcamalarında sms olmazdı maximum ters köşe yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Aynen bende sms yüzünden 111 TL puandan olmuştum n11 kampanyasında. Site harcamalarında sms olmazdı maximum ters köşe yaptı.
    "Kurun yükselişi" ile değil "kurun yükselişini bahane etme" ile bağlantısı var bazı telefonlardaki fiyat artışı. Neden tüm telefonları ekilemedi diye sormak gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

"Kurun yükselişi" ile değil "kurun yükselişini bahane etme" ile bağlantısı var bazı telefonlardaki fiyat artışı. Neden tüm telefonları ekilemedi diye sormak gerek...
    FOTOĞRAF MAKİNASI ALALIM DEDİK ACABA PARALEL İTHALAT ÜRÜNÜMÜ SATIYORLAR..TEKNOSAYI ARADIM RESMİ İTHALATÇI GARANTİSİ ALTINDA DEDİLER..KLİKSA YI SORDUM AYRI BİRİMLER DEDİ..KAFAM KARIŞTI..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

FOTOĞRAF MAKİNASI ALALIM DEDİK ACABA PARALEL İTHALAT ÜRÜNÜMÜ SATIYORLAR..TEKNOSAYI ARADIM RESMİ İTHALATÇI GARANTİSİ ALTINDA DEDİLER..KLİKSA YI SORDUM AYRI BİRİMLER DEDİ..KAFAM KARIŞTI..

Alıntıları Göster
    bende nexus 4 ya da optimus g alacaktım,world ya da bonus bekliyordum,kötü oldu..peşin paraya maximumu olan birine bakacağız artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

bende nexus 4 ya da optimus g alacaktım,world ya da bonus bekliyordum,kötü oldu..peşin paraya maximumu olan birine bakacağız artık..

Alıntıları Göster
    Sms onayı falan beklemek gerekli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

Sms onayı falan beklemek gerekli mi?

Alıntıları Göster
    Eşime telefon alacağım. Hatta Note 2 alayım mı diye başlık da açtım. Optimus G pro tavsiyesi gelmişti. O da Kliksa'da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Eşime telefon alacağım. Hatta Note 2 alayım mı diye başlık da açtım. Optimus G pro tavsiyesi gelmişti. O da Kliksa'da yok.

http://www.kliksa.com/arama/e986/#Ara:e986
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

quote:

Pardon...Dün alelacele bakmıştım görememişim demek ki. Fakat bu seferde siyah yok. Beyaz da 200 lira daha pahalı. Garip geldi. Özellikleri karşılaştırmadım ama...Model kodu aynı.
    Şu an hanımın kullandığı telefon beyaz. Yenisini alınca onu ben kullanayım diyorum. Fakat beyaz olması işi bozuyor. Bu sefer siyah bir makine alayım diyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

quote:

Pardon...Dün alelacele bakmıştım görememişim demek ki. Fakat bu seferde siyah yok. Beyaz da 200 lira daha pahalı. Garip geldi. Özellikleri karşılaştırmadım ama...Model kodu aynı.
    Şu an hanımın kullandığı telefon beyaz. Yenisini alınca onu ben kullanayım diyorum. Fakat beyaz olması işi bozuyor. Bu sefer siyah bir makine alayım diyorum.

Alıntıları Göster
    puanı yatan varmı halen yatmadı benmki .söylemesine engec bu gün verilecekti

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

benimkide yatmamış henüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

benimkide yatmamış henüz

Alıntıları Göster
    benim sabah yatmamıştı şimdi baktım yatmış :)

• quote:

Orijinalden alıntı: husamabi

benim sabah yatmamıştı şimdi baktım yatmış :)

Alıntıları Göster
    benimde yüklenmiş puanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

benimde yüklenmiş puanlar

Alıntıları Göster
    çıldıracağım bende n11 yatmadı şimdi de bu yatmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

Alıntıları Göster
    benim de bugün yatmış. internet alışverişinde kullanılabiliyormu bu puanlar siz nasıl kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

aynı problem bendede var 111 tl n11 için 100 de bu kampanya için toplam da 211tl maxipuanım yüklenmemiş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.